«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

расива мама
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
270-284 от 378 отговора

—офи€

ћнени€: 290
«дравейте,
може ли н€кой да ми каже къде в района на  расно село се продава Kerastase? ѕреди малко проверих в  ало, но там продават само Ћореал. bouquet
÷итирай

ћнени€: 58
Gorgeous,

може да отскочиш до  расна пол€на, парфюмери€ и козметика "“»“»", точно на пазарчето е. «а  расно село не се сещам, там н€ма н€ма добре заредени парфюмерии. ¬иж в денонощната аптека на  расно село за всеки случай.
÷итирай

ћнени€: 483
Gorgeous,

може да отскочиш до  расна пол€на, парфюмери€ и козметика "“»“»", точно на пазарчето е. «а  расно село не се сещам, там н€ма н€ма добре заредени парфюмерии. ¬иж в денонощната аптека на  расно село за всеки случай.
ћомичето пита за Kerastase. “е се продават само във фризьорските салони, които работ€т с т€х.
ћоже би ги бъркаш с Keranove  Wink
÷итирай

Ќа черешатааа

ћнени€: 163
«дравейте момичета,при вас винаги съм получавала ценни съвети за косата и така открих подход€щи€ си шампоан Hug,но имам проблем с гадните сухи краища  #Cussing out.Ќормална ми е косата,но краищата и  сто€т сухи-като на кукленска коса  #Cussing out,дайте ми съвет с какво да ги третирам-косата ми е кестен€ва.Ѕлагодар€ предварително bouquet

http://tigi.bg/bg/?p=7,1   - този шампоан е специално за брюнетки, дава бл€сък, мекота и подхранва.

http://tigi.bg/bg/?p=24,1  - за краищата

http://tigi.bg/bg/?p=23,1 - страхотен реконструктор, който може да се използва и като балсам.
 bouquet bouquet bouquet

bouquet

÷итирай

*brilliance*,

1.Ќе, бъркам Keranove с Kerastase!

2. ѕрофесионални продукти за коса, ако не знаеш се предлагат не само във фризорските салони!

÷итирай

—офи€

ћнени€: 1 972
“очно  ерастаз обаче не се продава в магазин Peace
÷итирай

*brilliance*,

1.Ќе, бъркам Keranove с Kerastase!

2. ѕрофесионални продукти за коса, ако не знаеш се предлагат не само във фризорските салони!

ƒа, така е, но специално Kerastase се продават само във фризьорските салони и при това има специални услови€, на които тр€бва да отговар€т, за да продават Kerastase. «а първи път чувам, че ги има в магазинната мрежа.
÷итирай

“ам ги има със сигурност.

јз предпочитам да си ги купувам от парфюмерии, защото поне цените са с нормална надценка.¬ъв фризьорските салони т€ може да премине и 100%.
÷итирай

—офи€, в планината

ћнени€: 3 695
Kerastase не можеш да намериш по магазините, аз го купувам от интернет или във фризьорските салони
÷итирай

ћнени€: 4 991
Там ги има със сигурност.

Аз предпочитам да си ги купувам от парфюмерии, защото поне цените са с нормална надценка.Във фризьорските салони тя може да премине и 100%.
Kerastase ли придпочиташ да си вземаш от парфюмерии?
÷итирай

—офи€

ћнени€: 3
ѕривет, момичета!

ћоже ли да ми препоръчате н€кой продукт на Ћореал ѕроф. или “igi.  осата ми е с естествен цв€т, средно дълга, омазн€ва се в корените на 3 дни, но в краищата стои суха и леко се заплита.

ћного ¬и благодар€, предварително!

Brunette Godness сери€та на TIGI е подход€ща точно за тво€т случай.
—ъщо така Ego boost, за крайчетата Smile
÷итирай

“ам ги има със сигурност.

јз предпочитам да си ги купувам от парфюмерии, защото поне цените са с нормална надценка.¬ъв фризьорските салони т€ може да премине и 100%.
» на каква цена ги купуваш въпросните Kerastase там?
÷итирай

—офето

ћнени€: 134
Ќ€кои да е ползвал Serum Oléo-Relax на Kerastase,  отзиви и как действа?
÷итирай

ћнени€: 453
«а пръв път чувам, че  ерастаз се продават в магазин! јко наистина е така, и цените са по-добри от фризьорските салони съм навита да отида и до  расно село.
÷итирай

ћнени€: 4 991
ѕолзвам циментената сери€ в момента ,но усещам нещо като сърбеж възможно ли е да ми идва силна и да ми изсушава скалпа ? newsm78
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
270-284 от 378 отговора