Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Училища
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

софия

До майките,чиито дечица учат в това училище.Интересувам се от учителките,които ще поемат сега учебната 2009/2010 година 1ви клас.коя бихте препоръчали или поне някакви мнения по въпроса.До колкото разбрах имената са им Бакърджиева,Велева,Маджарова.Има още една госпожа,но не се сещам името й.
Цитирай

София

Има ли сайт училището?
КОгато подавах документи за дъщеря ми, останах с впечатление че има, а не го откривам!

ivafara, за съжаление нямам инфото което търсиш.
Цитирай

София

Има.
Цитирай

софия

Има ли сайт училището?
КОгато подавах документи за дъщеря ми, останах с впечатление че има, а не го откривам!

ivafara, за съжаление нямам инфото което търсиш.
има,да и клйомба го е посо4ила./изжиниме за грешно изписания ти ник,но сам с фонети4ната кирилица и много и се ядосвам.постоянно баркам буквите./ Tiredе,ни6то стики,здраве да е.благодаря все пак.
кльомба,ти каде,т.е при кого записа малката?при кои у4ител?
Цитирай

София

При г-жа Бакърджиева. Вие сте при Маджарова, нали? Избрах уж по-строгата пък ще видим. От сега ми се е свило сърцето, все едно аз ще съм в първи клас.
Цитирай

софия

аз  избрах Маджарова,за да не си тормозя детето,за6тото другата госпожа била доста строга. а тази ми я похвали едно бив6е нейно у4ени4е.каза ,4е била много спокоина и мила жена.и не разделя децата на тези и онези.има равенство,преподава добре и ти влиза в положение ,когато трябва.в последтсвие 6те споделя какво представлява.дано сме улу4или.е както и вие де.нямам ни6то против която и да било у4ителка.просто записах тази,за която ми казаха няколко думи4ки.а  за другите воб6те си нямам на идея какви са.не ги познавам.ами живот и здраве 6те видиме.
Цитирай

София

кльомба, благодаря!   bouquet
Чичко Гугъл този път ми изневери.

аз не съм посочвала госпожа. записах да е в паралелка с рисуване, пък да видим. Cool
Цитирай

софия

ха, Стики,нашата паралелка ако не се лъжа май е с рисуване.ти за 42ро училище ли говориш?може децата ни да се паднат в един клас. Hug
Цитирай

София

Из сайта на училището:
ІVа - Иванка Георгиева Бакърджиева
ІVб - Детелина Иванова Германова
ІVв - Параскева Петкова Велева
ІVг - Кръстана Янева Германова
По учебен план за РИИИ се обучават учениците от Ів, ІІа, ІІІг, IVа класове.

Означава ли това, че класа на г-жа Бакърджиева е с рисуване? Ако е така, дъщеря ми ще бъде първата изгонена първокласничка. Laughing

Цитирай

софия

Из сайта на училището:
ІVа - Иванка Георгиева Бакърджиева
ІVб - Детелина Иванова Германова
ІVв - Параскева Петкова Велева
ІVг - Кръстана Янева Германова
По учебен план за РИИИ се обучават учениците от Ів, ІІа, ІІІг, IVа класове.

Означава ли това, че класа на г-жа Бакърджиева е с рисуване? Ако е така, дъщеря ми ще бъде първата изгонена първокласничка. Laughing

аааааа,кльомба,Бакърджиева е литератор.тя май си е паралека български език и литература.не е с рисуване.но това май ще го разбереме юни месец на родителската среща.
Цитирай

София

На родителската среща щяло да се реши коя паралелка ще е с рисуване. Нямало нищо общо с госпожите, които водят класовете.
Цитирай

софия

ясно.това съм го пропуснала като информация.а  и на теб ли казахаче началото на юни ще има родителска среща или?имаш ли още някъква информациякоято си разбрала наскорозащото аз несъм ходила до училището от януари когато подадох молбата?
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.