проблем с ревността на жена ми

  • 4 527
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 375
Може би, ако и обръщаш повече внимание ще се поуспокои малко. Rolling Eyes Или направи се ти на страшно ревнив и така тя ще забрави за своята ревност. Нали казват, че най-добрата защита е нападението. Peace

# 16
  • Мнения: 340
Абе, аз почти никога не подозирам пързалки, ама тая история хич, хич не ми се връзва.

Умна манекенка ще се ожени за някакъв дето хем не е хубав, хем не е и чаровен сваляч дори.  И ходи на работа, а не работи цар.  И после, от горе на всичко тя ще го ревнува болезнено.  Че от какъв зор??

# 17
Здравейте,

Нуждая се спешно от съвет,
Женен съм от една година, жена ми страшно много ме ревнува. Много я обичам и не мога да си представя живота си без нея. Ревността и не ме притеснява, а ме притеснява факта, че тя много се измъчва.

Никога не съм и давал повод да ме ревнува, никога не съм имал сериозна приятелка преди нея, имах една връзка, която беше около година и половина, но много преди да се запозная с  жена ми, но с  момичето не сме правили sex, защото тя не ме привличаше и само се целувахме, а и бяхме малки тогава.

След това сам имал sex само с две жени, с  едната един път около един месец преди да се запозная с  жена ми, а с  другата два пъти около две години преди да срещна жена ми, но никога не съм имал чувства към тях.

Жена ми е била манекенка, много е красива, но е и доста умна, следвала e физика и приложна математика и след това си е направила докторантурата пак в сьщата област. . Аз съм много обикновен, не съм красив и съм малко пълничък и никога не съм мислил, че такава красива жена може и да си помисли да има нещо общо с мен.

Жените с  които съм бил досега бяха доста грозни и дебели, а да не говорим колко глупави бяха.

Така че жена ми няма от какво да ревнува, но тя постоянно ми пребърква телефона когато съм в банята, и джобовете на саката ми, следи ме на работа. Честно казано аз нямам нищо против, напротив по този начин се чувствам много желан, но много ме боли че тя се измъчва по този начин.

Постоянно ме пита какво съм правил с “предишните ми” и като и кажа, че sexa с  тях е бил разочарование тя се успокоява временно и после пак се започва разкажи ми подробности и започва да плаче, а на мен сърцето ми се къса да я гледам така, бих си дал живота си за нея .
Благодаря ви предварително.


Малинов,стига се оплаквал от ревността ми.Що за мъж си ми,като ме излагаш и в розали,и тук ,а утре кой знае и къде.



Утре и в скеч на Комиците може да пуснат Малинови ,ама дано ревнивата манекенка да   не е  пак  Руслан Мъинов,че съвсем ще станем за смях.

# 18
# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
 Twisted Evil Popcorn Hands Clap

# 20
# 21
# 22
# 23
  • Мнения: 17 546
Жена ми е била манекенка, много е красива, но е и доста умна.
Ами явно не толкова колкото на теб ти се струва. Освен това има едно такова нещо, че хора които изневеряват, се вманиачават от ужас на тях да не им причиняват същото и стават болни на тема ревност.


 Shocked Twisted Evil Упс, то на втора страница било по-интересното! Outta Joint ooooh!

# 24
  • Мнения: 133
хехехе... хора без работа сте вие Laughing

# 25
  • Мнения: 408
Няма ли продължение,стана ми интересно!!! Popcorn

# 26
  • Мнения: 378
  smile3532 ей.... тез хора не са добре с главата бе.

# 27
ние бяхме вече при една психоложка и първо върна жена ми от самото начало на живота и за да види къде е проблемът. не е било заради друг мъж както си мислех аз че сигурно някои бивш приятел и е изневерил и се е травмирала. причината е в семеиството . маика и е починала при автомобилна катастрофа когато жена ми е била три месечно бебе. тя е израстнала при баба си и дядо си докато е била на 4 годинки и след това те почиват и тя заживява при баща си и неговата нова жена с която тои има още две момичета. и тогава започват проблемите баща и и втората и маика постоянно са я тормозили биели са я удрали са я през лицето и всякакви такива унижения и оттогава има ниското самочувствие.  психоложката каза че заради това жена ми все е прекратявала дьлгогодишните си врьзкир преди мен е имала две. все се е чувствала не достатьчно обичана и затова е изоставяла мьжете с които е била. другото което ни каза психоложката е че това сьстояние толкова се е задьлбочило че затова и тя се стреми да бьде перфектна вьв професията си и да е перфектно поддьжана но перфектни хора няма и този стремеж води рано или кьсно до психически проблеми. в момента е в терапия но някак си има успех за няколко дена и след това пак сьщата песен. психоложката и каза че наистина е много травмирана и напредьк много бавно ще се постигне, та затова си мислех да попитам дали някои друг вьв форумите е имал някакьв сходен проблем.
ревнивата г-жа Малинова тази подигравка я намирам доста безвкусна, но хора всякакви
благодаря от сьрце на всички които ми обьрнаха внимание и ми помогнаха сьс сьветите си !!!

# 28
  • Мнения: 387
е като сте ходили на терапия за какво сме ти ние...историята заприлича на приказката за Пепеляшка...чакаме продължение...

# 29
  • Мнения: 473
Умните жени намират начин да прикрият ревността си, защото много добре знаят до какво води тя. Аз лично смятам, че най-много ревнуват хората, които най-много изневеряват. Тя така зверски те атакува с нейната ревност, че на теб не ти остава време да се замислиш дали тя би могла да ти изневери. Не че го прави, разбира се, но не е нормално красива, самоуверена и умна жена да ревнува който и да било мъж, дори да си Брад Пит. Явно жена ти има някакви вътрешни липси, които я карат да се чувства неуверена. Отидете на семеен психотерапевт, за да разбереш причините за тази ревност!

Общи условия

Активация на акаунт