Отесня и зимното палтенце на АПРИЛското шкембенце

  • 21 992
  • 292
  •   1
Отговори
# 285
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 992
Аркси, Йо йо, благодаря за информацията.  Hug

Рони, хемоглобинът, хематокритът и еритроцитите са свързани - ако е нисък хемоглобина, веднага падат и другите две. Така че да не те притеснява това. А освен стойност за желязо има ли и за ЖСК? На мен Дока ми обясни, че първото показвало запасите от желязо в организма, понякога хемоглобинът бил нисък, а пък имало запаси - в такъв случай нямало нужда да се пие желязо, а се правела друга терапия. А ЖСК ако е увеличено е признак за анемия - има завишено търсене на желязо.

Аз си снимах коремката, сега ще я кача - 108 см талия. Grinning

Последна редакция: чт, 22 яну 2009, 14:31 от Жабче

# 286
  • Мнения: 3 211
Chockolina, и той така при познат беше ходил-приятел на братовчед му, но после се оказало, че бил някакъв друг вид хепатит, който още не бил открит ooooh!
Със сигурност да повтори изследванията и дано да има грешка Praynig
Не знам в Русе какви специалисти има Rolling Eyes Мога да предложа Военна болница-Варна, ако там няма читави.
Йо йо, не разбрах за болничните. Ако сега изляза в болнични и след това направо в майчински, ще се гледа ли дохода за месеца, в който съм била в майчински, т.е. ще намалее ли майчинския ми след това?

# 287
  • Мнения: 8
Chockolina, и той така при познат беше ходил-приятел на братовчед му, но после се оказало, че бил някакъв друг вид хепатит, който още не бил открит ooooh!
Със сигурност да повтори изследванията и дано да има грешка Praynig
Не знам в Русе какви специалисти има Rolling Eyes Мога да предложа Военна болница-Варна, ако там няма читави.
Йо йо, не разбрах за болничните. Ако сега изляза в болнични и след това направо в майчински, ще се гледа ли дохода за месеца, в който съм била в майчински, т.е. ще намалее ли майчинския ми след това?

и аз се вълнувам от този въпрос .Благодаря за отговора предварително

# 288
  • Мнения: 481
..................
Йо йо, не разбрах за болничните. Ако сега изляза в болнични и след това направо в майчински, ще се гледа ли дохода за месеца, в който съм била в майчински, т.е. ще намалее ли майчинския ми след това?
ще се гледа дохода от който ти е бил изчислен обикновения болничен. Т.е. ако излезеш в болничен преди 45-те дни преди раждане, ти вземат за изчисление доходите 6 месеца назад. После, когато излезеш в 45-дневния, ти ги гледат за 12 месеца назад, и когато си била в тези 12 месеца в болнични, ти гледат базата, от която те са изчислени.
Абе звучи много сложно, но с две прости думи - ако винаги те осигуряват на реалната заплата - няма никакво значение това кога излизаш в болнични. Но ако си била на мин.заплата и ти си вдигнеш осигуровките - в твоя полза е да работиш колкото можеш по-дълго, за да ти е по-високо обезщетението за гледане на дете.

# 289
  • Мнения: 8
благодаря Hug

# 290
  • Мнения: 4
Здравейте, не съм писала досега но чета напоследък редовно и най накрая реших да споделя със вас мами. Вече сме 29г.с. и много се интересувам дали бихме могли бургаските мами да се съберем пак защото тази среща през декември съм я изтървала  Embarassed или ако може да се включа към мамите които смятат да ходят на училище през февруари  Flutter. Много бих се радвала. Иначе снощи сме спали само до 4.00 часа, а днес на работа  #Crazy  . В момента риткаме доста а докторката на три пъти каза че имаме тестиси  Sunglasses и само сините дрешки ни вълнуват  Blush
поздрави на всички

# 291
  • Мнения: 3 211
tai, благодаря за инфото. И аз така знаех, но се обърках от написаното от Йо йо.


НОВА ТЕМА

# 292
  • Мнения: 541
Рони, хемоглобинът, хематокритът и еритроцитите са свързани - ако е нисък хемоглобина, веднага падат и другите две. Така че да не те притеснява това. А освен стойност за желязо има ли и за ЖСК? На мен Дока ми обясни, че първото показвало запасите от желязо в организма, понякога хемоглобинът бил нисък, а пък имало запаси - в такъв случай нямало нужда да се пие желязо, а се правела друга терапия. А ЖСК ако е увеличено е признак за анемия - има завишено търсене на желязо.
жабче дай съвет Heart Eyes аз кое изследване  да си пусна?така като гледам какво си написала май най добре ЖСК Thinking

Общи условия

Активация на акаунт