Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

  • 28 юли 2005, 00:13 ч.

regulon

  • 446
  • 2
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 137
Здравейте,може ли някой да ми каже дали от употребата на противозачатъчни може да се появи кървене (само изцапване)между два цикъла.
Благодаря предварително!

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 594
Да, може и обикновено това е написано в упътването на лекарството. Ако се случи повече от веднъж (в няколко цикъла), може би е по-добре да се изберат други хормонални таблетки.

# 2
  • София
  • Мнения: 3 308
Съвсем нормално е, както и в предходния постинг е написано - отразено е като забележка в упътването към опаковката. Но: може да го има зацапването в продължение на 2-3 месеца и се приема за нормално. Така ми каза моята гинеколожка, защото при мен тъкмо така беше, и то при прием на Миреле - ултра ниско дозиран хормонален препарат, далеч по-ниско дозиран откъм хормони, в сравнение с Регулон-а. А в случая тъкмо до това опират нещата - организмът се пренастройва към приеманите отвън хормони.

Редакция на ключовите думи на тема





Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт