1001 нощи - екрана погледнете и кърпичките извадете - част 6

  • 33 587
  • 446
  •   1
Отговори
# 390
  • София
  • Мнения: 6 011
Ау, много лошо свърши, сега обаче ще ги завари Онур и ще му види сметката.

# 391
  • Мнения: 7 914
Момичета, кой нападна Шехерезада? Не гледах в този момент, само слушах.
съседа,който биеше жена си #Cussing out #Cussing out #Cussing out #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 392
  • София
  • Мнения: 6 011
Момичета, кой нападна Шехерезада? Не гледах в този момент, само слушах.
Съседа, който биеше жена си.

# 393
  • Мнения: 63
След така развиващата се серия само в положителна посока краят направо те обръща на 180 градуса.Какво ще стане сега точно преди важната вечеря?.Добре , че утре не е петък.

# 394
  • Хасково
  • Мнения: 180
Благодаря ви.   bouquet
Сега Шехерезада ли ще му служи за боксова круша?

# 395
  • Мнения: 2
Момичета Praynig !!!!
е затова винаги поглеждам през шпионката.......
Лелчето на Онурчо е симпатяга нали?

# 396
  • Мнения: 110
олелееееееееееее Онур ще го пребие box box bash bash bash #Sniper newsm66 fight

и аз го виждам това много ясно в мислите ми, да си събира зъбките тоя шльоко една седница после.

# 397
  • Мнения: 959
Очакавше се, че след като дават тези съседи, нещо ще се случи покрай тях на  ШЕхи... ooooh!
Ще го отнесе тоя съсед... Crossing Arms

Ся, да си кажа....много се радвам за развитието между Керем и Бену...много са ми сладки. Heart Eyes
Лелята визиулно ми прилича на гъркиня  Laughing, много е готина, трябваше да се появи, че нещо Периде пак е замислила, тамън лелята, ще я слага на място. Party

# 398
  • Мнения: 2
Леличка на Онур е много готина,кефи ме тази жена smile3521 Нека това "Перде" се вслуша малко и поучи.... Да ви кажа,Джансел не е лоша,вероятно ще върне къщата....

# 399
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 382
Брей, гадно свърши...
Точно пък в деня на вечерята ли трябваше, пфу да му се невиди!
Майката на Онур не се е променила май, само за пред него си стиска змийският език. Иначе пак си остава змия.
От тази серия най-ми харесаха моментите с Бену. Много са сладки заедно, личи си че и той има чувства.

# 400
  • Sofia
  • Мнения: 270
Лелята на Онур е много готина  Hug И аз много се радвам за Керем и Бену Heart Eyes Но много лошо свърши филма, тъкмо си виках какво ги дават тея тъпи съседи само...

# 401
  • Мнения: 1 558
Този съсед ще бере ядове,не е улучил на кого да си го изкарва box bash smile3512 А пък тази леля откъде се появи направо си умирам от смях с нея Joy

# 402
  • Мнения: 110
аз пък да ви кажа че си търся от няколко дни хубав самоучител по турски, направо луднах с този филм.

онур какъвто е ревнив си представям какво меле ще направи.

а за джансел не ми е хубаво мнението, с тези порядки там тя с женен мъж се занимава, че и алчна.  не че мъжа е стока ама нали си

има рускини за тая работа?!?

и друго си мисля, може от тая случка на перидето сърцето да омекне.

# 403
  • Мнения: 7 914

има рускини за тая работа?!?
е нали една се намърда у Бурханови Rolling Eyes...не давам да слагат и още една в сериала Mr. Green Mr. Green



уф как ме е яд за шехи....и най вече че се случи точно вечерта , в която Периде ще, не ще щеше да я приеме заради лелята Rolling Eyes

# 404
  • Мнения: 2
Не че обожавам Джансел,но къде къде по-става от змията Фисюн newsm48. Пък и се поосъзнава, тук в Б-я какви са порядките?Същите са си.Не одобрявам връзките извън семейството,но те просто се случват. И знайте го от мен момичета: "Никога не обвинявайте само единия от семейството за забежка... Вината си е в двамата."

Общи условия

Активация на акаунт