Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 16 ян. 2009, 19:07 ч.

Зърнени закуски на Nestle - след каква възраст?

• 714
  • 13
  •   1
Отговори
Става дума за Nesquik, Chocapic, Cheerios...Чудех се дали вече мога да давам на малкия от тях newsm78
Уж гледах по кутиите да е указано преди каква възраст не са препоръчителни, но нищо не видях. Confused
Вие знаете ли нещо по въпроса?

# 1
Не е ли малък още,аз още не съм му давала...а е на 1год.и 9 мес. Rolling Eyes

# 2
  • София
Някъде около 4-тата година дадох аз.

# 3
Някъде около 4-тата година дадох аз.
Ето знаех си че по късно се дават.

# 4
  • София
Някои дават и по-рано.  Peace
А ако зависеше от мен-може би нямаше и да ги дам. Не съм им фен. Но купих една кутия, защото вървеше с количка от "Колите" и...... след това трябваше да продължим. Иво вече схващаше рекламите. Давам много рядко.

# 5
  • Белгия/София
Можеш, разбира се  Peace

# 6
  • София
Не мога да дам съвет за възрастта, но знам, че независимо от годините на детето трябва да се внимава с количеството на cornflakes-овете, които са обогатени с витамини, а повечето са такива. В тях наистина са добавени въпросните витамини и внимателно трябва да се прочете и следи колко изяжда детето, защото ако често се хапва по повечко могат да се предозират някои витамини.

# 7
  • София
;рсля поне до 3г. да не давам

# 8
Все още не съм давала, но от известно време се замислям по въпроса и също се чудех, дали може.

# 9
  • България
Аз не съм давала,защото синът ми е още малък,разбира се,но племенничката е на 2 години и половина и си ги хапва с голям кеф Peace

# 10
  • София
Не си спомням точно кога, но със сигурност е било след 2г.6м. До тогава не ги харесваше, а и аз не съм им фен, честно азано. Сега много обича да закусва Cherios Или каквито и да са шоколадови топчета. Предвид това, че не яде филии, сандвичи  т.н, това е един от малкото избори, които имам за закуска.  Tired

# 11
  • Бургас
Давах инцидентно 2 пъти, но не смятам да го превръщам в практика - а за шоколадови не бих рискувала, тези, които дадох бяха с мед. Има и по-добри варианти за закуска Peace

# 12
Благодаря ви, момичета!  bouquet
Може би ще пробвам от медените кръгчета ( и аз като pollinna, а и по неин съвет за шоколадовите ще изчакам още ).

# 13
  • София
Аз дадох на около 1г.8м.,ама не ги хареса изобщо.Яде ги повече като са сухи,хрупа си ги.Ама не съм купувала оттогава,може скоро да пробвам пак.

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт