Намирате ли време да сте заедно със съпруга си?

  • 3 266
  • 65
  •   1
Отговори
  • Мнения: 212
Напоследък мъжа ми се е размрънкал,че никога не излизаме сами,даже и за няколко часа,винаги сме с децата.Желаещи за гледане  се намират 1-2 пъти годишно и то с 300 зора.Понякога и на мен ми се иска да излезем заедно-на ресторант ли,на клуб ли ,за разнообразие,дето се вика да си кажем по 2 приказки на спокойствие,но в последно време,вече явно и егн-то си казва думата,не намирам нито време,нито сили.Мъжът ми е музикант и  често свири по клубове,все ме врънка и аз да ходя с него,но аз от работа и от задълженията вкъщи към 23ч. вече съм труп и заспивам с децата.Лошото е,че все по-малко  и все по-рядко отделяме време да сме заедно и да споделяме,което някак си ме натъжава.А Вие успявате ли да споделите и малкото време с любимия човек?

# 1
  • Мнения: 199
При нас е обратното... аз мрънкам да излезем, той пък е изморен от работа... А и няма как... и при нас желаещи да ни отменят няма. За щастие пък тримата си прекарваме страхотно вечерите и това компенсира останалото. Hug

# 2
  • София
  • Мнения: 1 735
Да,засега.Но като тръгна на работа не знам колко уморена ще се чувствам.Аз и сега  заспивам като труп.Пък виждам,че имате и две деца,а и няма кой да помага.Много е стресиращо и уморително ежедневието ни,но все пак трябва да намираме време за половинките си.Ако може повече да ти помага и ти да смогваш да бъдеш с него вечер,че мъж сам също не е много за оставяне. Wink

# 3
  • В полето, под тепето.
  • Мнения: 928
За съжаление това е често срещано и води до очуждаване. Преди година останах без работа и поради това намирам време. Wink Иначе е много трудно, но трябва да се постараем. Hug

# 4
  • Мнения: 114
И при нас е така! CryТолкова много си липсваме вече.......Започвам сериозно да се замислям за детегледачка,но синът ми ако не ме вижда 10 минути и полудява ooooh! За 11 месеца сме излизали 1 път заедно-ужас!
До къде ще стигнем така просто незнам! Tired

# 5
  • Мнения: 7 474
Поне веднъж седмично сме без дете. Flutter
Членувам в клуба " И аз съм човек"  Mr. Green

# 6
  • София
  • Мнения: 903
Да, но той не намира време да е с мен. Когато не е на работа е зает с телевизора или компютъра.   Sad

# 7
  • Мнения: 46 504
Детето до 22 ч. е заспало, ние си лягаме 24-1 ч., тези три часа са си наши.
Не държа да сме навън, дори, когато сме без дете.

# 8
  • Мнения: 2 498
Детето до 22 ч. е заспало, ние си лягаме 24-1 ч., тези три часа са си наши.
Не държа да сме навън, дори, когато сме без дете.
И при нас е така-децата до към 11 са заспали, а ние до 1-2 си будуваме и си е време само за нас....но въпреки това намираме време да излезем на ве4еря сами....

# 9
  • sf
  • Мнения: 10 137
Аз гледам да сложа децата до 21ч да спят и после имаме няколко часа за нас двамата. По едно време се бяхме пуснали по течението и почти се изпуснахме. за щастие се осъзнахме навреме. За почти 8 години сме ходили без децата някъде едва 2-3 пъти. Сега с малкия е още по-трудно, но и аз мисля да стана редовен член на клуба "И аз съм човек"  Mr. Green

