Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
270-284 от 378 отговора
Здравейте,
може ли някой да ми каже къде в района на Красно село се продава Kerastase? Преди малко проверих в Кало, но там продават само Лореал. bouquet
Цитирай

Gorgeous,

може да отскочиш до Красна поляна, парфюмерия и козметика "ТИТИ", точно на пазарчето е. За Красно село не се сещам, там няма няма добре заредени парфюмерии. Виж в денонощната аптека на Красно село за всеки случай.
Цитирай

Gorgeous,

може да отскочиш до Красна поляна, парфюмерия и козметика "ТИТИ", точно на пазарчето е. За Красно село не се сещам, там няма няма добре заредени парфюмерии. Виж в денонощната аптека на Красно село за всеки случай.
Момичето пита за Kerastase. Те се продават само във фризьорските салони, които работят с тях.
Може би ги бъркаш с Keranove  Wink
Цитирай

Здравейте момичета,при вас винаги съм получавала ценни съвети за косата и така открих подходящия си шампоан Hug,но имам проблем с гадните сухи краища  #Cussing out.Нормална ми е косата,но краищата и  стоят сухи-като на кукленска коса  #Cussing out,дайте ми съвет с какво да ги третирам-косата ми е кестенява.Благодаря предварително bouquet

http://tigi.bg/bg/?p=7,1   - този шампоан е специално за брюнетки, дава блясък, мекота и подхранва.

http://tigi.bg/bg/?p=24,1  - за краищата

http://tigi.bg/bg/?p=23,1 - страхотен реконструктор, който може да се използва и като балсам.
 bouquet bouquet bouquet

bouquet

Цитирай

*brilliance*,

1.Не, бъркам Keranove с Kerastase!

2. Професионални продукти за коса, ако не знаеш се предлагат не само във фризорските салони!

Цитирай

Точно Керастаз обаче не се продава в магазин Peace
Цитирай

*brilliance*,

1.Не, бъркам Keranove с Kerastase!

2. Професионални продукти за коса, ако не знаеш се предлагат не само във фризорските салони!

Да, така е, но специално Kerastase се продават само във фризьорските салони и при това има специални условия, на които трябва да отговарят, за да продават Kerastase. За първи път чувам, че ги има в магазинната мрежа.
Цитирай

Там ги има със сигурност.

Аз предпочитам да си ги купувам от парфюмерии, защото поне цените са с нормална надценка.Във фризьорските салони тя може да премине и 100%.
Цитирай

Kerastase не можеш да намериш по магазините, аз го купувам от интернет или във фризьорските салони
Цитирай

Аз предпочитам да си ги купувам от парфюмерии, защото поне цените са с нормална надценка.Във фризьорските салони тя може да премине и 100%.
Kerastase ли придпочиташ да си вземаш от парфюмерии?
Цитирай

Привет, момичета!

Може ли да ми препоръчате някой продукт на Лореал Проф. или Тigi. Косата ми е с естествен цвят, средно дълга, омазнява се в корените на 3 дни, но в краищата стои суха и леко се заплита.

Много Ви благодаря, предварително!

Brunette Godness серията на TIGI е подходяща точно за твоят случай.
Също така Ego boost, за крайчетата Smile
Цитирай

И на каква цена ги купуваш въпросните Kerastase там?
Цитирай

Някои да е ползвал Serum Oléo-Relax на Kerastase,  отзиви и как действа?
Цитирай

За пръв път чувам, че Керастаз се продават в магазин! Ако наистина е така, и цените са по-добри от фризьорските салони съм навита да отида и до Красно село.
Цитирай

Ползвам циментената серия в момента ,но усещам нещо като сърбеж възможно ли е да ми идва силна и да ми изсушава скалпа ? newsm78
Цитирай

270-284 от 378 отговора