Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 131 отговора

Определено има нещо гнило в тази история, много ми е интересно какво ще се окаже!

Цитат

Преди близо месец ви запознахме с историята на семейство от Ню Джърси, кръстило малкия си син Адолф Хитлер.

Тогава сладкар бе отказал да изпише, върху тортата за рождения ден на момчето, надписа “Честит рожден ден, Адолф Хитлер”.

Днес властите в Америка съобщиха, че 3-годишното момче Адолф и двете му по-малки сестри са отнети от родителите си. Момиченцата също носят многозначителни имена ХонсЛин Хинлер Джанин (алюзия за Хайнрих Химлер) и Джойс Лин Арийска Нация Кемпбъл.

От полицията не съобщиха подробности около това, което е наложило разделянето на децата от семейството им, единствената информация, която дадоха на медиите беше, че отнемането на опека не се дължи единствено на имената на малките.

Снимки на момченцето тук -> http://www.topnews.bg/bg/article?id=3254
Цитирай

През девет форума в десети

Цитат
Двамата решили да кръстят сина си на името на фашисткия диктатор след като прочели поздравителната реч на Гьобелс, произнесена по радиото по случай 50-годишнината на Хитлер. Тогава министърът на пропагандата на Третия Райх заявил, че “"нито един човек в света не може да остане безразличен към името Хитлер".

35
Макар че, не виждам защо да са постъпили по-глупаво от хората, кръщаващи децата си на герои от латиносериали.  Thinking
Цитирай

Е, аз познавам един човек, който се казва Сталин.
Цитирай

Еми лошо няма. Кръстили си децата на човек, отговорен за смъртта на милиони невинни хора. К'во толкова?
Цитирай

Белгия/София

Е, аз познавам един човек, който се казва Сталин.

А аз - Елвис  Very Happy

В Щатите има петима Исус Христос  Laughing
Цитирай

През девет форума в десети

В Щатите има петима Исус Христос  Laughing

В България Исусовците са много повече - особено сред мургавите ни сънародници.  Laughing

Я да попитам - името ли прави човека или човек - името?
Цитирай

Аз съм живял 5 години в един град, който се е казвал Сталин.
И познавам мъж с име Сталин, но по нищо не личи това да му създава някакви комплекси.
Тия ако дойдат в България и да мерят със същия аршин, половината семейства ще останат без деца.
А ако дойде зоополицията, ромите ще останат без добитък.
Цитирай

Понякога, насила създадения медиен шум, може да ти изиграе лоша шега. Кой знае какво е излязло на бял свят. А можеха да си замълчат и изрисуват собственоръчно свастика върху тортата.
Да беше си сменил собственото име, като е такъв почитател.
Цитирай

ВАРНА

Цитат
Аз съм живял 5 години в един град, който се е казвал Сталин
За Варна ли става дума?През 60-те за няколко години е била прекръстена на Сталин.
Цитирай

Аха. В градската библиотека бях попаднал на книга с печат Окръжна библиотека град Сталин. Тя още ли е в оная стара сграда на три етажа?
Цитирай

разделянето на децата от семейството им, единствената информация, която дадоха на медиите беше, че отнемането на опека не се дължи единствено на имената на малките.
Това горе го тълкувам, че са взели децата не само заради имената им, но все пак и заради тях. Но може да са се изгубили в превода и информацията да изкривена. Не вярвам да отнемат деца заради имената им, даже за американците е прекалено.
Цитирай

ВАРНА

Цитат
.....Окръжна библиотека град Сталин. Тя още ли е в оная стара сграда на три етажа?
В  Общината е вече.
Цитирай

Белгия/София

Макар че, не виждам защо да са постъпили по-глупаво от хората, кръщаващи децата си на герои от латиносериали.  Thinking

Е, по-добре Росарио, Рик или  Касандра от Арийска Нация  Crazy
Цитирай

София

Еми лошо няма. Кръстили си децата на човек, отговорен за смъртта на милиони невинни хора. К'во толкова?
А че то и Александър е позатрил двама-трима, ама кво  Laughing
Цитирай

Varna

Америка .... 'Демокрация' ....
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 131 отговора