Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 133 отговора
Здравейте момичета! Някоя от вас ползвала ли е изкуствени мигли, тези които си ги слагаш за някоя по-специална вечер и след това си махаш/търсих подобна тема във форума, но не открих/?от доста време съм в чуденка как точно се поставят/свалят и от къде може да се купят хубави такива Thinking
дали стават тез, които се продават по големите аптеки.... Rolling Eyes
Цитирай

аз съм ползвала изкуствени мигли няколко пъти,като последния дори се престраших да си ги поставя сама-говоря за цели мигли,а на тези на снопчетата;
на бала си бях с изкуствени мигли, залепени от гримьора ми, цяла вечер издържаха, после сама си ги отлепих,дори без да ползвам тоалетно мляко, никакви проблеми
а за хелоуин парти си взех едни много големи и декоративни- с розово покрая, защото бях пеперуда, сама се постарах да ги залепя и всичко се получи точно, важното е да е най-близо до естествените мигли, за да се слеят, а и лепилото е от значение- на всяка цена не ползвам това ж опаковката на миглите, а купувам отделно, което знам, че хубаво ще ги залепи
Цитирай

И аз съм решила да си купя но нямам представа какви марки са добри, ще се радвам някой да ни просветли.
От тук http://www.youtube.com/watch?v=pi9u8mCNA_g&feature=channel_page можеш да се научиш сама да си слагаш
Цитирай

От Beauty Zone съм си купувала. Много добре седят стига да се сложат точно и да се слеят със собствените. Има по нета много клипчета как става.
Цитирай

Smile благодаря ви! аз вчера, след четене на разни сайтове из нета, реших се и си купих! в упътването обаче пише, че се поставят след завършване на целия грим, дори след поставяне на спиралата! а четох, че се поставяли винаги преди грима...... направо се обърках вече  ooooh! . вие кога си ги поставяте?  Thinking и какво лепило ползвате, ако не е това в опаковката?
Цитирай

Аз до сега не съм си слагала,а винаги съм искала да имам черни гъсти мигли(кой ли не иска) и от години почти никога не излизам без спирала - освен ако не отивам до магазина или да тичам на стадиона или на плаж.... И тази година приятелят ми сам ми предложи да си купя. Купих си едни,които така и не успях да сложа добре и още едни много сладки(и двата модела от бонжур) като за НГ, но поради здравословни проблеми не отидох никъде и не ги сложих... Обмислям да повикам някоя по-специализирана приятелка и да ми ги залепи за Св Валентин например....
Обмислях и тези,които са по-трайни и ги слагат в салоните,но като видях какво става като се свалят с твоите мигли и се отказах...
Цитирай

и моите са от там  Laughing  ! и аз лично не бих си сложила от тези в салоните, защото както четох, има вероятност при свалянето да си свалиш и твоите! Mr. Green
Цитирай

libellen, би ли споделила какво лепило допълнително купуваш, каква марка и от къде?
Цитирай

аз ги слагам на края на грима. после ги извивам заедно с моите мигли и нанасям при нужда още спирала или финно черен молив ако се вижда лепилото.
Цитирай

Купих си миналата седмицаза повод. Гримьорка ме накара да си взема. Изумих се колко и какви различни видове има. Тези, които аз взех са за сгъстяване, понеже на дължина го докарвам дори прекалено. След седмица ще имам резултат дали са седяли на мястото си в продължение на минимум 12 часа.
 Относно лепилото, моите мигли бяха 14 лв и са си в комплект с такова в кутийката.
Цитирай

Ползвам винаги когато ходя на дискотека с приятелки.
Слагам и за по-специални случаи.
Залепвам ги сама без проблем.Купувам такива,които сгъстяват
и са малко по-дълги от моите мигли.Ползвам лепилото в опаковката.
После не слагам спирала отгоре,защото има такива които си слагат.
Като се прибера само си обливам лицете с топла вода и ги отлепям без проблем.
Последните ползвах 3 пъти.
Цитирай

И моите мигли са в комплект с лепило, но не дъжи много добре.....ве4е 3 кутийка купувам и лепилата са еднакви....затова турся по-здраво....
Кас Love-радвам се много за теб....
Цитирай

Има едно лепило DUO на MAC, страхотно е, но за жалост го няма тука. И е в доста по-голяма тубичка!
Цитирай

Слагам понякога изкуствени мигли. Стои мн красиво. Flutter
Последните, които си купих, имат прозрачно лепило, което залепва много добре. Някакви чешки или полски са, а не китайски,чието лепило е бяло.
Поставям ги лесно с помощта на тънка четка, напоена с лепилото и започвам от външния ъгъл на окото, понеже всичките видове мигли са малки за големината на очите ми. По принцип се поставят, като се започне от вътрешния ъгъл.
Цитирай

Има едно лепило DUO на MAC, страхотно е, но за жалост го няма тука. И е в доста по-голяма тубичка!
DUO е най хубавото лепило за мигли, но не е на МÄC!!!
Цитирай

1-14 от 133 отговора