Клуб на Готините Баби - 58

  • 34 964
  • 451
  •   1
Отговори
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856






       
  1.  -2.  -3.  -4.  -5.  -6.  -7.  -8.  -9.  -10.  -11.  -12.  -13.  -14.  -15. -16.  -17.  -18.  - 19.  -20. 
-21.  -22.  -23.  -24.  - 25.  - 26.  - 27.  - 28.  - 29.  - 30.  -31.  - 32.  -33. - 34.  - 35.  - 36.  - 37.  - 38.  - 39.  - 40. 
- 41.  - 42.   - 43.  - 44.  - 45.  - 46.  - 47.  - 48.  - 49.  -50.  -51.  -52.  -53.  -54.  -55.  -56. -57.
 












Последна редакция: нд, 18 яну 2009, 23:54 от babka_jabka

# 1
  • Мнения: 4 367
ЖАБЧЕ,много си оправна и бърза!каква хубава темичка си ни спретнала Hugи хилда е там!

# 2
  • Мнения: 263
Привет дружки!
Честита ни нова темичка! Жабче, благодаря! Heart Eyes Hug
Ха дано съм първа, влизам да цопна набързо, а утре ще чета старата, нали съм вкъщи.
Пожелавам на всички лека и спокойна нощ и хубави сънища! Hug

# 3
  • Мнения: 7 362
                  Ей,успях да се класирам трета в новата тема!Тъкмо бях решила да отнасям плувката,ама не мога да не надникна и що да видя  #Crazy
                  Жабче,ти ни изненада! Темата е много хубава !  Hug Hug Hug
                 

# 4
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Ще извинявате , че не е много Убава темата , ма я скалъпих буквално за 5 мин.  Embarassed
Не бях подготвена , Зиче извинявай.  Hug

Мери , твойта Хилда ме спаси направо.   bouquet

# 5
  • София
  • Мнения: 1 724
    Ето ме и мен на първа страница.
    Жабче,много си оправна,ама младото си е ....
    Темичката е супер!

# 6
  • София
  • Мнения: 15 884
Да се разпиша сега.
Като се прибера от работа утре вечер - сигурно ще сте я преполовили темата.

# 7
  • София
  • Мнения: 471
Жабче, супер си! Със Зиче сте тандем.
 Хайде само весели и хубави неща в темата.
 Спокойна нощ на всички ви!  loveuuu smile3524 newsm46

# 8
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 266
 Като никога да се запиша на първа страница!Май ще съм шеста
Жабче,неам думи!Много хубава темичка и дано да бъде изпълнена с добри новини!
Тъкмо се канех да пиша в старата и...хоп новичка темаааааа!


Майче,не мога да кажа нищо!Възпитана съм както,предполагам и ти!Така съм възпитавала и дъщерите си,защото ще отидат при чужди хора (поне в началото чужди) и не исках да чувам лоши приказки за тях,че и за себе си покрай тях.И не съм чувала!Винаги съм им казвала,че децата им трябва да познават и обичат и двата си рода и да не ги делят и от другите им баби и дядовци!И се радвам,че и двете са приети с обич и уважавани.Та затова ми е чуждо такова отношение.Ноооо Господ забавя,ама не прощава: и снаха ти ще стане един ден свекърва!Жалко че ще разбере доста късно!
 А сега ЛЕКА НОЩ до утре!

 

# 9
  • Мнения: 7 362
ОЩЕ ВЕДНЪЖ ЛЕКА НОЩ И СЛАДКИ СЪНИЩА!


# 10
  • София
  • Мнения: 15 884
Мая, имам план, само да не се разсърдиш.
Оставяш ги, щом си недостойна за нея.
Запознаваме малкия ти син с Ани, женим ги, правят си бебе. Записваме я да учи при него. Гарантирам ти, че двамата с Пламен ще си го гледате. Е, и аз ще се включвам понякога.
Тази сутрин си говорихме с него, ако стана баба. Пламен заяви - аз за толкова племенника съм помогнал. Какво пречи в 2та дни като не съм на работа ще си го гледам. Като ходя някъде с колата ще си го возя и така. Казва - ти си ходи на работа, пазарувай - ние с бебето ще се гушкаме в къщи. Та вече имаме всеотдаен  проекто-дядо.

# 11
  • София
  • Мнения: 1 724
Айша гледам,въртиш ,сучеш-все за бебе си мечтаеш.И това ще стане,но сега Ани е още много малка.Нека да си походи някоя и друга година-не и давай зор!А след това ти пожелавам две близначета-едно за теб и едно за Пламен.

# 12
  • Мнения: 7 362
             Joy Joy Joy Айша,плана ти е супееер! Peace
             Яжке,как да не се върти в тая сфера  Mr. Green Та ние ушите и проглушихме с внуци  Laughing Хубавото е ,че проекто- дядото е насреща.Защото какво ли щях да правя аз без моя дядо! Добре,че помага защото щях бая да се озоря без помощ!

# 13
  • София
  • Мнения: 1 724
      Момичета,оставям ви  и лягам,че нещо ми се доспа.Лека нощ и сладки сънища!

# 14
  • в малка спретната къщурка
  • Мнения: 1 152
Добро утро,лек и спорен ден.
Честита нова тема.Жабче,от корпуса за бързо реагиране ли си Joy?
Кукнала съм от преди четири часа.Въртях се ,но ме хвана саклета и хоп при вас.Абе,гони ме Кукомицина вече Joy.Цялата съм разглобена. И умора чувствам,а немога да се наспя.Не се знае до кога ще продължим без почивка и как ще издържим.Лежането в къщи ни излиза през г..а. hahaha

Майче,съжалявам много за това,което ти се случва.На такива Крокозъбли им се връща тъпкано,но защо да е така newsm78.Дано да проумее,че и липсва лично време,а може да си го има и на всички ще им е добре.

Успешна седмица на всички.
 Hug Hug Hug  bouquet  bouquet  bouquet Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт