Професионални серии за коса - Kerastase, Paul MItchell и др. - 8

  • 57 418
  • 378
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 636
За къдрава коса на Лореал съм ползвала маската, шампоана и ампулите в къдравия ми период  Grinning Много добре хидратират и оформят  Peace

# 301
  • Мнения: 2 110
Точно питах в една друга тема за тази серия ! Много благодаря Лилия. Н !
Нали за това говорим ?
http://zlatnaribka.com/index.php?cPath=102

# 302
  • Мнения: 3
А някой има ли отзиви за тази маска на Kerastase:
Четох, че е нова и е по-добър вариант от другата, която е под формата на желе и лично на мен въобще не ми хареса.
Аз я имам!Косата ми е чуплива,с тънък косъм,рядко я боядисвам/кичури само/.От маската косата става мекичка.За мен има и по-добри продукти на Керастас.Тази маска не е много за подхранване,основно за разресване.Косата на дъщеря ми е дълга до кръста права и много хубаво и действа маската като балсамче-става жива.Аз не бих повторила с този продукт.

Благодаря за отговора Hug Мисля, че няма да е подходяща в такъв случай за мен, косата ми е доста гъста, чуплива и с дебел косъм и си търся маска, която добре да подхранва и да спомага за оформянето на по-хубави къдрици. Ти какво би ми препоръчала, тъй като от марката съм ползвала само другата маска за къдрава коса, която е като желе и определено не ми хареса, въобще не ми подхранваше косата?

А тези изпробвала ли си ги ?

http://tigi.bg/bg/?p=89,1

http://tigi.bg/bg/?p=2026,1

не са маски, каквото ти търсиш, но пак подхранват и моделират къдриците   bouquet

# 303
  • Мнения: 6 618
roshavka каква е разликата м/у трите серии на Тиджи?
Аз ви се оплаках преди от циментената серия до един момент ми се отразяваше перфектно ,но сега скалпа ме сърби постоянно ,явно ми идва силна.С какво да я заменя нещо хидратиращо може би? newsm78

# 304
  • Sofia
  • Мнения: 4 390
Точно питах в една друга тема за тази серия ! Много благодаря Лилия. Н !
Нали за това говорим ?
http://zlatnaribka.com/index.php?cPath=102

Аз съм много доволна от тези - шампоан, маска и серум за къдрици!!! В момента шампоанът ми е Darphin за обем, но слагам маската и серума и ефектът с косата ми е същия. После пак ще си взема и шампоана, просто исках да го сменя малко.

Ще пробвам и TIGI, з'то трябва да сменям, а Kerastase за чуплива не ми харесва. От Paul Mitchel също нямам добри впечатления  Confused

# 305
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
aniK откъде си купуваш шампоана за обем на Darphin?  Laughing

Голяма мъка ми е да го открия. ooooh!

# 306
  • Мнения: 2 110
Благодаря ти aniK,за отговора !

# 307
  • Мнения: 3
roshavka каква е разликата м/у трите серии на Тиджи?
Аз ви се оплаках преди от циментената серия до един момент ми се отразяваше перфектно ,но сега скалпа ме сърби постоянно ,явно ми идва силна.С какво да я заменя нещо хидратиращо може би? newsm78

Комцепцията на Tigi е да може да удоволетвори нуждите на всеки един. Има няколко серии като цяло- bed head, catwalk, tigi men, body
Bed head е най- известната, като тя предлага най- вирока гама продукти, създадена за специфични нужди на младите хора, има модулиращи гелове, пасти за фънк ефекти, различни уплътняващи продукти....за хора които искат различна прическа.

Catwalk е серията за гладка и лъскава коса, предимно използвана от момичета, които имат дълга коса или дами, които се нуждаят от специални грижа за боядисана коса, по- класическа колекция като цяло, за повече стил и блясък.

Като цяло между двете има разлика, но в зависимост от нуждите и предпочитанията на потребителя, така да го наречем, могат да се използват различни продукти, да се съчетават или взаимнозаменят.
  chef
TIGI men - специална серия за мъже със няколко продукта
TIGI body - душ гелове, лосиони и пилинги за тяло.

# 308
  • Мнения: 6 618
roshavka , а S Factor ?

# 309
  • Мнения: 271
Цитат
Аз ви се оплаках преди от циментената серия до един момент ми се отразяваше перфектно ,но сега скалпа ме сърби постоянно ,явно ми идва силна.С какво да я заменя нещо хидратиращо може би?

И при мен е същата работа.Явно е много силен и изсушава.
Оправям положението с -Kerastase Dermo-Calm Bain Vital Haute Tolerance .
А сега очаквам тези хидратиращи шампоан+балсам.
-MOP C-SYSTEM HYDRATING

# 310
  • Мнения: 3

Tigi има още две серии, които ги няма на българският пазар - тук не са много познати

S- factor- е малко по- висок клас като продукти от другите, тя главно запазва цвета на боядисаната коса, дава блясък и възстановява косата, предпазва косата оформяна със сешоар, от влагата на въздуха.
Rockaholic - Серията е подобна на Bed Head, като има няколко продукта за текстуриране и създаване на по- фънк прочески със плътност и фиксация, вдъхновена от рок звездите, създадена за небрежен вид.

Като цяло сериите са много, и продуктите са специфични, добр е да са препоръчани от фризьор, според нуждите на косата и съобразено със желанието на клиента.
Някои продукти за възстановяване биха били малко силни за много меки или не много изтощени коси, други продукти за обем биха били неподходящи за твърди коси.
Текстурата и силата на фиксация са важен елемент при избора на някой от техните продукти, иначе няма да имат достатъчно добър ефект.   chef

Забравих да добавя, че TIGI имат и серия гримове, но тук в Бг сме ощетени Simple Smile

# 311
  • Бургас
  • Мнения: 1 200
Искам да попитам какво представлява чесновата маска за коса,коя е фирмата производител и къде мога да я намеря?
Моята фризьорка ми препоръча да си закупя от тази маска.Написах в гугъл чеснова маска,но не ми излиза някаква професионална серия,а домашни маски за коса с чесън.
Ще съм благодарна ако имате и снимка на продукта.

# 312
  • Мнения: 6 618
Celebre,roshavka благодаря   bouquet

# 313
  • София
  • Мнения: 10 858
Искам да попитам какво представлява чесновата маска за коса,коя е фирмата производител и къде мога да я намеря?
Моята фризьорка ми препоръча да си закупя от тази маска.Написах в гугъл чеснова маска,но не ми излиза някаква професионална серия,а домашни маски за коса с чесън.
Ще съм благодарна ако имате и снимка на продукта.

Маската е на Хоум инститют и се води " с  екстракт от чесън". Дават я против косопад, заплитане, накъсване. Аз съм я ползвала, даже все още имам от нея в банята. На мен лично ми е слабичка, т.е не ми "смазва" добре косъма, но иначе доста коса ми поникна докато я ползвах. Кутията е половин литър, струва около 17 лв. Има я в Бонжур най-вече, аз си я купих от малкото магазинче на Алабин за продукти за коса.
Тази маска не е за тази тема, не е професионална.

Намерих и снимка: http://www.prikachi.com/files/582315c.jpg

# 314
  • Sofia
  • Мнения: 4 390
aniK откъде си купуваш шампоана за обем на Darphin?  Laughing

Голяма мъка ми е да го открия. ooooh!

Купих го от аптеката на първи етаж в Мола на бул."Стамболийски". Не беше с изтекъл срок на годност  Mr. Green и аз се учудих,, че го имат

Roshavka, много ме зариби за TIGI и ще пробвам "чупливата серия"  Peace

Общи условия

Активация на акаунт