Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 91 отговора

Варна

Здравейте мили мами с повече опит от мен Smile Може ли някой да ми каже от каква възраст или от кой момент в развитието на детето, мога да използвам проходилка? Бебка е на 5,5 м. и вече иска да стои изправена, а още дори не се задържа седнала сама.
Благодаря  ви предварително.
Цитирай

София

след 7-ми месец
Цитирай

Аз сложих на 7 месеца.
Цитирай

В най-невинните детски очи и най-голямото мъжко сърце

Можеш да я използваш след 7ми месец. Но ако можеш без нея, най добре (мое мнение  Peace)
Цитирай

Според някои- никога.
Лично за мен след като навърши 7 месеца.
Цитирай

София

Аз никога не съм използвала проходилка-просто в нас беше много тесно,но  педиатърката ми е казвала след 8 месец.
Цитирай

Варна,морето,сините вълни...

Започнах да слагам синьт си след 8-я месец.
Цитирай

София

Ортопедът каза за моето дете специално - на 6,5 мес. Иначе при навършени 7 мес. е ОК!
Цитирай

Монтана

И двете съм започнала да ги слагам в проходилка към 8-ми месец Peace
Цитирай

Велико Търново

Нищо, че иска да стои изправена, все още е рано да я слагаш. Дъщеря ми се изправи сама в леглото в края на шестия месец, а на седем вече стабилно и сигурно ходеше в леглото. Въпеки това в проходилка я сложих една на осем месеца, не че й харесва и стои в нея, но тогава според  мен е по-добре да се сложи детето. Някои майки бързат да сложат децата в проходилка, без да се съобразят, че кръстчетата и крачетата на децата трябва да укрепнат. Първо трябва да могат да седят стабилно и дори да стоят прави. Какъв е смисъла да го сложиш детето рано и то да си криви крачетата в проходилката? Така по-скоро би се изморило и няма да му хареса да стои в нея. Поне това е моето мнение!
Цитирай

Варна

7-8 месец
Цитирай

София

При навършени минимум 7 месеца.
Цитирай

Русе

аз го слагах от8- 9 на 10м. я махнах, а на 11м. проходи
Цитирай

Когато може да сяда и е готово за това, в смисъл не се плаши от проходилката и се опитва да я ползва по предназначение, а не само като столче.
Аз го сложих за пръв път на 6 мес, но се разрева и не му хареса, изчаках малко и почти на 7 като стана го сложих отново, хареса му и го оставях по малко. Такова нещо седене по цял ден в паяка за по лесно не съм практикувала.
Има мнения, че така по трудно прохождали децата, ама не ми се затвърди, защото на 10,5 мес проходи на 11 съвсем самостоятелно.
Цитирай

Варна

Благодаря на всички!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 91 отговора