Свестен педиатър в Дианабад!!!!!

  • 953
  • 2
  •   1
Отговори
Здравейте, мами!
Може ли някой да ми каже има ли свестен педиатър в "Дианабад"? Ако тук няма някой има ли информация за "Студентски град" или "Мусагеница"? Моля ви пишете, защото ми писна от некадърни лични лекари. Дъщеря ми е с астма и положението ни е отчайващо...

# 1
  • Мнения: 3 715
Нямам много опит точно с педиатрите в Дианабад, но като цяло не съм доволна от лекарите в поликлиниката там. Четири години личната ни лекарка беше в тази поликиника, а детето го лекуваше Ралчева в 15 ДКЦ и изобщо не сме доволни. Преместихме се в 22 поликлиника при доктор Дишкова, вече се наложи да я посетим и определено имам добри впечатления, още повече, че мъжът ми я познава от дете и не е променил доброто си мнение за нея.
Като цяло мнението ми за лекарите в 15 ДКЦ е, че прекалено се втеляват в бумащината за сметка на лечението на пациентите. В 15 поликиника не бих се върнала вече.

# 2
  • Мнения: 133
Привет!
Бих ти препоръчала нашата JP  -тя работи в студентска поликлиника в практика САНА. Добър професионалист  и е много внимателна.Казва се Д-р Търпанова, четни сутрин, нечетни след обяд.Успех!

Общи условия

Активация на акаунт