кога се обърна бебето ви?

  • 5 769
  • 77
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 447
До края на бременността, та и сега
не съм на ясно с г.с. Обърна се към 7-ми месец.

# 46
  • Мнения: 941
първият път си я носех настрани почти до края, мисля че на прегледа който ми беше два дни преди термина вече се беше обърнала, а седмица преди това си седеше настрани бебка. Вторият път се обърна съвсем рано и се смъкна и така ми пречеше през цялата бременност.
Имаш време, ще се обърне

# 47
  • Мнения: 26
Моята буболечка се обърна 38 седмица.  Simple Smile

# 48
  • into the blue
  • Мнения: 771
В средата на деветия месец.  Grinning

# 49
  • Мнения: 1 045
не съм изчела мненията,обаче да те успокоя .Имам позната която носеше хоризонтално,доста смешна гледка да ти кажа.В деня в който бяха предвидили да и правят секцио плода се завърта и започва едно нормално раждане без проблеми.
По теория казват че 6-7 м,бебчо заемал позиция като за последно,при мен на всеки преглед позицията беше различна.Така че до последно никой незнае това което питаш.
Леко раждане! Praynig

# 50
  • Мнения: 1 558
И двамата се обърнаха към 6-я месец Peace

# 51
  • Мнения: 566
през първата ми бременност се обърна още в 6 месец,но сега със втората мислех че секциото няма да ми се размине,но за моя радост бебето се обърна преди една седмица и сега постоянно ме е страх да не би да се завърти отново.Дано при теб всичко да завърши добре ,дори да се наложи секцио не го мисли сега важното е да се роди живо и здраво,не е гаранция че дори и да се обърне в правилното предлежание пак ще раждаш нормално затова споко и квото дойде,бъди весела и се радвай на живота и на това което ще ти поднесе като подарък в скоро време. Peace

# 52
  • Мнения: 1 080
В края на 6-тия или началото 7-мия мец беше.

# 53
  • София
  • Мнения: 4 588
В 7 месец вече се беше обърнал, доколкото си спомням. Родих със секцио по други причини.
Успех!

# 54
  • Мнения: 93
През първата бременност в началото на 7 месец,вторият път- средата на 8 месец.

# 55
  • софия
  • Мнения: 2 140
Нашият бебо вече се е обърнал аз съм в 22 г.с.Това последно се видя на ехографа.

# 56
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 321
В 38-мата г.с.
Има време още, не се притеснявай.

# 57
  • Мнения: 177
Аз като още заек, ще питам: какво трябва да усетя, когато се обръща.  bouquet

# 58
  • Мнения: 959
Аз като още заек, ще питам: какво трябва да усетя, когато се обръща.  bouquet


Няма как да разбереш, че движението което прави е обръщане.
Бебетата постоянно си подритват, бутат и т.н., така че, няма специално усещане. Simple Smile

# 59
  • Карлово
  • Мнения: 328
7 месец

Общи условия

Активация на акаунт