Разделно хранене-част 31

  • 74 359
  • 244
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 724
Алекс, с теб съм за постенето Peace.Аз го правя от много години,но само последната седмица преди Великден и съответно Коледа изключвам и млечните продукти.Проблем ми е само че забравям newsm78 да пия вода през студените дни, а когато целта е пречистване, това е много важно

Супер, ще си имам другарче Party.
Аз съм решила от месни заговезни да започна и докъдето я докарам.
Тази година започват от 22 февруари Peace.

# 31
  • Мнения: 1 380
aleks и аз съм ЗА прочистването!!!

# 32
  • Мнения: 2 724
Сладкишче, заформяме групичка  Wink.
След един месец може да сме групище Laughing.

# 33
  • Мнения: 1 380
aleks кажи какво можем да включим и какво не в пречистващият режим.
Аз месо ям много рядко.
Обаче мляко и кашкавал си хапвам, не често, но ям.
Малко също слагам в някоя манджа.

# 34
  • Мнения: 2 724
Сладкишче, от месни заговезни се спира месото, а след една седмица, на сирни заговезни- всичко животинско, в това число млечни продукти и яйца.
Доста е строг поста, но си заслужава .
А за пречистване има и други начини, например с жито .
Има отделна тема  Peace.

# 35
  • Мнения: 14
От "християнска гледна точка" по-важно е да сме на финала, макар и да се започне по-късно.

# 36
  • Мнения: 2 724
Bi-si, права си  Peace
Аз го правя повече за разтоварване .
Веднъж извървях пътя до край, дори отидох да се комкам.
След литургията като се юрнаха жените да са първи ooooh! ooooh! ooooh!, после разбрах защо- попът даваше виното от една лъжичка на всички  Shocked.
Грях, не гряx, догнуся ме  Sick, пък и в тези болни времена.....

# 37
  • Мнения: 1 380
Аз съм се пробвала да постя и получих бъбречна криза.Но това беше 2001 година.
Без яйца мога-обривам се от тях и ям само на Великден, обаче айрянчето ми е слабост. Crossing Arms
Да ви споделя.Веднъж седмично лунувам. Знам, че на пълнолуние освен тялото и душата се чисти, за това тогава съм на фреш, вода, чай и ако много огладнея на плод някакъв.
Едвам издържам...даже сега на пълнолуние хапнах няколко бонбона.
Прилоша ми.Въпреки това съм ентусиаст и голям инат. Crossing Arms
Утре пак ще се опитам да лунувам, макар, че ще имаме гости. ooooh!

След литургията като се юрнаха жените да са първи ooooh! ooooh! ooooh!, после разбрах защо- попът даваше виното от една лъжичка на всички  Shocked.
Грях, не гряx, догнуся ме  Sick, пък и в тези болни времена.....
Мен ме е гнус когато попът дава нафор и хората му "облизват" неволно пръстите.
Само като се доближа до него и мирише на плюнки.... Sick

# 38
  • Мнения: 14
Ееееее,Алекс, развесели ме по вечеря.Аз не понасям да съм в църквата когато има много хора.Една година дъщеря ми такъв астматичен пристъп направи -на Цветница.И оттогава ни за върбова клонка ,ни за нафора искам да чуя.Отивам обикновено след обед ,когато почти никой няма и мога да остана насаме с мислите си

# 39
  • Мнения: 11
здравейте и от мен!Завръщам се от обяд с роднини! Sick Доскоро обяснявах на приятеля ми колко обичам тези събирания, как роднините трябва да се уважават... и т.н. Е след днес се отказвам!!! Трябваше да обяснявам защо не искам месо!!! Попитаха ме от кой вид пържола искам - аз учтиво отказах месо изобщо! те се сетиха че не обичам - оплюха ме пааааак и ми сервираха задушени зеленчуци поръсени с малко кашкавал! Е за  капак, когата отказах от тортата на рожденника, стана революция! Вече бях толкова бясна - изядох парченцето и топката плодов сладолед и ... бурята отмина! Ужас!!! #2gunfire  От утре съм пак на режима си!
aleks следвам в СУ специалност право! Много е тежко следването, а и ми се налага да поработвам целогодишно(-без времето на сесията). Затова може да се губя от форума следващия месец, за което моля да проявите разбиране-ученето! Embarassed
Забелязвам че масово,вие дами, закусвате плодове/ кис мляко!ПРАВИЛО ли има относно подходящата закуска????
А относно вечерята - какво се препоръчва???
хайде целувки , че учебниците чакат!

