Нощно събуждане

  • 1 783
  • 39
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 334
Честито бебче Hug
Моята дъщеря почти от както се е родила не е спирала да се буди през нощта Tired Може и 2-3 пъти да е но задължително се буди.

# 31
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
Няма 2 еднакви стомаха с еднакъв капацитет, ако за един не е нормално 150, а 90, за друго дете е точно обратното, всеки си преценява дали да си държи детето, ревящо и гърчещо се от глад или да следва инстинктът му Peace

Спора явно е излишен Peace.

# 32
  • В подножието на планината
  • Мнения: 813
   Моят син все още се буди 3-4 пъти на нощ.Като бебе-през първите 3 месеца се събуждаше около3 ч. сутринта и до към 6 ч. му дръпваше един  рев- нищо не можеше да го успокои.Много тежко преживя коликите ....а след това и зъбите,но това е друга тема....
 

# 33
  • Мнения: 31
Явно всеки си го преживява по собствен начин... Идеята да се спи, когато и бебчето спи е много добра, естествено когато няма други ангажименти. Но аз като татко трябва да ходя на работа и това безсъние не ми се отразява много добре. Но пък вече май взимам да свиквам  #Crazy

# 34
  • Мнения: 1 558
Нашият татко,за да се наспива се премести в друга стая и така с нощното събуждане се справях сама.Ние се събуждахме,за да ядем,но вече не.Това ще отмине с времето Peace

# 35
  • Мнения: 2 448
До третия месец го храних и през нощта в 3 часа, като в 12 прескачах, т.е. спеше тогава. На 6 месеца вече си спеше по цяла нощ без да се буди. И да се е будил не съм разбирала, бибероните му бяха при него са си се е приспивал с тях явно.Не се наложи да чакам до третата година.  Simple Smile

# 36
  • Мнения: 1 632
Моят син все още се буди Tired

# 37
  • Мнения: 9 973
Grinning и моя по 5-6 пъти

# 38
  • Мнения: 622
   Моят син все още се буди 3-4 пъти на нощ.Като бебе-през първите 3 месеца се събуждаше около3 ч. сутринта и до към 6 ч. му дръпваше един  рев- нищо не можеше да го успокои.Много тежко преживя коликите ....а след това и зъбите,но това е друга тема....
 

Това важи в пълна сила и за моето момченце. За 6м. е спал непробудно само три пъти и аз ставах да го проверявам дали диша. Какво е спокоен 8- часов сън вече съм забравила, сенките ми под очите са огромни, за хроничната умора няма да споменавам... Коликите много го измъчиха, преди месец и нещо му избиха двете долни зъбчета, сега го мъчи горно...
И той по същия начин- събужда се в 3ч. и до 6ч., когато му е първото кърмене за деня се буди през 15- 20мин. и с баща му се редуваме да го успокояваме и люлеем...  ooooh! А до три годинки има още доста време...  Tired

# 39
  • Мнения: 231
На 35 дни бебе според мен  е много да поема 150 АМ, моята дрисла ядеше по 110 -120 , а 150 и давах когато стан на 5 месеца.
За буденето през нощта няма спасение до третата година малката и до ден днешен се буди поне по веднъж на нощ.
Слагайте залъгалката и това е.

Общи условия

Активация на акаунт