Намирате ли време да сте заедно със съпруга си?

  • 3 258
  • 65
  •   1
Отговори
  • Мнения: 212
Напоследък мъжа ми се е размрънкал,че никога не излизаме сами,даже и за няколко часа,винаги сме с децата.Желаещи за гледане  се намират 1-2 пъти годишно и то с 300 зора.Понякога и на мен ми се иска да излезем заедно-на ресторант ли,на клуб ли ,за разнообразие,дето се вика да си кажем по 2 приказки на спокойствие,но в последно време,вече явно и егн-то си казва думата,не намирам нито време,нито сили.Мъжът ми е музикант и  често свири по клубове,все ме врънка и аз да ходя с него,но аз от работа и от задълженията вкъщи към 23ч. вече съм труп и заспивам с децата.Лошото е,че все по-малко  и все по-рядко отделяме време да сме заедно и да споделяме,което някак си ме натъжава.А Вие успявате ли да споделите и малкото време с любимия човек?

# 1
  • Мнения: 199
При нас е обратното... аз мрънкам да излезем, той пък е изморен от работа... А и няма как... и при нас желаещи да ни отменят няма. За щастие пък тримата си прекарваме страхотно вечерите и това компенсира останалото. Hug

# 2
  • София
  • Мнения: 1 735
Да,засега.Но като тръгна на работа не знам колко уморена ще се чувствам.Аз и сега  заспивам като труп.Пък виждам,че имате и две деца,а и няма кой да помага.Много е стресиращо и уморително ежедневието ни,но все пак трябва да намираме време за половинките си.Ако може повече да ти помага и ти да смогваш да бъдеш с него вечер,че мъж сам също не е много за оставяне. Wink

# 3
  • В полето, под тепето.
  • Мнения: 928
За съжаление това е често срещано и води до очуждаване. Преди година останах без работа и поради това намирам време. Wink Иначе е много трудно, но трябва да се постараем. Hug

# 4
  • Мнения: 114
И при нас е така! CryТолкова много си липсваме вече.......Започвам сериозно да се замислям за детегледачка,но синът ми ако не ме вижда 10 минути и полудява ooooh! За 11 месеца сме излизали 1 път заедно-ужас!
До къде ще стигнем така просто незнам! Tired

# 5
  • Мнения: 7 474
Поне веднъж седмично сме без дете. Flutter
Членувам в клуба " И аз съм човек"  Mr. Green

# 6
  • София
  • Мнения: 903
Да, но той не намира време да е с мен. Когато не е на работа е зает с телевизора или компютъра.   Sad

# 7
  • Мнения: 46 434
Детето до 22 ч. е заспало, ние си лягаме 24-1 ч., тези три часа са си наши.
Не държа да сме навън, дори, когато сме без дете.

# 8
  • Мнения: 2 498
Детето до 22 ч. е заспало, ние си лягаме 24-1 ч., тези три часа са си наши.
Не държа да сме навън, дори, когато сме без дете.
И при нас е така-децата до към 11 са заспали, а ние до 1-2 си будуваме и си е време само за нас....но въпреки това намираме време да излезем на ве4еря сами....

# 9
  • sf
  • Мнения: 10 080
Аз гледам да сложа децата до 21ч да спят и после имаме няколко часа за нас двамата. По едно време се бяхме пуснали по течението и почти се изпуснахме. за щастие се осъзнахме навреме. За почти 8 години сме ходили без децата някъде едва 2-3 пъти. Сега с малкия е още по-трудно, но и аз мисля да стана редовен член на клуба "И аз съм човек"  Mr. Green

# 10
  • София
  • Мнения: 5 289
Аз време имам колкото щеш, не работя, малкият е на градина, вкъщи мъжът ми е по ангажиран.Но все пак намира време да намине да обядваме,ако няма работа си идва вкъщи,бърборим си, полегнем малко Laughingи т.н.Другият вариант е когато аз имам работа и изляза някъде, се срещаме по центъра за кафе или да хапнем нещо.Вечер се прибира рано през повечето време и имаме възможност,въпреки че вечер повече се занимава с дребния.Ако излизаме някъде или сме с детето, или ако неможе го оставям при сестра ми, което се случва все по рядко защото той вече е по голям и можем да си позволим да излезем с него.Пък и доста от приятелите ни са с децата си, така че малкия не го мисля,има с кого да играе.По кръчми и дискотеки ходим по рядко, но все пак ходим.Има начин човек да си организира времето и да си подреди нещата така че да остане време за всичко.На работещите им е по трудно разбира се, но трябва да се търси алтернатива, за да си презареди човек батериите.

# 11
  • Мнения: 77
При нас е малко по-различно. В момента съм бременна и чакаме нашето първо детенце. За съжаление мъжа ми няма време за мен. По цял ден е на работа, прибира се късно вечерта и е смазан и следователно заспива. Аз по цял ден си стоя вкъщи и съм най-щастливата, когато се прибере, но няма кой да ми обърне внимание. А всички знаете една бременна колко силна нужда има от вниманието на съпруга си. За съжаление няма какво да направя, щом сега е така представям си когато вече имаме детенце и то не ни оставя да спинкаме, особено мъжлето. Тогава сигурно само ще си казваме само лека нощ(по-точно той на мен)

# 12
  • гр.София
  • Мнения: 380
Това ми е най-големият проблем, откакто се роди бебето. Почти не можем да излезем сами-няма баби наблизо, на които да разчитаме. Майка ми идва веднъж на около два месеца за по няколко дни и тогава си наваксваме с излизането. Но пък често излизаме тримата-дъщеричката ни е на 6 месеца, ходим си заедно на дълги разходки в почивните дни и можем да си поговорим. Вечер, след като заспи-също, но пък тя заспива късничко  Simple Smile.

# 13
  • Мнения: 4 290
Имахме, имахме. През деня си излизахме, детето на градина... Веднъж седмично гледахме да прекараме една вечер навън. Забелязвате ли как говоря в минало време?

# 14
  • София
  • Мнения: 5 289
Кло след 2 години пак душа. Party Laughing

Общи условия

Активация на акаунт