# 40
  • Мнения: 7 263
Привет мили девойки  Hug
Нови попълнения виждам ВиВ - добре дошла   bouquet
Преди да забременея закусвах само плодове и до обяд карах на това плюс билков чай с мед и понякога кафе.
Сега към закуската добавих и кисело мляко с мед, не съм сигурна че е супер разделно като комбинация, но за мен е единствената възможна за момента.
За вечеря най-добрата комбинация за мен е салата със месо или риба- леко и достатъчно насищащо. По-разумна комбинация е от въглехидрати на вечеря, но спокойно би могла да хапнеш и картофи или ориз или бобови \ но само едното \ пак със свежа салата.
Също съм страшен фен на пролетното прочистващо разтоварване - особено на житното, което препоръчва Алекс, само че аз го правя с овесени ядки - ефекта е наистина страхотен. Тази година ще го пропусна по понятни причини, но иначе не пропускам да го правя.
Като цяло незнайно от какво съм качила цели 2 килограма - нито ми личи все още \ е освен ако някой много добре ме познава да речем би забелязъл, че съм се закръглила леко и то предимно в гръдната обиколка  hahaha, невероятно ми се гади и като цяло изобщо нямам апетит - ям буквално насила и за жалост ме влече към крайно неразделни комбинации  Rolling Eyes Blush Confused, но няма как изкуството иска жертви. Важното е, че засега бебо се развива добре, дори изпреварва размерите си почти със седмица  Peace

Последна редакция: сб, 17 яну 2009, 22:49 от Lennyh

# 41
  • Скопие/Асеновград
  • Мнения: 158
ВиВ, как ме разсмя  Laughing На мен също ми се налага всяка седмица да обяснявам на свекърите защо не искам да си взема от месото и от картофите, и от каквото още има. И всяка седмица едно и също. Какво съм ядяла, като не съм си взимала месо? Същата работа е с чипс,торти, сладки, газирано. Как можело да не искам газирано?!  Crazy
Ауу, колко съм отвеяна! smile3555 Лени, честито, мила! Чак сега виждам линийката в подписа.
 Днес какъв спанак направих  Flutter Даже и Даме изяде една купичка. Ама само под заплахата, че няма да му дам торта след спанака  Joy
Пак сядам да гледам филми, напоследък не мога да заспя до много късно. Може и да покарам малко кростренажора.

# 42
  • Мнения: 2 724
Добро утро Hug.
Лени , супер новина, браво на бебчо  Party!
Кисело мляко с мед е разделна комбинация, спокойно Peace.
Дано по- скоро ти мине този период, той е най -неприятен.
Аз съм се спасявала донякъде с обикновени солетки.
Мим4е ,толкова късно на кростренажор не е добре, ще те разсъни още повече.
ВиВ, аз имам огромен афинитет към учението и много се радвам на такива като теб Hug.
Закуската, освен плодове и мляко, може да е сандвич със зеленчуци ,масло, маслини, дори с кашкавал от този с високата масленост.
Bi-Si,и на мен ми е неприятна блъсканицата по цветница, но смятам този ден за голям християнски празниk и ходя на църква без да се комкам .
Паля свещичка, нося дарове и цветя, а после слагам върбови клонки на входната врата и на иконата.
Сладкишче, днес ли се лунува ?
Вчера се скарах на моя мъж. Напоследък през ден купува едни тортички .... ooooh! Close.
Направо го заплаших !
Надявам се днес да е по -спокоен ден ,макар че пак се празнува.
Сутринта започнах с чашка кафе, после ме чакат  сочни портокали ,за обяд ще си задушавам зеленчуци, а вечерята- сигурно месо със салата, нищо ново под слънцето, но на този режим се чувствам най- добре .
Хайде сега да пием заедно кафенце .
 
 

# 43
  • Мнения: 2 999
Добро утро момичета   bouquet

Алекс мерси за кафето, да днес се лунува. Аз съм плодуваща днес - чай с мед и плодове. До сега на закуска - райска ябълка и чай с мед на гладно. На обяд два банана, следобедна закуска мандарини, довечера - още не знам какъв плод  newsm78 но ще го измисля имам време.

Хубав ден   bouquet

# 44
  • Canada
  • Мнения: 277
Привет от мен-изгубена сред сняг и преспи cold

Първо: Да са живи и здрави рожденни4ките Мим4е и Десиbouquet (съжалявам за закъснението)

При нас е адски студено няколко дни - стигна до -40 градуса, само да погледна през прозореца виелицата и ми става студено cold cold
Даже апелираха по медиите да намалим разхода на енергия в пиковите 4асове, за да не остане целия град без ток  Shocked
Йони няма такъв проблем със студа като малко бяло ме4е е  Wink - дали защото е родена тук и  още откакто беше на две,три седмици сме излизали навън(февруари -15, -20 градуса) по препоръка на лекар Shocked
Даже като попитах лекаря кога най-рано можем да извеждаме бебка на разходка, той се у4уди за какво то4но питам Simple Smile

Моми4ета да ви се опла4а , 4е хи4 не свалям (а по4ти не ям)- все си мисля дали да не запо4на някоя по интензивна диета и след това на РХ за задържане на резултата  newsm78 Вие как мислите?

Лека и топла неделя ! Heart Eyes Hug Heart Eyes Hug

Общи условия

Активация на акаунт