Клуб на Готините Баби - 58

  • 34 989
  • 451
  •   1
Отговори
# 60
  • Видин
  • Мнения: 961
Мери, радвам се че съм уцелила Grinning

Наборе, само аз още се чудя - да се разболявам ли или да оздравявам.В някакво средно положение съм -ни здрава ни болна. CrazyАма щом в събота бесняхме в клуба значи ще се оправям Wink
А ти отивай на лекар да ти прегледат коляното PeaceНе се мъчи така Hug

Днес нямах време да стоя при вас, а сега пък ще учим с детето Rolling Eyes
Абе все задачки, хайде бягам Flutter
Лека и мека от мен!Целувки на всички! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 61
  • Мнения: 5 001
МАСТЕРЧЕ,ми то като не отбирам толкова английски,де да видя че е същия Joy
Ама екстра си ти е бре! Аз просто забелязах и ми стана хубаво,че има още някой дето му харесва  Hug Hug Hug Hug


Наборе,никакво разболяване! Дръж фронтаааааа  Hug Hug Hug Hug Hug

# 62
  • Мнения: 4 369
МАРСИ,много се извинявам,че съм пропуснала да ти благодаря за пожеланията към съпруга и сина ми! Hug
приемаш ли извиненията ми Embarassedтова е за теб-незабравки


# 63
  • Мнения: 5 001
Един мъж седнал да обядва в един ресторант и си поръчал супа топчета.
Донесли му супата.
След малко повикал сервитьора и го попитал:
-Извинете, аз си поръчах супа топчета а вътре няма нито едно топче.
Сервитьорът му отговорил:
-Ти като си купиш вафла Чайка, да не би в нея да има чайки, а?!

-------------------------------

Зад волана е блондинка. До нея седи мъжа и си пие бирата. Минават засада на катаджии. Мъжа:
- Предупреди насрещните шофьори, премигни им...Не с очи, ма!
-----------------------------

Две блондинки седят на терасата и едната пита:
-Абе муцо кое е по-близо : Луната или Лондон?
Другата:
-Абе ти толкова ли си тъпа?! Ти можеш ли да видиш Лондон, а!?

# 64
  • София
  • Мнения: 16 005
Добър вечер на всички.
Мери, със закъснение - честит празник на мъжете у вас. Пожелавам здраве и щастие.
Мастерчееее, заминавай утре на лекар. Нека го видят на ренген това коляно. Ако има нещо да го лекуваш.
Пламен е в Симеоново при племето, че отдавна не са се събирали да си пийнат. Ама сигурно към 22.30 ще си е в къщи нагласен. На него само 300 гр. му трябват.
Чакам и Ани да се прибере тогава.
Марси, до 90 дни след уволнението трябва да се регистрираш. Толкова години си давала на държавата, защо да им ги подаряваш.

# 65
  • Мнения: 23
МАРСИ,много се извинявам,че съм пропуснала да ти благодаря за пожеланията към съпруга и сина ми! Hug
приемаш ли извиненията ми Embarassedтова е за теб-незабравки


Разбира се, че не се сърдя! Благодаря за незабравките - прекрасни са!
 Айша, колкото и да ми е неприятно висенето на опашки, ще се жертвам и регистрирам, пък макар и само за 4 месеца. И без това не ми стига осигурителен стаж(работила съм в разни частни фирми преди години, а те не осигуряваха тогава), а и паричките не са ми излишни, колкото и да са.
Приятна вечер на всички!  Hug
Отивам към масата при кюфтетата и задушени картофки. Дано няма някой аще на работа и гладен!

# 66
  • Мнения: 5 001
..... Дано няма някой аще на работа и гладен!
Аз... Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
хи-хи-хи....
Марси,да ви е сладко! И както казва Танчето - НАЗДРАВЕ!

# 67
  • София
  • Мнения: 16 005
И ние имаме задушени картофи и карначета, но чакам Ани да вечеряме заедно. За сега маам винце - наздраве! Ама няма с кого...

# 68
  • София
  • Мнения: 472
Мери, да са ти живи и здрави момчетата - много да те слушат и все около теб да се въртят, да ти угаждат.
 Да се похваля, че да не се оплаквам все - днес ми доставиха спечеления куфар от Ейвън - голям и хубав.Сега остава да спечеля и едно хубаво пътешествие, че да го сефтосам.
Айша, хубаво си го измислила, ама нали знаеш, че не ние им избираме приятелите. Пък двамата са още малки за семейство - те себе си не могат да гледат. Моя февруари ще направи 22.
Мастерче, и аз страдам от фарингит, защото нямам сливици. Преди се оправях с чайове от подбел и теснолист живовляк - много ми помагаше. Да спазва, че при фарингит не се пие много студено или много топло, трябва да е средна почти телесна температура напитката.

# 69
  • София
  • Мнения: 4 177
Сега се прибирам и след бързо хапване се включвам.
Мери, честит ти двоен празник! Много здраве и всичко което си пожелаят да им се сбъдне. Весело празнуване и наздраве!
Дислоцирам се към филма и после пак ще погледна тук. То сега и няма никой на клона.
Мастерче, отиди на лекар. Много бавно отшумяват тези травми, но все пак да те прегледат. Най - малкото да се успокоиш, че не е нещо по-сериозно.

# 70
  • Мнения: 7 378
                     И аз преди малко се прибрах и сега излизам от банята! Laughing
                     Яне,при мен картинката се вижда!
                     Мери,вижда ли се при теб моя поздрав до теб!
                     Жаки,никакви болести!Изпълнявай си задачката с термометъра. Laughing
                     Мая,как ще е малък сина ти  Laughing аз моя го забърсах точно на тази възраст , а на 23 имаше дъщеря  Laughing
                     Тая вечер май всички сме на кюфтенца и картофки / с изключение от картофките на дюканките/.Техните кюфтенца сигурно са пилешки. Laughing
                     Мастърче, да заминаваш на лекар за това коляно!Не си малка за да подценяваш тоя проблем. Peace

# 71
  • Мнения: 4 369
АЙША,МАЯ,РИМАР И НА ВАС БЛАГОДАРЯ ЗА ТОПЛИТЕ ДУМИ   bouquet
МАЙЧЕ, пожелавам ти да спечелиш екскурзия по най-желаната от теб дестинация  Peace




виждам те там в ляво на плажа  Laughing

# 72
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 291
Мери,честит ти двоен празник с двойно шетане(което винаги е приятно)!Желая на скъпите ти мъже много здраве и търпение,за да те носят на ръце!За двамата:

 
За теб,мила,да не си капо:

 

 Аз бях до сега на гости у другите братовчеди.И техният син днес има рожден ден и те решили да почерпят,макар,че него го няма.Абе,повод да има!

# 73
  • Мнения: 7 378

ЛЕКА НОЩ!!!

                 Изоставям ви сега,че дедито има работа на компа,пък и аз съм първа смяна.Ако свърши преди да заспите пак ще надникна! Laughing

# 74
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 291

 Диде,при мен се виждат два сантиметра връхчета от някакви цветя - нарочно пак се върнах :някъде са се загубили по трасето и до Беловец на мен - само връхчета,нали hahaha hahaha

Майче,на майките все им се струват малки синчетата,но и аз моя го забърсах на 20.На 22 вече имаше дъщеря!И се справяше добре,каквото и да си мислеше свекървата!Но ако ти доведе снаха,гледай този път отначало да й вземеш страха,че.... Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт