бяло течение

  • 12 745
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 44
възможно ли е д асе получи бяло течение от противозачатъчни?миналия месец ми се получи ,но го хванах ж началото направих си вагинална промивка с вода и сода и ми мина,но този месеж(отново няколко дена преди да ми доиде)ми се получи без миризма е но имам ужасен сурбеж и е такова на парцали..като ми сварши отново смятам да напеавя промивка и да се мажа там с едно кремче пак каквото стане
Това със содата по-добре не го прави.От лекари знам,че е много вредно.Лекар ми е казвал в такъв случай да си правя промивка с разтвор от калиев перманганат(1 щипка в 1 литър вода).

# 16
  • Мнения: 82
Не че е вредна содата за промивки.При едно от леченията ми на бяло течение,лекаря ми каза преди да поставям глобулите да се мия със  сода.Понеже ми действаше добре,аз продължих доста след това да го правя.Когато се върнах след година при същия лекар,той ми разясни,че с това е д обре да се промиваме ,за да поставим лекарствата,но при продължително използване започва да вреди.

# 17
  • Мнения: 44
Хм да може би е така.И все пак съм привърженик на билките.

# 18
  • варна
  • Мнения: 1 228
какви билки??? Аз си купих книгата ,която се продаваше със сп."журнал за жената" билко лечение на женски болести и там пише за гъбите, но някои съвети ми се видяха доста абсурдни като например:да си сложиш във вагината чесан малко е зловещо не мислите ли ?!

# 19
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
........да си сложиш във вагината чесан малко е зловещо не мислите ли ?!
Sick Shocked

# 20
  • Мнения: 2 013
...да си сложиш във вагината чесан...

 #Crazy Не е зловещо,безумно е!
По време на бебеправенето и аз имах,доста по-обилно бяло течение,но без мирис.Оказаха се гъбички,въпреки това.
Направи микробиология. Peace

# 21
  • варна
  • Мнения: 1 228
е да същото като моето да видим аз кога ще намеря време да ида:)

Общи условия

Активация на акаунт