Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Осиновители и осиновени
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Днес гледах едно предаване по Евроком Блългария , за лекарство, лекуващо рака, създадено от българин Продан Христов , но по някакви причини ,все още не е официално регистрирано.Ние тук сме като едно семейство , можем да ги подкрепим поне,нали ?! Peace

http://www.malkiobyavi.com/cell/index.php
Цитирай

На първо място в телефона на дъщеря ми :)

Мила Дива-не, темата е доста широко обсъждана в средита на онко-болните. Лекарството не е ново.  Има доста мнения "за" и "против" това лекарство, както и доста противоречива информация за него. Добре е, първо да се запознаете с някои дискусии по въпроса. Може да погледнете тук и тук.
Някой от за вас знаят, че братовчедка ми наскоро почина от тази коварна болест, като направихме опит да я лекуваме с Антималигноцит-а, но резултата .... е ясен. Crying or Very sad
Разбира се, не искам да повлиявам мнението на никой от вас, но сметнах че е редно да знаете. Това се случи на нас. Може би други хора да са имали по-различна съдба и да са успели да преборят рака по този начин.

п.п. Извинявам се, че си позволих да пиша тук, но понеже темата ме вълнува лично, се надявам да ми простите тази волност.  Hug
« Последна редакция: вт, 20 яну 2009, 14:07 от Т а н я »
Цитирай

Т а н я , не е нужно да се извиняваш ,че пишеш тук, както  и всички пишещи , това е форум  Hug

Аз лично не знам всичко за това лекарство , разглеждах сайта им , както и разни предавания .Разбрах, че успеваемостта му била на 70% !!!! Това не е малко въобще!Нека да го регистрират , да се приема под лекарско наблюдение ,защо не го регистрират?! Не знаех за братовчедка ти ,Таня , съжалявам!
Цитирай

Много хубава инициатива ,но не вярвам в такива чудодейни лекарства Confused
Баща ми почина от рак ,както вече съм писала.Лекувахме го с много скъпи лекарства от рода на Авастин-а ,което една ампулка е над 3000 лв и Метастрон -изобщо нямаше никакъв ефект.Чувала съм за случаи ,които са се лекували с Антималигноцит ,но ефекта е същият.
Вчера ходих да си взема последно сбогом и с най-добрият му приятел от детството му ,отиде си човечецът от същото.Бяха в болницата заедно дори и без скъпи лекарства си отиде пак за няколко месеца  Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Много е страшен рак-а ,просто не вярвам ,че на този етап има някакво лечение.
Съжалявам ,че спамя темата.
Цитирай

Трябва да се вярва , тази болест идва от главата , и от там трябва да си отиде !Искам да гледам позитивно, важно ми е да гледам позитивно !!!
Цитирай

София, Ларедут, София

Трябва да се вярва , тази болест идва от главата , и от там трябва да си отиде !Искам да гледам позитивно, важно ми е да гледам позитивно !!!
Подкрепям напълно Peace.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.