София - кв. Надежда, Толстой, Триъгълника, Свобода (5)

  • 52 194
  • 293
  •   1
Отговори
# 285
  • София
  • Мнения: 56
   Момичета, да се похваля че на 05/06 се роди нашето момченце Калоян. Сега сме вече сами в къщи и свикваме един с друг.
   Във тази връзка въпросът ми е към мамите от Свобода - взех зи акта за раждане на малкия от нашата община в Надежда и ми казаха да отида за еднократната помощ за раждане да си я взема зад ЕНА-та.  Не ми е познат района там, а и не попитах, това там сграда на община ли е или някакъв клон на НОИ?

# 286
  • софия
  • Мнения: 149
   Момичета, да се похваля че на 05/06 се роди нашето момченце Калоян. Сега сме вече сами в къщи и свикваме един с друг.
   Във тази връзка въпросът ми е към мамите от Свобода - взех зи акта за раждане на малкия от нашата община в Надежда и ми казаха да отида за еднократната помощ за раждане да си я взема зад ЕНА-та.  Не ми е познат района там, а и не попитах, това там сграда на община ли е или някакъв клон на НОИ?
честито бебче!да ти е живо и здраво!
за еднократната помощ за раждане се подава молба в социално подпомагане.намира се до детската градина зад 24-та поликлиника.на лесно място е .ако си подадеш молбата този месец,ще си получиш паричките август в районната поща.успех!

# 287
  • Нови искър
  • Мнения: 253
   Момичета, да се похваля че на 05/06 се роди нашето момченце Калоян. Сега сме вече сами в къщи и свикваме един с друг.
   Във тази връзка въпросът ми е към мамите от Свобода - взех си акта за раждане на малкия от нашата община в Надежда и ми казаха да отида за еднократната помощ за раждане да си я взема зад ЕНА-та.  Не ми е познат района там, а и не попитах, това там сграда на община ли е или някакъв клон на НОИ?
честито бебче това е Социална служба на района трябва да си носиш акта за раждане копие но си го преснимай защото ще ти трябва и за други места а те ще ти го държат има няма един месец. За всеки случей си вземи и личната карта на таткото твоята и не съм сигурно но май беше и свидетелството за брак ако имате.
Лесно гледане на теб и мноооооооооооого сън за Калоян

# 288
  • Мнения: 91
   Момичета, да се похваля че на 05/06 се роди нашето момченце Калоян. Сега сме вече сами в къщи и свикваме един с друг.
   Във тази връзка въпросът ми е към мамите от Свобода - взех зи акта за раждане на малкия от нашата община в Надежда и ми казаха да отида за еднократната помощ за раждане да си я взема зад ЕНА-та.  Не ми е познат района там, а и не попитах, това там сграда на община ли е или някакъв клон на НОИ?

Честито бебе да Ви е жив и здрав и много радост в къщи да ви носи .  bouquet

# 289
  • софия
  • Мнения: 149
Здравейте,мами!
Знаете ли,дали в Т-маркета в надежда продават бебешките пюрета на "Малечко"?Синът ми много ги харесва и с огромен апетит ги изяжда,но трудно ги намирам.В кауфлант има само плодови,а ни трябват и от зеленчуковите и от месните.незнам в метро дали ги има?Ако знаете ,пишете.  love001

# 290
  • София
  • Мнения: 39 740
"Малечко" има в един магазин в бл. 272 в Надежда 2.

di_anna много да те радва Калоян, да е живо и здраво бебче. Много усмивки да ви носи   bouquet

# 291
  • софия
  • Мнения: 149
"Малечко" има в един магазин в бл. 272 в Надежда 2.]



Много благодаря!:-)

# 292
  • София
  • Мнения: 39 740
Магазинът е в началото на блока (откъм пощата), до вх. И.
Има 2-3 вида месни пюрета, 3-4 вида зеленчукови, останалите са плодови. От плодовите като че ли има по-голямо разнообразие.

# 293

Общи условия

Активация на акаунт