Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 17 ян. 2009, 12:41 ч.

Искам мъжът (жена ) ми да престане да.....!

• 4 640
  • 57
  •   1
Отговори
Искам мъжът ми  (или жена ми) да престане да бъде такъв или да прави така!!!
Това е мястото да си излеете душата - за всичко което ви дразни в ежедневието ви, за вредните му навици. За чертите от характера му, които ви изкарват извън нерви. За някои неща, които дори ви прави на пук.
За простими и не до там простими неща, които се случват, когато двама души заживеят заедно.
Нека се разтоварим  Party

- да престане да си купува глупости за хобитата си, а когато трябва да се купи нещо наистина необходимо за него ( дрехи, козметика ....) да казва - за какво ми е или много е скъпо!
- да престане да трупа всякакви боклуци по шкафовете, да се научи да хвърля ненужните и стари вещи, които повече никога няма да употреби.
- да престане да звънни всеки ден на мама, а когато е болен да плаче, по телефона, че умира (температура 38 )
- да престане да бъде мнителен и подозрителен към хората, които не познава.
- да казва, че всичко което е модно е грозно и за "нежните" мъже.
- да слага по 3 тона сол на всяко ядене.
- когато прави нещо  (минава с прахосмукачка, мие чинии....) да престане да мрънка като стара баба.
- да престане да мрънка, когато отиваме на "лигав" филм или по безинтересни магазини.
- да престане да ми звънни по 20 пъти на ден за да пита дали съм добре, а да се научи да пише смс-и.
- да престане да бъде стипца, когато трябва да се купи нещо за близък приятел.
- да престане да се кара на детето, когато е изнервен или да го лигави без причина.
- да се страхува, да си признае нещо незначително и да се омотае в невероятни лъжи заради това.
- да престане да си мисли, че след няколко години брак, само с едно щракване с пръсти съм готова за секс и не е нужно да се хаби като в началото.
- да престане да смята, че , може да не спортува повече, защото сме семейство и съм му в кърпа вързана.

Ох, олекна ми, защото като му намекна нещо от тези неща по-горе, прави страхотен скандал, че не го обичам ooooh!

# 1
 Айде сега напиши на един лист обратното :

Искам мъжът ми да продължи да прави ............... 

Кой списък е по -дълъг? Grinning 

# 2
  • Карлово
Няма неща които не мога да прежаля,много от нещата които авторката на темата е изброила биха могли да влезнат и в моя списък,но не си губя времето да правя такива,съзнавам че ако милия почне да прави списъци от моите недостатъци сигурно също няма да е много кратък,така че се опитваме да живеем най-вечев мир със себе си и да несе дразним за дреболии

# 3
  • Galaxy 13197853088
прости му , приеми го и ще живееш по-добре ....
на ли знаеш старата мъдрост "когато мъжът се жени той вярва че жена му няма да се промени, а когато жената се жени вярва че мъжът и ще се промени"

# 4
Ле ле, ако на мен моя мъж ми направи подобен списък , направо ще си тръгна.  ooooh!
Че то да се чуди човек как изобщо го търпиш, след като толкова елементарни неща те дразнят и искаш да го калъпираш по свой образ.  newsm78
Едно ненормално не видях в този списък, което да говори за неуважение от негова страна.
И как може аз да определям на някой, какво е важно за него да си го купи. Още по малко колко солено да е собственото му ядене.  Rolling Eyes

# 5
Аз искам вечер да престане да кисне  пред компютъра Joy. Ама нямам право Embarassed, нали самата аз чакам дребосъкът да заспи за обяд и да се закрастя тук вместо да свърша нещо полезно или поне да си отпочина. Ама това е то ... форумът ми остана  hahaha Joy hahaha

# 6
  • Пловдив
Брех, че дълъг списък имаш. А има ли нещо, което би искала да продължи да прави изобщо този твоя мъж?
Приеми, че е такъв и е минало времето за такива генерални промени в характера и ще живеете доста по-спокойно и щастливо мисля.

# 7
  • На една звезда
Идеята на темата е по-скоро да погледнем от към веселата страна на нещата. Тема по-скоро за разтоварване, аз така разбрах идеята на авторката.
На мен ми се иска само да намира повече време за нас. Или оформено в унисон с темата:
- да престане да няма време  Mr. Green

# 8
Е, то хубаво да погледнем от към веселата страна, ама този списък хич не навява веселие. Направо брррррр  Mr. Green

Ако ще казвам нещо във веселяшки дух ето:
Да престане да тегли майни на всеки красив артист, за когото съм изказала мнение, че е готин.  Mr. Green

# 9
  • Galaxy 13197853088
да престане да мърмори ....
имаше такава тема сякаш ...  newsm78

# 10

1.Да престане да ми купува шоколад от 100 гр. а да хване да вземе един от 400 гр.

2.Да не ме "бъзика" ,че харесвам все още Малдини , а пък той видиш ли бил вече на 40.

А иначе , за мен любовта е точно това : "Свободата да бъдеш себе си , покрай този , който те приема такъв какъвто си." И затова не искам да пиша списъци , който нямат значение.Ако човек променя себе си , то той го прави заради самия себе си , а не заради другите.А всеки човек си има недостатъци ,една част си ги знаем , една част си ги признаваме , но със сигурност никой не обича да му ги посочват с пръст и да го съдят или променят.

Така ,че поради факта ,че аз не съм перфектна няма как да хвана и да размахвам показалеца или да проявявам изисквания.

Но благодаря за темата , защото тя ме провокира да се замисля , ако мъжът ми трябваше да попълва такъв списък , то колко ли ще е дълъг и какво ли ще пише там. Mr. Green

Последна редакция: сб, 17 яну 2009, 14:20 от petq B

# 11
За Пасинет и другите, които са шокирани от дългия ми списък  Laughing
Да има неща, които ме дразнят, но и в същото време ме развеселяват.
Тези неща, които не са фатални и можем да ги преглътнем, но имаме нужда да ги споделим.
Затова е темата.
Не е в никакъв случай подстрекаване към оплюване на мъжете или жените.
 Аз мисля ,че жените трябва да бъдат взискателни, по деликатния начин естествено, иначе се достига понякога и до ситуацията на XL  :

# 12
А какво ли ще иска от мен моята половинка newsm78

# 13
Много дълъг ми беше списъка и взех, че си смених мъжа  Mr. Green

# 14
Дразни ме ,че намира време за всеки освен за мен и дечко,направо ми иде  #2gunfire.Другото се преживява,а и да говори малко повече ,ама то това май повече се отнася за мен Rolling EyesВсе още не знам кои мълчи повече

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт