® E-bay - тема 20

  • 34 112
  • 751
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 6
Алекс,благодаря.Аз мислех,че е Област.

А Dagenham какво е newsm78?

Последна редакция: пт, 16 яну 2009, 20:30 от Beaa

# 61
  • varna
  • Мнения: 1 012
Алекс,благодаря.Аз мислех,че е Област.

А Dagenham какво е newsm78?
името на къщата,там си имат имена Wink Peace

# 62
  • Мнения: 5 790
Алекс,благодаря.Аз мислех,че е Област.

А Dagenham какво е newsm78?

Eто, за да се ориентираш:

# 63
  • Мнения: 1 270
IMPORTANT BEFORE BUYING PLEASE SEE BELOW WHERE WE POST TO
----------------WE STRICTLY DO NOT SHIP TO - Nigeria, Latvia, Yugoslavia, lithuania, Slovakia, Bulgaria or any other eastern european country so please DO NOT purchase.

все по-често го срещам из обявите  newsm78

# 64
  • Мнения: 3 219
Преди от Италия се оплакваха, сега от нас, а проблема е май в Бг Пощи Tired

# 65
  • Мнения: 4 120
Момичета, мога ли да пусна диспут за стока платена на 2.12 и неполучена до момента? Продавачът на 2 пъти ме съветваше да чакам , заради почивките по празниците и май изпуснах срока ?

# 66
  • into the blue
  • Мнения: 771
Момичета, мога ли да пусна диспут за стока платена на 2.12 и неполучена до момента? Продавачът на 2 пъти ме съветваше да чакам , заради почивките по празниците и май изпуснах срока ?
Срокът е до 45 дена от плащането,та май днес е последния или предпоследния ден от срока,така че давай  Peace

# 67
  • Мнения: 318
Ох тези Бг пощи  ooooh! днес точно си мислех, че ще почнат да ни отказват шипинг Sad. аз чакам от 14.12, от 16.12, от 15.12........... ooooh!, днес им звънях и нищооооо.
е телефона на брат ми от Хонг Конг дойде за няма и седмица. редутски чаках от 6.12 ми на 9-ти са го пуснали хората Naughty, на 12.12 е бил тук Crossing Arms, а после къде е скитал 1 месец  #Cussing out

# 68
  • Мнения: 5 790
Днес взех пратка от Хонконг платена на 5.01 и пусната на 7.01. Направо не повярвах.
Иначе чакам от Англия от 21.12 и една от 29.11, за която вече пусунах диспут. Продавачката обаче мълчи вече седмица и не е писала нищо. Сега да питам - кога да ескалирам до клейм или да я изчакам още малко?

# 69
  • Варна
  • Мнения: 11 340
И аз чакам една пратка от 19.12., за която вече взех да се притеснявам. Иначе си комуникираме с продавача, който е много учуден, че още не съм получила нищо и дори ми предложи рефънд, но аз си искам нещото. Tired

# 70
  • Мнения: 312
Момичета, как мислите дали не е много .... нестандартно Rolling Eyes

# 71
  • Мнения: 5 790
Обувките са супер.
Я покажи продавача, че имам РД скоро...  Laughing

# 72
  • Мнения: 312
Може ли и малко помощ?Някой срещал ли е в пространството подобен модел ботуши-може и по високи,без звачение цвят http://cgi.ebay.de/MUSTANG-SHOES-Damen-WinterStiefel-Braun-Gr-39 … otoQQcmdZViewItem, че тия гадни шваби или не доставят или искат убийствен шипинг  #2gunfire Ще съм благодарна ако някой сподели линкче  Praynig


Виж това http://cgi.ebay.co.uk/LEM-womens-black-boots-x068808b-shoes-size … %3A1%7C240%3A1307

# 73
  • Мнения: 318
Алекс и на брат ми телефона е тръгнал на 7-ми от Хонг Конг, аз го платих на 6-ти. Скриха ми шапката Peace

# 74
  • varna
  • Мнения: 1 012
IMPORTANT BEFORE BUYING PLEASE SEE BELOW WHERE WE POST TO
----------------WE STRICTLY DO NOT SHIP TO - Nigeria, Latvia, Yugoslavia, lithuania, Slovakia, Bulgaria or any other eastern european country so please DO NOT purchase.

все по-често го срещам из обявите  newsm78

а това от къде е ? Sad

Общи условия

Активация на акаунт