Някой от вас изпадал ли е в такава ситуация

  • 9 018
  • 46
  •   1
Отговори
Със съпругата ми сме заедно от 4 години. Много я обичам и тя е жената с която искам да бъда до края на живота си. Преди известно време разбрах, че бивша моя приятелка срещнала мой познат,разпитала го за мен и си оставила телефона ако искам да се свържа с нея. Обадих и се срещнахме като от моя страна беше чист интерес какво се е случило с нея след толкова много години. Разказахме си през тези години какво е станало с нас, тя е омъжена с дете, аз също. Разказах и с какво се занимавам и тя каза, че може би скоро ще има нужда от моя професионален съвет. Дадах и телефонния си номер. След известно време тя започна да ми звъни може би по веднъж в месеца, да ме чуе как съм. За първата си среща не казах на съпругата си, както и за последвалите телефонни разговори. Почувствах вина заради това. Въпросната дама ми звънеше и ме питаше кога ще имам път към града, където живее и че ще и е много приятно да се видим пак. Въпреки че се чувствах виновен, че премълчах пред съпругата си за първата среща и за разговорите, при първия възможен случай, когато пътувах към гр. "Х" и се обадих да се видим. След това имаше пак обаждания и въпроси кога ще се видим пак. След последния разговор когато и казах, че скоро ще ходя пак започнах да размишлявам , че ако съпругата ми разбере ще я нараня( а не исках, просто не намирах начин как да и призная за случките), обадих се на бившата си приятелка и и казах че няма да ходя до града в който тя живее, но не и казах да спре да ми се обажда. След това пак обажданията продължиха, докато един ден, когато звънна... бях със съпругата си. От там почнаха проблемите. Разказах и част от историята, като и спестих това, че и аз съм се обаждал, като го направих за  наше добро и така съпругата ми остана с впечатлението, че тя ме е търсила и аз просто, за да не я нагрубя не съм и казал да не ме търси. След това тя направила разпечатки на телефона ми и се разбра че и аз съм и звънил и че сме се виждали повече от веднъж. Въпреки, че тя ми прости след като и разказах цялата история, на въпроса "Защо след като си се чувствал виновен, си я потърсил отново" и отговарям НЕ ЗНАМ, тя си мисли че има неща, които пак и спестявам, че интуицията и говорела, че има и друго и т.н. Когато ме попита как щеше да се развие ситуацията, ако не беше разбрала и аз и отговоря, че това нямаше да продължи дълго, (просто защото лъжата или по-точно премълчаването на истината беше започнало да ми тежи), тя отказва да ми повярва. Преди тази случка никога преди не съм и дал повод да се съмнява в мен, но тя продължава с това, че старата  любов ръжда не хваща, че за нея старите връзки стават минало в момента, в който приключат и тя никога не е изпитвала интерес да разбере какво е станало с бившите и гаджета. Сега просто незнам как да и докажа, че тя е жената, която обичам, не знам дали след тази случка каквото и да направя за нея, ще си възвърна доверието и в мен и сега даже след като ми прости, знам, че в моментите когато не съм до нея, тя постоянно мисли за това и плаче, а аз не искам да виждам повече сълзи в нейните очи. Не знам някой от вас дали е изпадал в такава ситуация и как сте я преодоляли. Ще бъда благодарен на всякакви съвети, упреци и т.н.

# 1
# 2
Не разбирам кое му е интересното. Искам съвет от мъжете, ако някои са имали подобни проблеми, каквито аз имам с моята съпруга.

# 3
  • Мнения: 46 437
Интересното е, че исторята е една и съща.

Успех!

# 4
  • Мнения: 1 731
Същата е да .Явно има проблем .И явно и двамата го преживявате,така че май пак трябва да си поговорите. Peace Успех!

# 5
  • София
  • Мнения: 1 808
Не е истина колко е малък света...

# 6
  • Мнения: 38
 Shocked леле историята е същата,аз мисля,че най-доброто решение е да принтираш и двете теми,които сте писали и да и ги дадеш,след което да с епроведе един дъъълъг разговор,другия вариант е,ако аз съм жена ти няма да имам нищо против тримцата-със бившата ти да седнем на кафе и да разясним цялата ситуация Peace

# 7
  • Мнения: 116
аз пък си мисля,че ти знаеш,че жена ти влиза тук,и писменно и обесняваш какво се е случило.Едва ли искаш съвет!

# 8
  • Мнения: 4 068
Еми много кофти си сгафил мой човек. Нали знаеш поговорката за сестрата? Сега вече няма как да докажеш, че между вас е нямало нищо, а и да е нямало на този етап дали е нямало да се случи ако жена ти не беше открила. Това мъжете сте адски глупави понякога и затова все ви излавят. И аз ако бях на мястото на жена ти нямаше да ти повярвам и от сега насетне доверието никога нямаше да е същото. Сори! И да-историята и според мен е еднаква и дано това да не е начина ти да я накараш да те чуе, защото това значи, че ви липсва нормална комуникация.

# 9
  • София
  • Мнения: 15 913
аз пък си мисля,че ти знаеш,че жена ти влиза тук,и писменно и обесняваш какво се е случило.Едва ли искаш съвет!
И аз  така мисля.
Но не бих седнала с навлечката за разговор. Няма какво да деля с нея - аз съм си, който ме иска е с мене.

# 10
  • Cyprus, Пловдив
  • Мнения: 758
 #Crazy наистина голямо "съвпадение" няма що,аз също не бих седнала на 1 маса с бившата му и той-струва ми се унизително.В последната ми връзка имах поредица от такива случки:той "случайно" се виждал с нея,"случайно" е отишъл до нейния град и естествено "случайно"не ми каза.Най-смешното е,че за лъжата разбрах с един невинен блъф(по-скоро майтап).Абе дълго е за обясняване-няма да ви занимавам   Hug

# 11
  • Мнения: 46 437
аз пък си мисля,че ти знаеш,че жена ти влиза тук,и писменно и обесняваш какво се е случило.Едва ли искаш съвет!

Това беше и коментара на мъжа ми  Laughing оправдание по-скоро, колкото искане за съвет.

# 12
Да и двамата със съпругата ми влизаме във форума, не толкова често колкото вас, но от време на време. За това че може би тя е писала, научих пак от вас. Исках на някой мъж ако се е случило нещо подобно да сподели. Ако исках да и обясня писмено, нямаше да го напиша тук, за да го види цяла България, а дали е стигнало до нея.... малко ме съмнява

# 13
  • Мнения: 2 885
Не съм мъж, но ще ти кажа, че жена ти преиграва /видях и другата тема/. Пет пари не давам какво мислят другите жени. С бившите се виждам, чуваме се, излизаме без съпрузите си/децата и се веселим без да има каквото и да е м/у нас след края на връзката ни. Да, не ми е проблем да си пия кафето с бивши, да ги каня у нас и съпруга ми да е на масата. Същото се отнася и за техните семейства. Приятелството ми с някои хора си е останало и след като сме били гаджета. Виждаме се при всеки удобен случай - кой е в града по работа, кой се прибрал отпуска от чужбина. Не съм имала никакъв проблем с мъж ми. Помагаме си с каквото можем след толкова години, вече със семейства. Да не казвам, че с мъж ми са добри приятели и искрено ми се радват на избора.м
Ученическите трепети отдавна са минали-заминали. А по дефолт жените виждат във всяка жена съперница,, което е много жалко. "Пусни птичето на свобода и ще разбереш дали въобще е било твое".

# 14
  • Мнения: 46 437
немирница, но не го криеш в дълбока тайна, нали Simple Smile
Аз също контактувам с бивша на мъжа ми, приятелски семейства сме, виждаме се, ок, но да намеря в телефона му сума ти разговори снея (за които той не обелва и дума) и да разбера за тайни срещи в друг град, голямо птиче ще да е Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт