Аборт!

  • 8 512
  • 47
  •   1
Отговори
Здравейте!Потребител редовен съм на форума но под друга регистрация ,пиша ви анонимна защото имам много познати тук,а не искам да разбират за проблема с който се сблъсквам в момента...Имам едно детенце на 2.6г.,а сега се оказах бременна.В началото съм-едва първия месец.Но не искам да го задържам по ред причини.Моля ви помогнете ми с информация за сегашния метод на абортиране по желание.Как става?За какво да се подготвя? ooooh!Благодаря на всички.Ще се радвам да чуя мнение от хора които вече са минали по този път!Само искам да ви кажа,че съм се насочила към екип по принцип-същия който изроди сина ми.Защото съм избрала екип сумата е 150лв.Казаха,че ще съм под пълна упойка и,че няма да има усложнения.Надявам се да е така.А много се надявам и вие да ми дадете кураж от собствения си опит ,като ме научите з акакво да се подготвя,какво да очаквам.
И още нещо:ще съм ви благодарна ако споделите и опита си с противозачатъчните хапчета-като марка,цена,начин на действие-странични ефекти във всяка от вас която е пила/пия!

# 1
  • Мнения: 3 157
пробвай с търсачката-има изписано страшно много,точно каквото те интересува,само за ,,аборт'' излизат 3страници с теми,за хапчетата са още повече.Успех.

# 2
Здравей първо не се притеснявай всичко ще мине добре аз съм правила аборт и няма нищо страшно аз много се притеснявах ама всичко мина добре:)на мен аборта ми излези 100 лева ама нз ти в кои град си аз правех в сливен в клиника Ева и там екипа е много добър.Цялата процедура трая 30 мин.А за противозачатачни аз пия lindinet 20 ама той е за момичета под 20 год.най добре е да говориш с някой гениколог ако имаш някви вапроси питай и успех всичко да мине добре Hug

# 3
mrazqteee,с пълна упойка ли беше ти?Притеснявам се от тази пълна упойка.

# 4
Да с пълна упойка бях имаше два вида едната беше да се събудиш след 30 мин а другата след няколко часа аз бях с тая за 30 мин и след 30 мин станах все едно нищо не станало само леко бях замаена

# 5
  • Мнения: 9 973
щом имаш вяра на екипа,няма място за притеснения

# 6
divib,адски много са факторите който влияят върху решението ми!  Cry

# 7
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 077
Не се притеснявай, бързо минава, нищо не усещаш, а като се събудиш, все едно ти е дошъл цикъла. Друг път била ли си под пълна упойка, та се притесняваш толкова? Ако не си, поискай си необходимите тестове, за да си напълно спокойна. Като усещане, упойката не е страшна - заспиваш за 30 мин и се будиш замаяна, като съзнанието ти постепенно се прояснява /поглед, говор/...
Успех!

# 8
  • София
  • Мнения: 5 289
Няма от какво да се притесняваш, по добре с пълна отколкото с месна упойка.Събуждаш се и се чувстваш много добре и някак "олекнала" може да имаш леки като менструални болки, може и да нямаш, кръвотечението е ясно-като при цикъл.Нищо страшно, не се притеснявай и следващият път бъдете по внимателни.
За хапчетата-пила съм Ясмин и още едни ама им забравих името...нещо с Т бяха, както и да е, като цяло мнението ми за противозачатъчните таблетки е за нераждали жени, пък и все има някакви странични дефекти Confused....помисли си за варианта вътрематочна спирала, най-спокойният метод за раждали жени за предпазване от забременяване.
Другият фактор заради, който съм против таблетките, е  че са предпоставка за образуване на рак на гърдата, предпазват от рак на шийката на матката, но пък благоприятстват на този за гърдите.

Последна редакция: пн, 19 яну 2009, 12:28 от КАРЧЕВА

# 9
  • Мнения: 21
Горе главта, аз правих в средата на декември, самата манипулация трае 15 минути, упойката беше много хубава, излязох много лесно от неяболка почити не устетих, бъди спокойна нищо страшно няма!

П.П. направо се чудя как още не са се появили моралистките на форума, да почнат да те разубеждават и осъждат Thinking. Но дори и да се появят не им обръщай внимание, прави това което мислиш, че е най-добре за теб!

# 10
Ами и аз се чудя  newsm78.Причините да направя аборта е,че мъжа ми изобщо не ме е питал искам ли второ или не,готова ли съм за него,имаме ли къде да го гледаме.Плановете са ми съвсем други-да започна работа,сина ми да тръгне на градина,да стана човек.И най вече да се отделиме като самостоятелно семейство.Благодаря на всички ви за подкрепата  HugНаистина сте чудесни!
А за това дали съм вярваща-да,такава съм и именно поради тази причина вярвам,че господ не съди,а прощава.Надявам се,че ще ми прости за решението ми и,че за в бъдеще ще ме подкрепи ако поискаме да създадеме второ детенце!
В крайна сметка разума преди всичко!А за в бъдеще определено ще си вземе сама за себе си мерки,че да не се получава така,че мъжа ми тайно да бе "цъка"  #2gunfire

Последна редакция: пн, 19 яну 2009, 10:09 от femal

# 11
Здравейте!Вчера бях на преглед-чудесна бременност е заключението!За 2 дни се намериха сумати народ лекари да ме разубеждават,но разбира се те не са наясно за причините довели до това мое решение.Така,че в петък ще съм на линия рано сутринта в Окръжна б-ца!Дано всички мине добре,че ще умра от страх!Стискайте ми палци,..... Confused А когато отидох при богатото ми джипи за направление за пълна кръвна картина,тя ми каза,че ако го махна ще обременя кармично следващото ако искам да имам някога второ бебе  #Crazy Направо онемях!

# 12
  • Мнения: 9 973
с теб сме,и да кажеш после  Peace

# 13
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 077
А когато отидох при богатото ми джипи за направление за пълна кръвна картина,тя ми каза,че ако го махна ще обременя кармично следващото ако искам да имам някога второ бебе  #Crazy Направо онемях!
Главата ще й се обремени кармично, даже вече е обременена Laughing
Стискаме палци! Hug

# 14
  • Мнения: 3 675
Аз лично бих го задържала това дете /може би заради това, че от 3 години опити за бебе нищо не се получава и знам какво е да искаш много да имаш дете/, но авторката най-добре знае какво й е на главата.Дано всичко мине безпроблемно Peace.

Общи условия

Активация на акаунт