# 10
  • София
  • Мнения: 5 289
Аз време имам колкото щеш, не работя, малкият е на градина, вкъщи мъжът ми е по ангажиран.Но все пак намира време да намине да обядваме,ако няма работа си идва вкъщи,бърборим си, полегнем малко Laughingи т.н.Другият вариант е когато аз имам работа и изляза някъде, се срещаме по центъра за кафе или да хапнем нещо.Вечер се прибира рано през повечето време и имаме възможност,въпреки че вечер повече се занимава с дребния.Ако излизаме някъде или сме с детето, или ако неможе го оставям при сестра ми, което се случва все по рядко защото той вече е по голям и можем да си позволим да излезем с него.Пък и доста от приятелите ни са с децата си, така че малкия не го мисля,има с кого да играе.По кръчми и дискотеки ходим по рядко, но все пак ходим.Има начин човек да си организира времето и да си подреди нещата така че да остане време за всичко.На работещите им е по трудно разбира се, но трябва да се търси алтернатива, за да си презареди човек батериите.

# 11
  • Мнения: 77
При нас е малко по-различно. В момента съм бременна и чакаме нашето първо детенце. За съжаление мъжа ми няма време за мен. По цял ден е на работа, прибира се късно вечерта и е смазан и следователно заспива. Аз по цял ден си стоя вкъщи и съм най-щастливата, когато се прибере, но няма кой да ми обърне внимание. А всички знаете една бременна колко силна нужда има от вниманието на съпруга си. За съжаление няма какво да направя, щом сега е така представям си когато вече имаме детенце и то не ни оставя да спинкаме, особено мъжлето. Тогава сигурно само ще си казваме само лека нощ(по-точно той на мен)

# 12
  • гр.София
  • Мнения: 380
Това ми е най-големият проблем, откакто се роди бебето. Почти не можем да излезем сами-няма баби наблизо, на които да разчитаме. Майка ми идва веднъж на около два месеца за по няколко дни и тогава си наваксваме с излизането. Но пък често излизаме тримата-дъщеричката ни е на 6 месеца, ходим си заедно на дълги разходки в почивните дни и можем да си поговорим. Вечер, след като заспи-също, но пък тя заспива късничко  Simple Smile.

# 13
  • Мнения: 4 292
Имахме, имахме. През деня си излизахме, детето на градина... Веднъж седмично гледахме да прекараме една вечер навън. Забелязвате ли как говоря в минало време?

# 14
  • София
  • Мнения: 5 289
Кло след 2 години пак душа. Party Laughing

# 15
  • Linz
  • Мнения: 11 619
При добро желание време винаги се намира. Казвам го като работеща майка на две деца (едното от които- ученик!), ходя и на курс. По-лошото при нас е, че желанието вече го няма.

# 16
  • Мнения: 581
 Да, вечер след 21ч., когато детето си е легнало и от време на време като идва майка ми да я гледа.Най-много свободно време имаме лятото, когато малката е с нашите на село.

# 17
  • Мнения: 3 371
честно казано, не. ние имаме много различни виждания относно това как да си прекарваме времето. затова и мн рядко го правим заедно. той има едни занимания, към които аз нямам абс никакво отношение, моите са пък такива, че той не би ги понесъл.
понякога се чудя над следния проблем - дали в едно семейство е хубаво съпрузите да са със сходни интереси или не, и дали противоположностите се привличат или отблъскват....

# 18
  • Мнения: 1 761
Да,все още намираме,но това е резултат на много голямо желание и големи акробатики с ангажиментите и при двамата.
За празниците не каним гости, а си подаряваме един ден само за нас двамата,че от толкова хора нямаме време да станем сами.
Събота и неделя спим до късно и ако е хубаво времето излизаме с малкия,че да се измори,после спи много дълбоко, а ние се радваме на уединение.
Утре сме заедно на представление.Когато заспи го оставяме с една какичка,която просто стои с него у дома, а ние излизаме само двамата.После караме девойката у тях ( много е наблизо) и така хем ние имаме една вечер,хем дребосъка даже не  е разбрал,че не сме били у дома,докато спи.
П.С.Преди няколко години една събота мъжа ми ми казва-"Днес времето е страхотно,дай да се разходим по брега."А аз му казвам-"да не си полудял,знаеш ли колко имам да гладя?".Не знам как се озовахме на брега,беше наистина страхотно и точно когато бях притворила очи от кеф,мъжа ми каза,че не иска никога да гладя,пера или каквото там има за домакинстване,ако има алтернатива да сме заедно.
Много се засрамих тогава.Ама си мисля,че е прав-в крайна сметка имаме един живот и сега сме млади,като остареем,погрознеем,надебелеем и ни болят кокалите за секс и разходки ще шия гоблени и плета жилетки.

