как да въведа белтъка?

  • 591
  • 8
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 389
момичета, дайте идея как да въведа белтъка на яйцето. Педиатърката ми каза да не е от варено яйце, а в нещо готвено или сладкиш, обаче моят бебок все още си яде пасирано, така че нямам идея какво да е.

# 1
  • София
  • Мнения: 2 658
ами аз наистина го въведох със домашни сладкиши и кремчета. Поне някакво кремче с цяло яйце можеш да му предложиш.

# 2
  • Мнения: 415
Записвам се да следя.
Защото ние по най-добрият начин - с храната от кухнята, но не е много сигурно, въпреки че твърдят че застройват с белтък.
(защо снощи съм писала "най-добрият" начин не мога да се сетя  Mr. Green, но мисълта ми е че на кухнята не мога да разчитам наистина какво и по колко има и то белтък дето не се вижда)

Последна редакция: нд, 18 яну 2009, 23:37 от Мунка

# 3
  • Мнения: 690
със застойката от супата, с крем карамел  също  Peace
защо да не е от варено яйце  newsm78

# 4
  • Мнения: 5 940
Въведох го със застройка на супа. Според мен е смело да се даде наведнъж кремче с цяло яйце. Най-добре да е част от нещо, но в порцията, която поема детето да се съдържа минимално количество от белтъка, един от най-силните алергени. Постепенно се увеличава количеството, по малко от варено яйце, в бъркани яйца, сладкиши и т.н.

# 5
  • Мнения: 9 973
застроих супа-така въведох

# 6
  • Мнения: 1 691
Аз го въведох с миш-маш, после в застройка на супа, със сладкиши и баница и т.н., но пък моят никога не е ял пасирано.

# 7
  • Мнения: 2 374
Аз също със застройка на супа го въведох,щом казваш,че яде пасирано значи ще е идеално можеш да си му пасираш супичката.

# 8
  • Мнения: 10 975
Въведох го след годинката чрез храната от ДК - в застройката на супата и в крема за десерт.

Общи условия

Активация на акаунт