«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

расива мама
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 135 отговора

—офи€

ћнени€: 1
«дравейте момичета! Ќ€ко€ от вас ползвала ли е изкуствени мигли, тези които си ги слагаш за н€ко€ по-специална вечер и след това си махаш/търсих подобна тема във форума, но не открих/?от доста време съм в чуденка как точно се постав€т/свал€т и от къде може да се куп€т хубави такива Thinking
дали стават тез, които се продават по големите аптеки.... Rolling Eyes
÷итирай

’ага, ’оланди€

ћнени€: 146
аз съм ползвала изкуствени мигли н€колко пъти,като последни€ дори се престраших да си ги постав€ сама-говор€ за цели мигли,а на тези на снопчетата;
на бала си б€х с изкуствени мигли, залепени от гримьора ми, ц€ла вечер издържаха, после сама си ги отлепих,дори без да ползвам тоалетно мл€ко, никакви проблеми
а за хелоуин парти си взех едни много големи и декоративни- с розово покра€, защото б€х пеперуда, сама се постарах да ги залеп€ и всичко се получи точно, важното е да е най-близо до естествените мигли, за да се сле€т, а и лепилото е от значение- на вс€ка цена не ползвам това ж опаковката на миглите, а купувам отделно, което знам, че хубаво ще ги залепи
÷итирай

—офи€

ћнени€: 10
» аз съм решила да си куп€ но н€мам представа какви марки са добри, ще се радвам н€кой да ни просветли.
ќт тук http://www.youtube.com/watch?v=pi9u8mCNA_g&feature=channel_page можеш да се научиш сама да си слагаш
÷итирай

ћнени€: 308
ќт Beauty Zone съм си купувала. ћного добре сед€т стига да се сложат точно и да се сле€т със собствените. »ма по нета много клипчета как става.
÷итирай

—офи€

Smile благодар€ ви! аз вчера, след четене на разни сайтове из нета, реших се и си купих! в упътването обаче пише, че се постав€т след завършване на цели€ грим, дори след постав€не на спиралата! а четох, че се постав€ли винаги преди грима...... направо се обърках вече  ooooh! . вие кога си ги постав€те?  Thinking и какво лепило ползвате, ако не е това в опаковката?
÷итирай

ћнени€: 22
јз до сега не съм си слагала,а винаги съм искала да имам черни гъсти мигли(кой ли не иска) и от години почти никога не излизам без спирала - освен ако не отивам до магазина или да тичам на стадиона или на плаж.... » тази година при€тел€т ми сам ми предложи да си куп€.  упих си едни,които така и не усп€х да сложа добре и още едни много сладки(и двата модела от бонжур) като за Ќ√, но поради здравословни проблеми не отидох никъде и не ги сложих... ќбмисл€м да повикам н€ко€ по-специализирана при€телка и да ми ги залепи за —в ¬алентин например....
ќбмисл€х и тези,които са по-трайни и ги слагат в салоните,но като вид€х какво става като се свал€т с твоите мигли и се отказах...
÷итирай

—офи€

и моите са от там  Laughing  ! и аз лично не бих си сложила от тези в салоните, защото както четох, има веро€тност при свал€нето да си свалиш и твоите! Mr. Green
÷итирай

ћнени€: 2 478
libellen, би ли споделила какво лепило допълнително купуваш, каква марка и от къде?
÷итирай

аз ги слагам на кра€ на грима. после ги извивам заедно с моите мигли и нанас€м при нужда още спирала или финно черен молив ако се вижда лепилото.
÷итирай

ћнени€: 3 637
 упих си миналата седмицаза повод. √римьорка ме накара да си взема. »зумих се колко и какви различни видове има. “ези, които аз взех са за сгъст€ване, понеже на дължина го докарвам дори прекалено. —лед седмица ще имам резултат дали са сед€ли на м€стото си в продължение на минимум 12 часа.
 ќтносно лепилото, моите мигли б€ха 14 лв и са си в комплект с такова в кутийката.
÷итирай

на «ем€та

ћнени€: 410
ѕолзвам винаги когато ход€ на дискотека с при€телки.
—лагам и за по-специални случаи.
«алепвам ги сама без проблем. упувам такива,които сгъст€ват
и са малко по-дълги от моите мигли.ѕолзвам лепилото в опаковката.
ѕосле не слагам спирала отгоре,защото има такива които си слагат.
 ато се прибера само си обливам лицете с топла вода и ги отлеп€м без проблем.
ѕоследните ползвах 3 пъти.
÷итирай

ћнени€: 2 478
» моите мигли са в комплект с лепило, но не дъжи много добре.....ве4е 3 кутийка купувам и лепилата са еднакви....затова турс€ по-здраво....
 ас Love-радвам се много за теб....
÷итирай

»ма едно лепило DUO на MAC, страхотно е, но за жалост го н€ма тука. » е в доста по-гол€ма тубичка!
÷итирай

—офи€/—вета на ƒиска

ћнени€: 3 830
Слагам понякога изкуствени мигли. Стои мн красиво. Flutter
Последните, които си купих, имат прозрачно лепило, което залепва много добре. Някакви чешки или полски са, а не китайски,чието лепило е бяло.
Поставям ги лесно с помощта на тънка четка, напоена с лепилото и започвам от външния ъгъл на окото, понеже всичките видове мигли са малки за големината на очите ми. По принцип се поставят, като се започне от вътрешния ъгъл.
÷итирай

Berlin

ћнени€: 60
»ма едно лепило DUO на MAC, страхотно е, но за жалост го н€ма тука. » е в доста по-гол€ма тубичка!
DUO е най хубавото лепило за мигли, но не е на ћÄC!!!
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 135 отговора