Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Туризъм
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Varna

Не знаех къде да попитам и реших че тук винаги ще се намери някой който може да ми отговори.
Летим от Брюксел за Варна с Бг Еър през София т.е кацане в София и престой там 5 часа , дали ще можем да излезем от летището без да си вземаме багажа , и дали багажа да го чекираме директно за Варна.Има ли транзитна зала на летището в София на новия терминал и малко инфо за него че никога не съм летяла от там.Дали ще има къде да си убием времето че сме с малко дете  newsm78
Благодаря ви
Цитирай

Варна

Помолете когато ви чекират в Брюксел, да чекират багажа до Варна.
По коледа брат ми нямаше проблем, хем билетите му бяха съвсем отделни. Не беше Брюксел-Варна през София, а два отделни билета. Все пак багажа му пристигна направо във Варна.
Но, ако не те попитат, най-добре ги помоли багажа да е до Варна.
Цитирай

Varna

Да , обаче ако багажът е чекиран направо за Варна , имаме ли право да излезем от летището
Цитирай

Варна

Хубава работа, естествено, че имате право.
Освен, ако не пътувате в куфара, де  Mr. Green
Цитирай

Varna

Хубава работа, естествено, че имате право.
Освен, ако не пътувате в куфара, де  Mr. Green
35 35 35
Взех да си задавам разни тъпи въпроси  ooooh!
Мерси   bouquet
Цитирай

зад парка

Провери на кой терминал кацаш и на кой излиташ. Новият е № 2

Там има 2-3 магазина и 2 -3 кафета / по 2.50 евро еспресото/

5 часа престой е много, за да стоите на летището. Какво ще правите през това време - зависи от времето навън и от закъснението на първия ви полет  Very Happy
Няма много избор; направо не се сещам какво да те посъветвам  newsm78

Наблизо е хотел Метрополитан - на "Цариградско шосе" в Младост , там е доста спокойно и може да се обядва или да се изпие по кафе. Ако е през деня за около 20 мин с кола може да се стигне до мола в Лозенец.
Цитирай

Varna

Кацаме и излитаме на новия - терминал 2.
Аз имам в София какво да правя - в Младост 3 живее най-добрата ми приятелка така че отиваме веднага у тях.
Добрите таксите ок супертранс спират ли още отпред  newsm78
Цитирай

Отвъд алеята зад шкафа

Да, спират. Само те са лицензирани за летището.
Цитирай

Белгия

Сега се сетих, че на Излитащи на новия терминал има една детска стая, с детско легло и диванчета. В краен случай и там може да полегне детето , а ко е студено и не ви се излиза.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.