Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Реклама
  • 18 ян. 2009, 16:23 ч.
  • Преглеждания  1 071  Мнения  6  Онлайн  1
Отговори
  • София
Някой виждал ли е такива - шоколадови, обвити в златно фолио и релефни, чудесно имитират евроцентове...Преди ги имаше в Мол-а на Хемус и в този зад Завод Електроника, но сега ги няма вече...Някой знае ли от къде мога да купя? Embarassed

Реклама
# 1
  • Warrenton,VA
Тук,в Търговище,съм ги виждала в повечето хр. магазини.Има ги и в разл. цветове обвити.

# 2
  • при палмите и алигаторите,FL
Аз съм виждала такива да продават на Центрания пазар в магазините където продават на едро захарни изделия.

# 3
  • София
Тук,в Търговище,съм ги виждала в повечето хр. магазини.Има ги и в разл. цветове обвити.

Жекова, благодаря, ама Търговище не ми е на път! Hug

# 4
  • София
Аз съм виждала такива да продават на Центрания пазар в магазините където продават на едро захарни изделия.

Имаш в предвид Женския пазар, така ли? В кой край горе-долу?

# 5
  • София
Вчера видях такива парички в Скай Сити, точно до сладката царевица Simple Smile 1.99 лв за 100 гр беше май ...  Rolling Eyes

# 6
  • София
Вчера видях такива парички в Скай Сити, точно до сладката царевица Simple Smile 1.99 лв за 100 гр беше май ...  Rolling Eyes

аааа, супер, значи пак са се появили! Огромно благодаря!

Реклама

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт