??? За триизмерния ехограф???

  • 1 687
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 408
Аз не съм ходила,но приятелката ми  ,която е бременна в средата на 4-я месец са я пратили на триизмерен .Питала лекарката какво е и тя й отговорила ,че щяли да й гледат лицето-там щяло да се види всичко.Та приятелката ми все още не е ходила и много се чуди как така през лицето щяли да я гледат??? newsm78.На мен също ми е странно,та въпроса ми е как минава прегледа???
ПРЕДИ ДА МЕ НАХОКАТЕ И ДА МЕ ПРАТИТЕ В ДРУГАТА ТЕМА ЩЕ КАЖА ,ЧЕ ТАМ ПИТАХ ПОНЕ  ДВА ПЪТИ,НИКОЙ НЕ МИ ОТГОВОРИ НА ВЪПРОСА,НЯМАШЕ И ОБЯСНЕНИЕ КАК МИНАВА ПРЕГЛЕДА.

# 1
  • Мнения: 1 197
Извинявай,но как си повярвала,че ще й гледат през лицето??.Това е невъзможно,те за това,там където си питала не са ти отговорили.Гледа се през стомаха.

# 2
  • Мнения: 9 814
hahaha Joy
Могат да видят лицето на бебето за някакви малформации, ама през лицето на майката няма к`во да видят.... Joy

# 3
  • Мнения: 1 045
ще гледат лицето на бебето,не нейното Joy
Гледа се уста,очните ямки,нос и разни такива,може това да се има предвид. Peace

# 4
  • Мнения: 1 273
 Joy Joy Joy Joy

ще гледат лицето на бебето,не нейното Joy
Гледа се уста,очните ямки,нос и разни такива,може това да се има предвид. Peace

Точно!

# 5
  • Мнения: 408
Еми и аз тва й разправям,ама тя твърди, че лекарката й казала ,че нейното.Иначе и аз ,знам че е така както вие казвате,ама...тя сама ще види,така че няма да споря повече с нея.Исках само да се обеда ,че това което твърдя е вярно.

# 6
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Някой нещо не разбрал правилно,но кой ли???? newsm78

# 7
  • София
  • Мнения: 1 476
как може изобщо да си помисли, че нейното лице ще гледат?  Shocked
а изобщо няма да коментирам обяснението на лекарката за 3Д ехографа #Crazy

# 8
  • Мнения: 2 270
...КАК МИНАВА ПРЕГЛЕДА.
като обикновен преглед с ехограф - през коремната стена на майката Peace

# 9
  • Plovdiv
  • Мнения: 550
Прегледът минава като при  2D ехограф.
Ето малко инфо за видовете ехографи: http://www.svdimitar-medcenter.com/ehograf.html
Има на много още места. Чичко Гугъл много помага. Grinning Успех. Hug

# 10
  • София
  • Мнения: 2 227
Или твоята приятелка не е разбрала, или докторката я е взела за мезе! Grinning

# 11
  • Мнения: 419
Или твоята приятелка не е разбрала, или докторката я е взела за мезе! Grinning

Да не се окаже че на карти ще й гледат Mr. Green
Весело ми стана и на мен, дано всичко е ок с бебо, пък както иска да го гледа лекарката.

# 12
  • София
  • Мнения: 537
 Joy Joy Joy ох тез лекари и забързани мами.  bouquet

# 13
  • София
  • Мнения: 2 227
[.....

Да не се окаже че на карти ще й гледат Mr. Green
Весело ми стана и на мен, дано всичко е ок с бебо, пък както иска да го гледа лекарката.
Имам предложение - да й хвърли един боб Laughing.

# 14
  • София
  • Мнения: 19 249
Абе вие се смеете, ама лежах в болница с едно момиче от село не много далече от Сф, която хич не беше чувала за 3-Д, камо ли за 4-Д, а вече беше в 3-ти месец.  Не че аз съм корифей, ама знам от обща култура за тези изследвания много преди да забременея. Всъщност не харесвам термина 4-Д, защото такова измерение още не е открито и ако се изцепиш, без да знаеш за какво става дума, всеки средно интелигентен човек ще те пита кое точно, аджеба, е 4-тото измерение.

Общи условия

Активация на акаунт