Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 18 ян. 2009, 16:23 ч.

Бонбони "златни парички"

• 1 088
  • 6
  •   1
Отговори
  • София
Някой виждал ли е такива - шоколадови, обвити в златно фолио и релефни, чудесно имитират евроцентове...Преди ги имаше в Мол-а на Хемус и в този зад Завод Електроника, но сега ги няма вече...Някой знае ли от къде мога да купя? Embarassed

# 1
  • Warrenton,VA
Тук,в Търговище,съм ги виждала в повечето хр. магазини.Има ги и в разл. цветове обвити.

# 2
  • при палмите и алигаторите,FL
Аз съм виждала такива да продават на Центрания пазар в магазините където продават на едро захарни изделия.

# 3
  • София
Тук,в Търговище,съм ги виждала в повечето хр. магазини.Има ги и в разл. цветове обвити.

Жекова, благодаря, ама Търговище не ми е на път! Hug

# 4
  • София
Аз съм виждала такива да продават на Центрания пазар в магазините където продават на едро захарни изделия.

Имаш в предвид Женския пазар, така ли? В кой край горе-долу?

# 5
  • София
Вчера видях такива парички в Скай Сити, точно до сладката царевица Simple Smile 1.99 лв за 100 гр беше май ...  Rolling Eyes

# 6
  • София
Вчера видях такива парички в Скай Сити, точно до сладката царевица Simple Smile 1.99 лв за 100 гр беше май ...  Rolling Eyes

аааа, супер, значи пак са се появили! Огромно благодаря!

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт