Любители на кучета - 5

  • 22 988
  • 408
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 197
Baby Love®, наистина е неприятно, но ...какво да се прави, ситуацията е била такава, не си могла да я овладееш, кой ли от нас на твое място би могъл??? Rolling Eyes Дано котето почива в мир  Cry Cry Cry
ИраМира, много драго ми стана! HugТакава мила гледка са двамата, дори имат еднакво изражение като спят...Ах, кога ще поотрасне Айрис да им направя такава фото сесия ... Flutter
Rady, прекрасна новина!!! Heart Eyes с нетърпение очакваме снимки, извини ме, сигурно си писала, но каква порода е Дара?Момиченца или момченца са бебоците?Ах, да са ти живи и здрави бебенцата! Heart Eyes

# 61
  • Мнения: 802
Няма да намрази малките кучета, той обича всички кученца-малки, големи, всички.Преди него имах доберман-Роки, на 12 год.почина, та Роки брат ми го намери на улицата беше почти на годинка, родителите ми пуснаха обяви (по кабелните тв),след няколко месеца се откриха собствениците му, но вече имаха друго куче и Роки си остана при нас.Той пък много се биеше с кучета, само с женски не.Та мисълта ми беше, че не исках и Ру да е такъв и в крайна сметка той е много добър към кучетата, но мрази котките.И пак казвам, че котката му скочи на главата, кучето според мен се уплаши и я захапа, никога преди това не ги е хапал.

# 62
  • Мнения: 802
Благодаря ви, че не ме обвинихте, наистина съжалявам за котето Cry .Аз много обичам животните, имам и костенурки, а сега мисля и френски булдог да си взема.Още веднъж, благодаря  Hug
П.С.-дано писанката е в рая на котките.

# 63
  • София
  • Мнения: 34
Привет на всички.
Raddy честити ти бебочета Hug Hug Hug ако може да ни пуснеш няколко снимчици Laughing
Горката котка жал ми е за нея  Cry Но добре че кучето също е добре Grinning   

Аз така от време на време ще пиша писна ми от това у-ще не мога да седна на компа от домашни  Laughing

Чао-чао  до другия път Grinning

# 64
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
Бейби, стига си го мислила! Каквото - такова.

# 65
  • Мнения: 802
ИраМира -опитвам да не мисля, но ми е кофти Sad

# 66
  • Мнения: 1 335
Baby Love®, успокой се. Няма място за обвинения, защото такива неща се случват. И винаги белите стават за секунди. Това са живи същества, те действат светкавично. Технически не си имала време за реакция - куч е в пъти по-бърз от теб. Откровено мисля, че е добре, че котето е умряло бързо, иначе щеше да е мъка и за него, и за вас.

# 67
  • Мнения: 802
Да прави сте, всичко стана за секунди, реално аз няма как да съм по-бърза от кучето в такъв момент.Просто трябва да внимавам повече, може сега да му е дошла сила на моя дивак и да иска да ги убива, знам ли.Ще го наблюдавам.

# 68
  • София
  • Мнения: 9 850
Честито, Rady   bouquet
Да са ви живи и здрави бебоците, да ви радват много Simple Smile
Бейби, недей да го мислиш. Станалото - станало. Наистина е тъжно за котето, но нещата следват своя ход... Наблюдавай куч за известно време, и не се връщай към онзи момент. Трудно е, но увлечена в грижите и мислите за това, ще пропуснеш хубави моменти с куч, а това не бива да става :]

# 69
  • Мнения: 2 111
Baby Love,много лошо преживяване си имала.Стана ми мъчно и за котенцето  Cry
ИраМира,благодаря за хубавите снимки  Hug

# 70
  • Мнения: 654
Привет.
Rady , да са живи и здрави малките.
Днес е точно 62 ден , а аз трябва да съм на работа.
Сега ще я пази съпругът ми.Давам му наставления : Паспортите са на плота, вътре има визитка на лекаря , направила съм  супа и други такива. А той ми вика спокойно.

# 71
  • София
  • Мнения: 360
Жалко за котето наистина, но стават такива неща за съжаление. Я малко да разведря обстановката и да ви дам друга тема за размисъл:
Моята Рита  /3м./ ми подкастря всички храсти в двора без да падбира! ooooh! В чудо съм се видяла какво да правя.  Не мога да я хвана на местопрестъплението, за да й се скарам, май повече "работи" през ноща. Развързала ги е и им дъвче връзките. Страшна беладжийка!!! smile3511
Двама бебоци съм имала до сега, никой не ми е правил такива поразии. Надявам се, че като смени зъбите ще престане. Вече едно зъбче го няма...

Джоджо, успокой се малко, защото и тя те усеща, че си притиснена. Природата си знае работата, ако трябва има кой да помага доколкото разбирам.Сигурно и аз ще се притеснявам като теб, но всичко ще бъде наред! Hug

# 72
  • Мнения: 1 335
джоджо, стискам здраво и чакам да се похвалиш ... днес или утре, по-скоро утре  Wink
Ако прочетеш това преди да роди госпожицата, дайте и леко затоплено ПРЯСНО МЛЯКО непослредствено след като приключи раждането! Може да разредиш малко с вода. И цял литър да и дадеш, няма да сбъркаш.
mariyka, моята го правече това като малка. Абсолютно целенасочено съсипваше новонасадения ми жив плет. Просто си и правеше кеф да го изкоренява  и сдъвква през средата. Отмина с времето, а и с доста "молби" да не го прави. Твойта хубавица има ли някакви интригуваи играчки, подходящи за дъвчене по двора?

# 73
  • София
  • Мнения: 360
Има, но нали се сещаш, че те не са интересни. Дори един кокал, който така вкусно мирише на нещо сладко - изобщо не му обръща внимание. Мисля си да и взема от тези ,които са от някаква кожа  за дъвчене, но пък ме е страх да не вземат да се скарат с големия. Той дори и изяде носа на таралежа - явно на него по му харесват, вдетинил се е .

# 74

Общи условия

Активация на акаунт