Съдомиялна BEКO DFN 6837 ?

  • 40 832
  • 373
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 4 398
Сложи гланц и ще са сухи.Аз само програма ном.5 ползвам и нямам неизмито загоряло.Ползвам медикс 5:1.Доволна съм.
Ако допуснеш хранителни остатъци  в миялнята ще замирише.

# 361
  • Мнения: 2
И моята съдомиялна е ВЕСО и съм много доволна. На фона на други доста по-скъпи модели ВЕСО-то имаше доста повече "екстри" - като подвижни шишове на долната кошница и подвижни поставки от двете страни на горната кошница. Доволна съм от измиването - ползвам таблетки Fairy platinum - много са добри.  Simple Smile

# 362
  • Мнения: 0
Аз имам BOSH преди това имах миеле и от двете съм много доволна,но това стана след,като открих ROX  ТОВА СА Български продукти с много добро качество работят повече с чужди пазари.Но ги има и тук аз им ползвам сащо така и обезмаслителя,който е най-добрия на нашия пазар и също така и праха за пране,но това става само със заявка на техния сайт.защото бързо свършват в магазините и трудно се намират.ПРЕПОРЪЧВАМ ВИ ГИ ГОРЕЩО!!!!! ЕТО ИМ И САЙТА                      http://www.roxbg.com/

# 363
  • Paris, France
  • Мнения: 14 018
Аз имам BOSH преди това имах миеле и от двете съм много доволна,но това стана след,като открих ROX                    

Ееееее, посмали манго! Моята Бош мие прекрасно без да е помирисвала твоя Рокс. Аз мия с най-обикновен прах, от най-евтиния в супера или каквото ми попадне и всичко е идеално измито. И, ако не сте забелязали, тази тема е за определен модел на Беко а не за безплатна реклама на препарати.

# 364
  • Ловеч
  • Мнения: 69
Една година по-късно. Много съм доволен от избора на тази съдомиялна.
Аз само програма ном.5 ползвам и нямам неизмито загоряло.
Аз също използвам само тази програма. Но пластмасови кутии избягвам на долния ред, тъй като понякога от силната струя ги обръща. Използвам основно таблетки и гел. Мие си чудесно стига да не са силно загорели съдове.

Ако може само някой от модераторите да поправи заглавието на темата, понеже марката е BEKO все пак.

# 365
  • Мнения: 265
Здравейте на всички  Grinning   За първи път се регистрирам и влизам във форум, така,че ако има нещо - простете.  Бих искала да се вкл.в темата за съдомиалните. Ще си купуваме такава , обаче "Уърпул"-втора употреба.Един познат ги носи от Холандия.Доколкото съм чувала "оттатък"хората не си използват нещата докато достигнат дълбока старост, така,че искрено се надявам да ми служи години наред. Не съм имала съдомиална досега. Това с II употреба се налага, защото правим голям ремонт и паричките изобщо не се стекоха така , както ги оланирахме. Най9вероятно, ще си купим така и плот и фурна за вграждане.Въпроса ми е:   Някой има ли такава миална маш. и какви са отзивите за нея?

# 366
  • Мнения: 0
Здравейте,солта в миялната ни машина стана на камък,моля за помощ за решаване на проблема.

# 367
  • Paris, France
  • Мнения: 14 018
На колко е нагласена солта, аксса? Най-вероятно е нагласена на минимум и не пуска нищо и се е образувал голям кристал. Или помещението е много студено.

# 368
  • Мнения: 0
На колко е нагласена солта, аксса? Най-вероятно е нагласена на минимум и не пуска нищо и се е образувал голям кристал. Или помещението е много студено.


Ами не знаем на колко е нагласена,не сме пипали нищо,но слагаме сол редовно и се пуска всеки ден машината,помещението е топло винаги.Явно е от нагласата,сега как може да се разбие тази сол,дали имате на идея?Благодаря ви!

# 369
  • Paris, France
  • Мнения: 14 018
Няма смисъл да я разбивате. тя ще се разтвори и докато светне индикатора за сол няма да я има. Не допълвайте със сол докато не светне индикатора! И купувайте едра сол, не дребна!

# 370
  • Мнения: 247
Здравейте Akssa,

Ако няколко дена пускате съдомиялната на максимална температура ще се оправи.... newsm78

# 371
  • Мнения: 17
 Re: Съдомиялна BECO DFN 6837 ?
« #355 Ср., 16 Февр. 2011, 20:56 »   

--------------------------------------------------------------------------------

Някой да ме насочи какво може да й е на съдомиялната ако както си мие, по средата на цикъла изгасне дисплея, а тя е пълна с вода и повече не иска да тръгне.
Проверихме контакти и всичко по периферията но нищо
 
 
 
И нашата започна да прави така, даже моят съпруг като не вижда без очила, я изключваше, а посудите оставали неизплакнати...  newsm78. Много се мъчихме, оказа се, че проблемът бил разваления ключ /голямото копче е калпаво, само пластмаса е вътре и се разваля бързо/.
Освен това ми се развали повдигане-сваляне на горната кошница, беше клеясало и при по-грубо боравене - сега е само надолу. #2gunfire Май започва моето БЕКО да си показва рогите   ooooh!

# 372
  • Мнения: 17
Някой да ме насочи какво може да й е на съдомиялната ако както си мие, по средата на цикъла изгасне дисплея, а тя е пълна с вода и повече не иска да тръгне.
Проверихме контакти и всичко по периферията но нищо


И нашата започна да прави така, даже моят съпруг като не вижда без очила, я изключваше, а посудите оставали неизплакнати...  newsm78. Много се мъчихме, оказа се, че проблемът бил разваления ключ /голямото копче е калпаво, само пластмаса е вътре и се разваля бързо/

# 373
  • Мнения: 5 911
За да не пускам нова тема да ви питам, как да избера съдомиялната си? Какво да гледам? Никога не съм имала и не съм ползвала, но съм страшно навита да си взема, че след поредната вечер с гости е тежко миенето на спосудата! Simple Smile
Според мен обезателно за 12 персони. По малка не си заслужава. Да има отложен старт. Да има индикация за поставяне на сол. Задните шишове на долната кошница да са подвижни за да може да се мият по големи съдове. Да има няколко температури за миене. Купувай и не се замисляй, най добрия прибор в домакинството.

С всичко съм съгласна,с изключение на първото.Зависи колко члена е семейството.Ние-вече- сме двама и си купихме Беко-45 см- води се за 10 персони.Перфектна ми е.Включвам я на два дни веднаж.Не мога да си представя как щях да пълня миялна за 12 души и колко дни ще я чакам да се напълни.А половин зареждане не ме блазни,освен при спешност,защото не е икономично.

Общи условия

Активация на акаунт