# 19
  • Мнения: 2 448
От както се е родило детето преди 5 години не сме излизали само двамата без дете.Няма на кого да го оставим.
Времето за нас е след като детето заспи или когато имаме възможност през дена, когато е на градина.

# 20
  • Мнения: 4 733
Не обичаме да си стоим у дома и да не сме сами. Когато детето заспи времето ни е предостатъчно да си се нарадваме.

# 21
  • Мнения: 408
При нас е обратното... аз мрънкам да излезем, той пък е изморен от работа... А и няма как... и при нас желаещи да ни отменят няма. За щастие пък тримата си прекарваме страхотно вечерите и това компенсира останалото. Hug

Все едно аз съм писала.Аз се си мрънам,мрънкам....даже не да сме само двамата може и с други,с детето...,но той по-цял ден е на вън и ако излезним е на гости някъде с детето.Няма на кого,защото никой не е предложил ,да оставим дечко.Не съм стъпвала в ресторант,пицария почти 2 години,а за кръчми да не говорим.

# 22
  • София
  • Мнения: 18 679
Мога само да ти кажа, че точно така се разваля семейство. Трябва, просто е наложително да намериш начин поне веднъж месечно да ходиш с него по тези клубове, където свири. Гледачка? Баба да погостува за 2-3 дни? Не може да няма никакъв начин...

Нашето време е вечер след като приспим децата и времето, когато майка ми идва за няколко дни, няколко пъти годишно. Тогава сме като отвързани hahaha

# 23
  • Мнения: 4 292
Кло след 2 години пак душа. Party Laughing
Така е, две дъъълги години. Но пък незаменими.  Heart Eyes

# 24
  • Мнения: 473
Намираме, но ние има на кой да оставим детето. Мога да разчитам на помощ от страна на майка ми събота и неделя, та през тези два дни ходим на кино, на театър, на ресторант, на спа. Задължително ходим на екскурзия в чужбина всяка година сами, без детето по за 5-6 дни. Общо взето не мога да се оплача.

# 25
  • Мнения: 4 668
понякога се чудя над следния проблем - дали в едно семейство е хубаво съпрузите да са със сходни интереси или не, и дали противоположностите се привличат или отблъскват....
И аз мислех над този въпрос .Според мен противоположностите се привличат в началото , после всеки си го тегли към неговите си интереси .  С мъжа ми сме много различни и макар , че имаме време за нас самите , оставаме и без дете , той определено си е домошар , а аз съм скитня  Simple Smile.
Много ми е добричък и се разбираме , но понякога ми се иска малко повече адреналин ... демек мъж - диване  Mr. Green

# 26
  • Мнения: 3 371
понякога се чудя над следния проблем - дали в едно семейство е хубаво съпрузите да са със сходни интереси или не, и дали противоположностите се привличат или отблъскват....
И аз мислех над този въпрос .Според мен противоположностите се привличат в началото , после всеки си го тегли към неговите си интереси .  С мъжа ми сме много различни и макар , че имаме време за нас самите , оставаме и без дете , той определено си е домошар , а аз съм скитня  Simple Smile.
Много ми е добричък и се разбираме , но понякога ми се иска малко повече адреналин ... демек мъж - диване  Mr. Green
при нас е абс същата ситуация.

# 27
Ние заедно работим, даже минахме на смени, че нещо взе да втръсва... Whistling

# 28
  • Мнения: 3 394
блазе ти, че мъжът ти иска да си обръщате внимание Laughing
моят мъж пък иска непрекъснато да мъкне детето с нас и аз полудявам, защото не мога непрекъснато да съм с нея. Направо съм без възможността да съм голям човек сред дечурлига. Доста е изнервящо ooooh!

# 29
  • Мнения: 1 554
болна тема Sad

# 30
  • Мнения: 408
блазе ти, че мъжът ти иска да си обръщате внимание Laughing
моят мъж пък иска непрекъснато да мъкне детето с нас и аз полудявам, защото не мога непрекъснато да съм с нея. Направо съм без възможността да съм голям човек сред дечурлига. Доста е изнервящо ooooh!

Връчваш го на мъж ти и пийваш с компаниията.Знам кво е! CrazyАз пък не мога да отлепя очи от него,дори и да е при някой(майката на приятелката ни,която е в съседната стая примерно и моя дечко е отилаш при нея),даже и при мъж ми да е,не мога да се отпъсна.

# 31
  • Мнения: X
Много трудно,но се случва...
Много болна тема Sad
Но с повече желание ,всичко става Peace

# 32
  • Мнения: 59
Ходим с детето навсякъде. Това лято излязохме един път двамата след като го приспах. Предпочитаме някой ден да няма кой да ни натяква че ни е гледал детето. След като заспи времето е наше. Можем да си изкараме добре дори и да не сме навън. Романтична обстановка, хубаво вино, релаксираща музика и  luvbed 1dating  loveuuu

# 33
  • Мнения: 194
Много кофти,че не намирате време един за друг.Що не го изненадаш някоя вечер ,без да те очаква-намираш кой да гледа малките,ти се наконтваш ,с прическа,грим,нова рокля и отиваш при него? Импулсивно е,  и двамата ще се разсеете.Ще пийнете,ще танцувате,изобщо ще се забавлявате. Hug

# 34
  • Мнения: 22 425
Поне няколко пъти в седмицата излизаме само двамата. Може да е за час на кафе, или просто, за да свършим работа. Все пак има на кого да оставим малката за няколко часа.
При вас също едва ли е невъзможно, ако сте в София може да наемете детегледачка за няколко часа и да имате време малко само двамата.

# 35
  • Мнения: 1 763
Излизали сме двамата три пъти, откакто се е родило детето. Вкъщи също не намираме много време един за друг, защото работата на мъжа ми е такава, че често се прибира след полунощ, когато аз вече спя. Вярно е, че излиза в ранния следобед, но времето, в което си е вкъщи и не спи,  детето е будно и най-често ходим тримата в парка.

# 36
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Късметлии сме  Grinning имаме голям батко и гледачка, баба за почивните дни.
И да ви кажа пак мрънкаме от време на време... Угодия няма  Wink

# 37
  • Мнения: 320
Почти не намирам време, за съжаление...
И завиждам ва всички, които успяват да го направят

# 38
Напоследък мъжа ми се е размрънкал,че никога не излизаме сами,даже и за няколко часа,винаги сме с децата.Желаещи за гледане  се намират 1-2 пъти годишно и то с 300 зора.Понякога и на мен ми се иска да излезем заедно-на ресторант ли,на клуб ли ,за разнообразие,дето се вика да си кажем по 2 приказки на спокойствие,но в последно време,вече явно и егн-то си казва думата,не намирам нито време,нито сили.Мъжът ми е музикант и  често свири по клубове,все ме врънка и аз да ходя с него,но аз от работа и от задълженията вкъщи към 23ч. вече съм труп и заспивам с децата.Лошото е,че все по-малко  и все по-рядко отделяме време да сме заедно и да споделяме,което някак си ме натъжава.А Вие успявате ли да споделите и малкото време с любимия човек?

Lenni  ,щом мъжа ти е музикант и иска да идваш при него в клуба,ходи. Всъщност ти хем искаш да си с него без децата,хем не намираш време-това не мога да разбера защо е така противоречиво? newsm78
 Ако не можеш да разчиташ на почасово гледане на децата ти от някой роднина или гледачка,не става ли да си вземеш един ден почивка,да се наспиш през деня и после нощем да си в клуба с мъжа си,а?  Thinking

# 39
Не разбрах ходиш ли на работа или под работа иде рече за тази в къщи,но както и да е.

Ако наистина искаш да си с мъжа си насаме и извън къщи, все трябва да намериш начин.

