Как да върна сина ми в кошарата?

  • 1 413
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 433
1-via den plaka 20 min., 2-ria - 5 min., na 3-tia promrunka 2-3 puti i si zaspa. I taka go preodoljaxme.
20 минути рев #Crazy

# 16
  • Мнения: 317
Първото,което направих е да преместя кошарата плътно до спалнята,и така ръката ми постоянно беше до него и ме усещаше непрекъснато newsm07.После  на следващата година отдалечих кошарата на половин метър от мен.Като се събуди вечер го вземам при мен,изчакам го да заспи и пак го връщам.Колкото пъти се събуди толкова пъти после го връщам. newsm77Буквално в началото се побърках,но вече има ефект,а и хубавите неща стават бавно стига да издържим ooooh! smile3524

# 17
  • Мнения: 1 045
Ами методът е да си твърда иначе няма да се оправиш.Или го оставяш да се нареве и да осъзнае че няма да е неговата или осъзнаваш ти че ще спи при теб докато не хване гадже. Peace

# 18
  • Мнения: 1 725
Да сме твърди добре, но все пак, от коя възраст на детето да започнем? Настя, която е почти на годинка, така се дере като се събуди сама, че след 3-4 мин. рев направо и избиват червени петънца (точици) по челцето, а след това хълца дълго време, вече гушната в мен, с цица в уста, докато се успокои. Та как да я оставя така! Сигурна съм, че разбира, че не е изоставена завинаги, но все още в такова "сънливо" състояние не осъзнава, че няма как да стане на нейното. Просто надува аларма като на пожар, за да отида при нея да си поема задълженията колкото се може по-бързо.  Tired  Simple Smile Трябва да е по-големичко, малко от малко да разбира, но е трудно да се прецени кога, особено когато е нашето дете - все малкото ни бебе ни се вижда, което има нужда да го гушнем.

# 19
  • Plovdiv
  • Мнения: 548
Ако ви кажа, че ние това сами си го направихме. Laughing Беше вече на 2,5 г. и решихме да подарим кошарата на друго бебе, а него в голямо легло в стаята на брат му. Груба грешка. #Crazy  Grinning Пет месеца спа между нас на спалнята. ooooh! Накрая - нова кошара, свалена преграда и залепена до нашата спалня. Още първата вечер, след като видя голямото общо легло Laughing, се премести сам.
Дано скоро си върне "старите" навици. Laughing

# 20
  • Мнения: 306
1-via den plaka 20 min., 2-ria - 5 min., na 3-tia promrunka 2-3 puti i si zaspa. I taka go preodoljaxme.
20 минути рев #Crazy
Ха, не се учудвай на 20 мин. рев. Една позната си оставя детето да реве час и половина два #Crazy Какво сърце трябва да имаш, нямам идея Shocked
А иначе и ние сме така, нямам рецепта, надявам се да отшуми ooooh!

# 21
  • Мнения: 179
и ние сме с този проблем от 3 месеца.Реших,че вече е време да се завърне към кошарата и започнах да го  местя след като заспи при нас.Събужда се през нощта,за да яде и пак при мен.Ако не ме домързява ще го местя пак,но и нека промяната да стане плавно.Самия факт,че след като го оставя не се събужда и реве е успех за мен,така че мога да изчакам още малко.

Общи условия

Активация на акаунт