Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Момичета, въпросът ми е за първата менструация след раждането. По-продължителна ли е, в сравнение с преди това? питам, защото менструацията ми е по-продължителна от преди това, а стана и някакси бледо розова. това нормално ли е? Ако някой знае, споделете.
Цитирай

София

Кърмиш ли още?Защото ако кърмиш това,което ти е дошло не е менструация.
Цитирай

Моята е по-обилна, по-продължителна, безболезнена /за разлика от преди/, но яркочервена.
« Последна редакция: чт, 28 юли 2005, 08:43 от Anita_79 »
Цитирай

Русе

Моята е по-обилна, по-прдължителна, безболезнена /за разлика от преди/, но яркочервена.

И при мен е така.

Съветвам те да отидеш на преглед!
Цитирай

Sofia

Аз кърмих 8 месеца и от 40-1 ден след раждането имам нормална меснструация, не може да се обобщава
Цитирай

Spain

на мен ми доиде 8 месеца след раждането . беше обилна ,силно4ервена ,доста продулжителна . поне за мен не бе болезнена ,но се 4уствах доста отпаднала
Цитирай

София

На мен ми дойде на третия месец и наистина беше по-дълга от обикновено. Не съм забелязала промяна в цвета. Но и при мен вече е безболезнена - сега ми е  едва втория път след раждането, но определено не ме е болял корем. Доколкото съм чувала след раждането много от процесите в тялото на жената се регулират и цикъла, като един от тях започва да идва по-редовно и да протича по-леко.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.