# 40
  • Мнения: 2 448

 Ако не можеш да разчиташ на почасово гледане на децата ти от някой роднина или гледачка,не става ли да си вземеш един ден почивка,да се наспиш през деня и после нощем да си в клуба с мъжа си,а?  Thinking


И какъв ще е този човек дето и през деня да стои с децата, докато тя спи и после вечерта пак с тях. Не вярвам да предлагаш през нощта тя да ги зареже сами в къщи, за да иде при мъжа си в клуба.  newsm78 Не всички имат роднини, на които да могат да си оставят децата.

# 41
  • Мнения: 212
Да,ходя на работа,стандартно от 09ч.до 18ч.Прибирам се към 19-19.3 с децата и започвам да действам вкъщи.Живеем с родителите ми,но те нямат желание да гледат децата,уморени са явно,нали и без това сме им на главата,разбирам ги.Свеки почивните дни лято,зима все бяга на вилата...Детегледачка-нашите не искат чужди хора у дома...а и на мен не ми се ще да оставям децата на непознат човек.Ужасна съм-хем искам да остана за малко насаме с мъжа ми,хем ми е много притеснено и мъчно за децата,няма оправия! Laughing

# 42
  • Бургас
  • Мнения: 1 200
И ние сме в клуба на виждащите се рядко или за по 2-3 часа.След това-сън и на сутринта той на работа-аз с детето.Вечер се връща към 18 часа-ходи да чисти и да оправя парното,да направи храна на кучето-качва се към 19:30-20:00 часа.Към 21 часа къпем малката,след това аз я кърмя и към 22:30-23 часа аз съм уморена и си лягам,ако преди това не съм заспала.

# 43
Да,ходя на работа,стандартно от 09ч.до 18ч.Прибирам се към 19-19.3 с децата и започвам да действам вкъщи.Живеем с родителите ми,но те нямат желание да гледат децата,уморени са явно,нали и без това сме им на главата,разбирам ги.Свеки почивните дни лято,зима все бяга на вилата...Детегледачка-нашите не искат чужди хора у дома...а и на мен не ми се ще да оставям децата на непознат човек.Ужасна съм-хем искам да остана за малко насаме с мъжа ми,хем ми е много притеснено и мъчно за децата,няма оправия! Laughing

Toва много кофти. newsm78  Дефакто ти работиш денем,а мъжа ти нощем,затова няма как да се видите като хората в клуба,да речем   след 23 часа. Whistling

# 44

 Ако не можеш да разчиташ на почасово гледане на децата ти от някой роднина или гледачка,не става ли да си вземеш един ден почивка,да се наспиш през деня и после нощем да си в клуба с мъжа си,а?  Thinking


И какъв ще е този човек дето и през деня да стои с децата, докато тя спи и после вечерта пак с тях. Не вярвам да предлагаш през нощта тя да ги зареже сами в къщи, за да иде при мъжа си в клуба.  newsm78 Не всички имат роднини, на които да могат да си оставят децата.


 pasinet ,прочети какво е обяснила авторката и тогава пиши.Човека е музикант и денем спи,а нощем бачка, а при нея е обратното.Човека не иска от жена си да ходи в клуба му с децата,чети. Laughing

# 45
  • София
  • Мнения: 5 362
Нямаме време да бъдем заедно със съпруга ми . И по - точно казано е не можем да бъдем сами с него . Детето няма кой да го гледа . То си е с нас . А аз имам нужда - крещяща , да излезем , да се забавляваме , да отпусна душата . А това да приспя детето и да си седим в хола пред телевизора си е нищо работа .

# 46
  • Мнения: 371
Не.
Детето винаги е неизменна част.
Дори когато спи.

# 47
  • Мнения: 59
Единствено вечер,когато децата заспят.Имаме 3-4 часа да си поговорим,да се порадваме един на друг,преди да легнем.

# 48

pasinet,къде прочете  аз или някой да си мисли да предлага на авторката на питането Lenni  подобна глупост да си остави сами децата?
 
 pasinet,телатичните си спосособности си пробваш като пишеш това: "Не вярвам да предлагаш през нощта тя да ги зареже сами в къщи, за да иде при мъжа си в клуба.  newsm78 Не всички имат роднини, на които да могат да си оставят децата.
[/quote]"

И все пак моя съвет към Lenni си остава някой почивен ден  да се наспи през деня,да се накипри  и нощем да отиде в клуба при мъжа си,щом и той така иска,а децата нощем нали си спят,пък и щом живеят с баба и дядо заедно,още по-добре. Проблема е бабата  и дядото да си гледат тази нощ внуците,докато мама и татко са на клуб.Това е. Heart Eyes

# 49
  • Мнения: 337
От както се е родило детето преди 5 години не сме излизали само двамата без дете.Няма на кого да го оставим.
Времето за нас е след като детето заспи или когато имаме възможност през дена, когато е на градина.


И при нас положението е същото вече 2 години. С разликата, че когато тя е на ясла, ние сме на работа.... Та остават само вечерите, в които не сме заспали в 21.00......

# 50
  • Мнения: 301
И ние сме в клуба "с детето навсякъде". Бабите ми са далече и работят - трябва много време и уговорки, за да дойдат да гледат детето.
Вечери само за двамата си правим  Embarassed приятелката ми има също има син (нейния е на 5 год., а моя на 3) и с моя син много се харесват - направо са като близнаци (като оставим настрана факта, че и двамата са Александър). Преди Коледа за последно го оставяхме при нея за една нощ - пък ние вечеря свещи разходка и празна къща  Blush.  Връщаме жеста когато и те поискат уединение.
Иначе по рядко ходим по кръчми. Проблема със забавленията сме го решили с гости - или у нас, или в тях. По принцип сме голяма компания и повечето имат деца. Събираме се и се веселим почти всяка седмица всичките накуп и много по-често поне 5-6 семейства. Децата ни са на възраст от 0 до 7 години и си се забавляват заедно (тези под 1 5 год. предпочитат да гледат Mr. Green повече). Единственото, което гледаме е да има достатъчно място за всички, така че когато сме всички от компанията просто сме на нечия вилa/къща.
Детегледачка не съм наемала, но и това е опция.
Вечерите, в които сме си сами и вкъщи като заспи малки идва и нашето време. Развлеченията и разнообразието са необходимост - иначе се завърташ в битовизми, но пък не е нужно да е самоцел. Само тримата ни е не по-малко хубаво.

# 51
  • Мнения: 1 731
Живеем със свеки,така че в момента гледачка имаме винаги на разположение.Никога не ни е отказвала да остане с децата,проблема е че ние не излизаме.Последно бяхме на заведение по случай годишнината отъ сватбата ,която беше октомври месец.Като бяхме сами с децата(близо 12г ) по-често излизахме и ги оставяхме сами.Каката ни е голяма така че се справя сама с малкия.Но сега остаряхме ли,мързи ли ни и аз незнам.По-често си викаме гости. newsm78

# 52
  • София
  • Мнения: 7 190
Отстрани погледнато явно имаме време  newsm78 - 2 пъти бяхме в чужбина за по една седмица миналата година, сега сме се записали на ски за 2 уикенда и половина.
Виж ресторантите почти сме ги отрязали.
Иначе допреди няколко месеца детето заспиваше вечер към 9 и времето след това си беше наше, а сега този час вече е 10.30, при това лека-полека малката хитруша се попремести да спи в нашето легло  Thinking

# 53
  • Мнения: 641
Аз пък винаги имам време и ми е много неприятно,че непрекъснато трябва да го чакам.

# 54
  • Мнения: 487
Не, нямам и желание.

# 55
  • Мнения: 242
Да,но само вечерите и то ако не съм нощна смяна/както сега/,скоро не сме излизали само двамата.

# 56
  • Мнения: 127
Винаги намираме време един за друг. И двамата работим за себе си което много
улеснява нещата с работното и свободното време. Майка ми да ми е жива и здрава винаги е насреща за синът ни  има и детегледачка, а и свекърва ми няма да откаже да го гледа. Но определено ние не можем един без друг, хубаво ни е да сме постоянно заедно, а може би вече е и навик, но повече от времето си( дори и работно) прекарваме заедно.

