голямата напаст

  • 1 906
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 59
Здравейте на всички!Пиша ви за напастта наречена ''влагалищни гъбички"при бременни.Преди два месеца имах и доки ми предписа някакви свещички които наистина ми минаха бързо.Но сега пак пущината им се появиха,моя доки остъства от града и незнам какво да правя с тях, имам ги може-би вече 2-3 дена с лек мирис но то е от тях.Въпроса ми е дали ще си минат от само себе си или пак трябва да си взема тези свещички?Доки ми беше споменал че 80%от бременните имат тези гъбички и било нормално.При вас как е?

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 306
Здравей. И аз имах тези ужасни гъбички, и на мен ми казаха, че почти всички бременни ги имат. А относно свещичките си спомням, че не били за да ме излекуват, а за да ме пречистят възможно най-много преди раждането заради детето. Така и не ми мина тогава. Дори след раждането пак имах. Само знам, че са много упорити.

# 2
  • Мнения: 45
Аз също имах гъбички в шестия месец. Предписаха ми Гиназол - два пъти през седмица влагалищно. Да чукам на дърво се оправих.

# 3
  • Мнения: 59
моя доки като го няма мога ли без рецепта аптекарката да ми даде или трябва да се мъча с тях

# 4
  • Мнения: 822
При такова лечение,поне което аз знам е че трябва и съпругът ти да се лекува,защото при един полов контакт той пак ти ги прехвърля.

# 5
  • Мнения: 1 310
И аз имах такива досадни гъбички към края на бременността. Гинеколожката тогава ми обясни, че трябва да се излекуват, защото могат да предизвикат усложнения.
Свещичките се продават свободно в аптеката. Peace Но все пак се посъветвай с лекар, дали в толкова кратък период можеш пак да ги ползваш.
Успех!  bouquet

# 6
  • Мнения: 1 217
Аз през цялата бременност бях с гъбички.
3 пъти слагах Полижинакс,даже последния път беше в родилния дом,за да не заразя детето,но раждах секцио.
Наистина са много упорити и неприятни.
Моите поне не сърбяха.

# 7
  • Мнения: 2 803
И аз бях така. Наистина голяма напаст.

# 8
  • Мнения: 388
И аз ги имах към 5 месец. Проведох един курс на лечение с Полижинакс и повече нямах проблеми

# 9
  • Мнения: 8 999
Няма да минат от само себе си. Ще ти датат лекарството без рецепта. Ползвай старата.

# 10
  • Мнения: 1 629
Слагай свещичките и не чакай, защото бях чела, че ако не се лекуват може да повлияят на бебето Thinking ама това отдавна го четох Thinking Също има и Макмирор и Полижинакс, но трябва да видиш дали стават за бременни?! Аз май ползвах едно от двете докато бях бременна newsm78

# 11
  • Мнения: 566
С първата си бременност имах от тези гадини,едвам се оправих преди раждането(родих нормално)и след това отново се появиха ,лекувахме се двамата с мъжа ми и от тогава (минаха почти 4 години)не са се появявали,сега съм вече в деяветия месец от втората си бременност и да чукам на дърво съм "чиста". Mr. GreenЗабравих да спомена че се лекувах аз със свещички "Клотримазол"  а мъжа ми с хапчета ,но неговите не помня как се казваха.Имаше ефект.

# 12
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
И аз бях така. Наистина голяма напаст.
Peace

....и аз да се добавя в статистиката  Laughing

# 13
  • Мнения: 1 305
Много са упорити гъбичките, и когато аз се лекувах смених няколко вида свещички докато се оправя. Незная ако пробваш пак  със старите дали ще има резултат. По добре се консултирай с лекар

# 14
  • Мнения: 9 429
Не мажеш ли да се обадиш по телефона на доктора си Thinking

Общи условия

Активация на акаунт