какви кремове против стрии да използва бременната жена?

  • 116 259
  • 245
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 448
Ползвах този от 4 месец някъде. Не ми се появиха стрии от бременността, може и да е случайно, не знам.

# 31
  • Мнения: 9 429
Код:
Aз от самото начало се мазах с Мама Дона на Чико и нямах никъде стрии....до средата на 7 месец
М дааа и аз така ,само,че ми се появиха стрии само по краката.Бях доволна от този продукт,но вече  Naughty Naughty Naughty

# 32
  • София
  • Мнения: 2 004
Нямам нови стрии от бременността, имам малко по бедрата от пубертета. Мажех с Матерн, но по-скоро за да се успокоявам, че правя нешо.Поне облекчава сърбежа от опънатата кожа на корема.

# 33
  • Мнения: 1 447
И двата пъти ползвах на Виши  
и не ми се появиха никъде,но все пак си е до тип кожа.Започнах да се мажа от 5 месец.

# 34
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Аз се мазах с един масажен крем на Кокона&:Майка.много съм доволна,нямам нито едно стрия по корема или там където съм се мазала.имам две,три по гърдите,но там забравях да се мажа Tired

# 35
  • Мнения: 1 795
Имам стрии от преди бременността, нови засега нямам, мажа се с маслото за бременни на Веледа.

# 36
  • Мнения: 1 734
На АВЕНТ, много съм доволна! Попива бързо, не остава мазни петна, мирише съвсем дискретно и много приятно

# 37
  • Мнения: 292
Аз бих ти препоръчала Розово масло или Шипково. Тук се казва Rosa Musqueta и всички го препоръчват с две ръце, специално за бременни да не им се появяват стрии. Също така се твърди че заличава и до голяма степен вече съществуващите.
Какъвто и крем да ползваш, то той трябва да бъде достатъчно мазен и силно хидратиращ.

# 38
  • Мнения: 234
От приятелки и от мнения по форумите останах с впечатлението че скъпите кремове нямат особен ефект.Мазах се с мас или зехтин- по 2-3 часа на ден стоях с нея, после се измивах. Качих 20 кг през бременността и корема ми беше огромен, но нямам нито една стрия.

Добри отзиви съм чувала и за маслото (или олиото не съм сигурна ) против стрии на Икаров.

Последна редакция: пт, 16 яну 2009, 10:13 от bagira_s

# 39
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 318
мама дона на Чико - доволна съм

# 40
  • Мнения: 210
Аз имах страшен проблем със стриите(в побертета по гърба) и всички ми казваха че спасение няма и аз бях пробвала какви ли не мазиле и то все от скъпите нямаше резултат. Накрая си взех дева-против стрии и ми помогна по време на бремеността не ми се появиха стрии по корема и съм много щаслива.

# 41
  • софия
  • Мнения: 2 140
Лекарката ми ме посъветва само със зехтин да се мажа.

# 42
  • София
  • Мнения: 19
Лекарката ми ме посъветва само със зехтин да се мажа.
аз се мазах само със зехтин и ниамам никакви стрии
мазах се сутрин и вечер.
успех!

# 43
  • Мнения: 8 999
здравейте,момичета.При всяка бременност се появявт стрии.Въпросът ми е кога трябва да се започне и дали изобщо трябва да се използват кремове против стрии за бременни?До кога се използват?Марка на крем?Кои зони да третираме?

Какво значи "при всяка бременност" - твоя, или изобщо.
Защото на мен не ми се появиха стрии при нито една от двете ми бременности. И не съм се мазала с нищо, просто забравях.
Ако кожата ти е склонна да се нацепи, никакъв крем няма да те спаси.

# 44
  • Мнения: 362
Всички пишат с какво са се мажели по време на бременността,но никой нищо не казва за периода след раждането Peace Аз напълнях 26 кг.,мажех се с олио на "Хип",после "Бюбхен".Не ми излезна нито една стрия.Обаче няколко дни след раждането(родих секцио и поради сериозното гладуване 1 седмица след това отслабнах много рязко) случайно си погледнах краката и направо се ужасих Shocked.А като се прибрах от болницата,установих,че имам и на дупето.Ама като не можеш да станеш от леглото,си мислиш за всичко друго,но не и за стрии Grinning Така че,има голямо значение и какви грижи ще полагаш след раждането.

Общи условия

Активация на акаунт