# 57
 Aз мога да намеря време да съм заедно със съпруга ми,ама не държа да си го хабя за такава  екстра.  Stop

# 58
...времето,защото ми е по-ценно тогава,когато не сме един в друг,опс  ...един до друг. Heart Eyes

# 59
  • Мнения: 1 232
понякога се чудя над следния проблем - дали в едно семейство е хубаво съпрузите да са със сходни интереси или не, и дали противоположностите се привличат или отблъскват....
И аз мислех над този въпрос .Според мен противоположностите се привличат в началото , после всеки си го тегли към неговите си интереси .  С мъжа ми сме много различни и макар , че имаме време за нас самите , оставаме и без дете , той определено си е домошар , а аз съм скитня  Simple Smile.
Много ми е добричък и се разбираме , но понякога ми се иска малко повече адреналин ... демек мъж - диване  Mr. Green
при нас е абс същата ситуация.
ето че станахме три  Mr. GreenСега остава да решиме и как да си правиме женски купон Mr. Greenпредвид разстоянията.
За мен е много по-важно да не се отъждествяваме един с друг и да се чустваме перфектно въвв сяко едно занимание ежедневно ,да не се вглеждаме в това какво можем да направим а това което правим сегав този момент,тогава ще сме истински щастливи и ще се радваме на всеки миг от живота си

# 60
  • Мнения: 2 161
Такива като нас,които не са постоянно заедно,ценят повече всяка обща минута.Абсолютно си посвещавам времето на мъжа си,когато се прибере.Сега е тук,дори в момента се чувствам виновна и не добре,че открадвам време за писане.Дори децата минават на заден план.Ами направо не ме интересуват и ги забравям.Те в момента са ми потенциални съперници,защото нали трите си делим един мъж...Нямам търпение да заминем след няколко дена само двамата.Тогава ще е само мой.

# 61
  • Мнения: 589
 Почти непрекъснато сме заедно,когато не сме на работа.За това съм си мечтала,това ми се случи- всичко заедно да правим. Домакинска работа, пазаруване, разходки- все заедно. Heart Eyes

# 62
  • Мнения: 43
Честно казано не ме бърка дали ще сме навън или в къщи но  и ние нямаме много време един задруг.случвало се е вечер като се прибера от работа дори само да си кажем добър вечер и това е,а на мен ми се иска да прекарваме поне 2 часа заедно но.... той става посред нощ и си ляга вечер много рано.А почивните ни дни се разминават и така.Дано малката като порасне се промени всичко,но дали ние няма да сме изморени вече?

# 63
  • Мнения: 171
 Simple Smileние с мъжа ми работим заедно , но и тои все мрънка ,абе въобще с тези мъже няма управия...така е в рутината на ежедневието Whistling като се пенсионирате тогава... Hug

# 64
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Правим всичко възможно да изкарваме максимално време заедно.
За съжаление, това са предимно почивните дни.

И на двама ни работата е много динамична, свързана  с доста служебни ангажименти в извън работно време, пътувания, обучения и т.н. Работната ни седмица е разграфена по минути- кой кога да вземе детето от градина (никой не ни помага), да пусне пералня и т.н.

Няколко пъти в месеца вечер викаме гледачка и разпускаме, стига да не сме прекалено изцедени от рАботното ежедневие...

 

# 65
  • софия
  • Мнения: 2 140
Много рядко имаме време един за друг.Но правим всичко възможно напоследък да сме заедно и да си обръщаме повече внимание.

Общи условия

Активация на акаунт