«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

улинари€
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 27 отговора

—офи€

ћнени€: 1 155
«дравейте момичета, интересува ме рецептата на един сладкиш, който се прави с кроасани с шоколад и се заливаше с мл€ко и €йца май?
“а знаете ли точната рецепта?
Ѕлагодар€ предварително!!! bouquet
÷итирай

ћнени€: 74
«дравей,
не съм сигурна дали това е сладкиша но аз прав€ нещо подобно
–азр€звам кроасаните по дължина/ако са със шоколадов пълнеж е по - добре/ . Ќареждам ги в тавичка и ги заливам със сместа за крем карамел/1 л. пр€сно мл€ко 5-6 €йца ванили€ и 1 ч.ч. захар/ ѕека на водна пара и като поизстине малко го обръщам обратно /

Hug
÷итирай

—офи€

ћнени€: 1 155
ћай да  Peace
÷итирай

ћнени€: 7 474
http://archives.bg-mamma.com/archive/index.php?topic=176525.0
÷итирай

—офи€

ћнени€: 1 340

Ќа дъното на тавичка се карамелизират 5 с.л. захар.
ќтгоре се нареждат 2-3 бр.кроасани нар€зани на филийки ( 2-3 см.)
«аливат се със смес от 5 €йца + 1 л. пр.мл€ко +1 ч.ч. захар +1 ванили€.
ѕече се в загр€та фурна на 180 градуса.
÷итирай

ћнени€: 4 280
«апов€дай и от мен http://forum.bg-mamma.com/index.php?topic=337295.0  Wink
÷итирай

Torrevieja,España

ћнени€: 1 505
≈то и от мен,рецептата е от тук от форума,като на4ина на приготв€не е на микровълнова.—трахотна вкусотиика е,а и кроасаните могът да се замен€т и с н€какъв сух сладкиш,козунак или кекс.
http://forum.bg-mamma.com/index.php?topic=289780.0
÷итирай

Bourgas

ћнени€: 1 434
≈то и от мен - рецептата €вно е подобна или същата, а има и снимка за онаглед€ване Peace ѕравих го вчера и всички си "облизаха" пръстите  Hug

крем карамел с кроасани
÷итирай

ћнени€: 1 255
ћного е вкусно!
÷итирай

—офи€, в планината

ћнени€: 3 695
≈то и от мен - рецептата €вно е подобна или същата, а има и снимка за онаглед€ване Peace ѕравих го вчера и всички си "облизаха" пръстите  Hug

крем карамел с кроасани
изглежда страхотно и вкусно, ще тр€бва да се направи  Peace
÷итирай
«дравей,
не съм сигурна дали това е сладкиша но аз прав€ нещо подобно
–азр€звам кроасаните по дължина/ако са със шоколадов пълнеж е по - добре/ . Ќареждам ги в тавичка и ги заливам със сместа за крем карамел/1 л. пр€сно мл€ко 5-6 €йца ванили€ и 1 ч.ч. захар/ ѕека на водна пара и като поизстине малко го обръщам обратно /

Hug
÷итирай

¬арна

ћнени€: 804
ћомичетата са ти дали чудни рецепти,само да добав€,че може и с козунак да направиш този страхотен сладкиш.— кроасанчета аз го  прав€ от малките,особено с крем шампанско  и тортени€т крем.
÷итирай

Ѕелги€/—офи€

ћнени€: 27 500
ƒа, с крем-карамел е рецептата. » с козунак става. — всичко съм опитвала, но да ви кажа - не ми допада особено  Confused —тои едно никакво такова  Crazy
÷итирай

ћнени€: 4 280
јз с козунак също съм правила,но с кроасани е по вкусно.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 25
Момичета, имам няколко въпроса към вас. Решила съм да приготвя този страхотем крем карамел с кроасани. Изчетох повечето варианта за приготвянето му, но имам няколко въпроса, моля посъветвайте ме. Интересува ме дали мога да карамелизирам захарта на котлона директно в купата за кексовете (тя е тефлонова) и в нея после да си сложа останалата смес? Мислите ли че сместа от 8 яйца ще дойде повече за обикновена купа за кексове с дупка посредата или да намаля дозата, четох някъде че кроасаните попиват доста от сместа...  Rolling Eyes ааа и последното ми питане е, дали печете на решетъчната скара или слагате онази другата?! четох че се пече на горна и долна фурна на 180 градуса.
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 27 отговора