София - кв. Надежда, Толстой, Триъгълника, Свобода (5)

  • 52 149
  • 293
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 7
Аз живея в Свобода от една година вече Sad и почвам бавно да се побърквам, тъй като никой не познавам. Добре че изместиха детската кухня та поне да имам дестинация за разходката. Ако има някоя мама самотна като мен можем да се разбираме поне за разходката?  bouquet

# 61
  • Мнения: 8
Здравейте мами!
Казвам се Магдалена и съм от кв.Надежда 1.
Съвсем скоро , се очаква да се появи и нашата първа рожба - термина ми е на 05.04.Очакваме момченце.
Не знаех,че има подобен подфорум и затова се представям чак сега.
Тепърва ще започна да досаждам с най-различни въпроси , за какво ли не:)Simple SmileSimple SmileSimple SmileSimple SmileSimple Smile.
Предварително благодаря на опитните мами съкварталки за помощта:)
Ще се радвам да си се разхождаме и по градинките заедно ,живот и здраве !

Хубава и спокойна вечер.

# 62
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
vileto33, anason, magdalena.savova, добре дошли!  Hug

# 63
  • София
  • Мнения: 39 723
Нямах нет, по някое време нощеска ще допълвам 1ва стр Simple Smile

# 64
  • Мнения: 62
Здравейте момичета. Я аз да ви попитам, ЧДГ в района само "Арлекино" в Обеля ли е? Има ли нещо в Надежда? Аз се разрових в нета, но нищо не намирам, ако знаете нещо по въпроса, моля пишете ми. В момента търся резервни варианти и ще се радвам на всяка информация. Благодаря! Wink

# 65
  • Мнения: 62
Всъщност, може да е от недоспиване, но ... линка към картата за любимата сладкарница в 4-та част, води до сайт за запознанства. Нещо от сорта на zdrasti.net. Да не е нещо като предизвикателство? Запознай се с някой, който ще я знае къде е  Laughing Ако е правилен линка, то се извинявам, а и така не ми пречи, просто ми направи впечатление. dontknow

# 66
  • София
  • Мнения: 39 723
Веднага ще го оправя. Явно съм си почиствала директориите в стафф на сървера и картата е заминала. Този път няма да я кача на сървера, ще я турна на друго място Simple Smile

# 67
  • София
  • Мнения: 39 723
здравейте,
живот и здраве на есен и ако имаме късмета да се класираме за едно от малкото места в детските заведения, Митко ще ходи на ясла.
Дияна беше 1г в яслата на 38мо ОДЗ. Доволна съм. Добре се грижеха за децата. Имаше деца с памперси. Лелите мият, преобуват, прибират мръсни дрехи и т.н. Извеждат децата на двора.
Често имат театрални представления, или артисти в групата, или децата ходят в салона. Нямат извънкласни занимания, като езици, плуване. Не помня латино танците кога започнаха. Май беше от яслата.
Болните деца се връщат. Няма политика на "да им дават лекарствата там". В ОДЗто има две мед. сестри.

За градината. Имат извънкласни занимания - плуване, танци, езици, религия.
плуването е от 2ра група. Има басейн в градината.

phono, и аз намерих инфо само за "Арлекино".

# 68
  • Мнения: 62


phono, и аз намерих инфо само за "Арлекино".

Благодаря, че все пак си направи труда. Градината ми изглежда супер, лошото е, че ми е далече. Дано да се появи нещо, при тази криза за градини, може някой да реагира в района. Лека нощ!  Wink

# 69
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
А няма ли транспорт тази градина? Защо си мисля, че някоя мама беше споменала за транспорт. Дано не се заблуждавам.

# 70
  • София
  • Мнения: 39 723
http://arlekino.info/
Цитат
-Транспорт от врата до врата

# 71
  • София
  • Мнения: 1 020
Здравейте момичета! Благодаря за топлото посрещане! Аз не влизам много често във форума,че ходя на работа, а вечер като се прибера съм като парцал! За статистиката записах ЖК при д-р Илиева в 24 поликлиника, но за разните там изследвания ходя във Фемина при доц. Димитрова.
Имате ли някакви отзиви за д-р Дяволов Майчин дом за следене на бременността и израждане?
Предварително ви благодаря!!
Бубара добре дошла при нас  Hug. Потърси с търсачката тук из форума има много теми за лекарите в Майчин дом и там ще прочетеш повече за Дяволов  Peace.
Добре дошли и на останалите мами. Хубаво е че се увеличаваме, но пък май старите пишат доста по-малко (включително и аз  Embarassed). Така е от вкъщи на работа и пак вкъщи и време за нищо.
За детските градини да кажа и аз, че тази година ще кандидатстваме за ясла. Ориентирала съм се към 24 ОДЗ та да видим дали ще имам късмета да ни приемат. Макар, че бабата ни е на разположение и може да се изчака 1 година, но ми се ще детето да расте сред деца, а не само с баба си.
Друго май няма за казване.

# 72
  • Мнения: 62
http://arlekino.info/
Цитат
-Транспорт от врата до врата

Явно пак съм бляла ...  Blush Благодаря.

# 73
  • Мнения: 11
bubara ,
Д-р Дяволов е много добър лекар.  Може би един от най-добрите в Майчин дом.  Peace
Аз съм ходила при него  и доста се колебаех дали да раждам при него.  Е, избрах друг доктор в Шейново, защото така се стекоха нещата.

grubby,
засичали сме се в Мартенките на 2008, нали???

Момичета, искам мнение от вас. Наближава 1-ия рожден ден на момченцето ми и незная кой детски клуб е най-подходящ за
толкова малки деца?   newsm78 Пък и то май децата ще са малко, повече ще са възрастните....тъй че ми трябва повече място за възрастни.... Thinking

# 74
  • Нови искър
  • Мнения: 253
Здравейте мамчета   bouquet
Аз съм от Надежда 1 бл.105/150
Както виждате от линийката ми скоро и аз ще бъда мама.
Ще ви помоля да ми препоръчате частен педиатър някъде близко тук в Надежда.
По принцип ще съм в 8 поликлиника,но за всеки случаи искам и един частен!
Благодаря ви предварително   bouquet
аз съм  при Борисов и съм доволна от него

Последна редакция: сб, 14 фев 2009, 09:11 от nilro

Общи условия

Активация на акаунт