Отговори
# 60
  • Мнения: 751
Здравейте в новата темичка. Hug
Много съжалявам за Перпето. Sad
Момичета и аз вече взех да мисля имена,разглеждам сайтове за колички,кошари,дрехи,нямам търпение да разбера какво ще е бебчето и да почвам малко по малко с покупките. Heart Eyes

# 61
  • Мнения: 2 374
Добър ден и от мен.Изчетох назад и искренно се надявам Перпето да се включи с повече информация по въпроса,стана ми много мъчно наистина.Мила,ако четеш сега силно те прегръщам. Hug Hug

# 62
  • Мнения: 521
Искрено съжалявам за Пепрето, сигурно и е много тежко. Перпето - знай, че всички сме с тебе и се надяваме бързо да се съвземеш и да не се предаваш.  Hug

# 63
  • Мнения: 60
Здравейте в новата темичка. Hug
Много съжалявам за Перпето. Sad
Момичета и аз вече взех да мисля имена,разглеждам сайтове за колички,кошари,дрехи,нямам търпение да разбера какво ще е бебчето и да почвам малко по малко с покупките. Heart Eyes


чувала съм че не е хубаво да се купува предварително.....аз лично ще исчакам така или иначе ще си набележа нещата ако трябва ще ги капарирам и като се роди бебчо мъжа ми ще ходи да купува Simple Smile

# 64
  • София
  • Мнения: 2
Някой може ли да м обясни майчинството върху брутната заплата ли се изчислява или върху нетната? Thinking

# 65
  • Мнения: 9 973
Някой може ли да м обясни майчинството върху брутната заплата ли се изчислява или върху нетната? Thinking
върху брутната,тоест цялата по договор която е

# 66
  • Мнения: 3 372
Съжалявам за Перпето Tired Hug
Качих снимки на моя огромен корем в албума Crazy все едно съм в 5 месец #Crazy

# 67
  • Мнения: 60
Съжалявам за Перпето Tired Hug
Качих снимки на моя огромен корем в албума Crazy все едно съм в 5 месец #Crazy

я да видим по голям ли е от моя Simple Smile мммм незнам ако и моя беше сниман по отблизо....а и ти си малко по напред от мен по седмици  Joy

# 68
  • Пловдив
  • Мнения: 67
Ох момичета успокоих се! явно е нормално да са ни такива томбачетата, бях се притеснила мислех ,че само аз сам така .  Hug

# 69
  • Мнения: 60
Ох момичета успокоих се! явно е нормално да са ни такива томбачетата, бях се притеснила мислех ,че само аз сам така .  Hug


хахахх нормално е разбира се чарвата залиняват задържаме и течности съвсем нормално е Simple Smile друг е въпроса дали можем да се възприемем предвид че все още бременноста не би трябвало да си личи е поне при мен Simple Smile А на мен явно ще ми проличи по-рано.........нищо че съм слаба по принцип

# 70
  • Мнения: 9 973
мацки,подхвана ме гладната криза  Sad все мела,меля,меля,тоя тумбак няма пълнене  ooooh!

# 71
  • Пловдив
  • Мнения: 67
мацки,подхвана ме гладната криза  Sad все мела,меля,меля,тоя тумбак няма пълнене  ooooh!

и при мен е така,затова наблягам на ябълките ,че иначе лошо   261uu  Weary

# 72
  • Мнения: 60
мацки,подхвана ме гладната криза  Sad все мела,меля,меля,тоя тумбак няма пълнене  ooooh!

и при мен е така,затова наблягам на ябълките ,че иначе лошо   261uu  Weary



аз пък от 2-3 дена ям по-малко имаче какво беше то по 6-7 пъти на ден

# 73
  • Мнения: 4 473
мацки,подхвана ме гладната криза  Sad все мела,меля,меля,тоя тумбак няма пълнене  ooooh!

Ако я карам в тоя дух и с това темпо - стотачката не ми мърда в края на бременността. Shocked Sick
Как е възможно непрекъснато да ми се гади и в същото време да имам вълчи апетит?! Sad Няма да казвам колко кг съм качила до момента, но със сигурност водя всички ви. ooooh!

# 74
  • Мнения: 521
Мен също от два дена вече ме гони вълчи глад. Мъжа ми вика - ееее, вече може да се каже, че ядеш като бременна. Ама още не ми личи изобщо де  Peace

Общи условия

Активация на акаунт