Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 60 отговора

Варна

Здравейте!
Чувала съм, че бебето можело да прехвърли коликите върху майка си. Само че не знам дали не ставаше дума за второ дете и дали изобщо има такова нещо. Някой чувал ли е същото и какво мисли по въпроса? От снощи съм с ужасни болки в стомаха, а на бебето съответно коликите сякаш изчезнаха (още 2 месеца не е навършил). Не знам дали е просто съвпадение или твърдението по-горе може да се окаже вярно... Моля, споделете мнения!
Цитирай

Велико Търново

Ще остана безмълвна Rolling Eyes
Не съм чувала подобно нещо.
Цитирай

Стара Загора

Определено е съвпадение. Помисли какво си яла и дали това не е предизвикало болките в стомаха ти.
Цитирай

София

Ако можеше нямаше да има бебета с колики. Всяка майка в желанието си бебето й да не страда ще седи и ще се моли "моля те маме, дай ми коликите си".

За бебето. Може да има период с изострени колики, съответно и момент когато няма да са толкова болезнени. Ще дойде моментът когато коликите съвсем ще изчезнат.

За теб. Помисли какво си яла.

По принцип коликите се водят като коремни болки.
Цитирай

На шестото небе

Е това е нещо ново  newsm78
Цитирай

Не вярвам.
То е като онзи лаф че, момиченцата до една годинка са кисели винаги когато майките им са в цикъл. Mr. Green
Цитирай

То е като онзи лаф че, момиченцата до една годинка са кисели винаги когато майките им са в цикъл. Mr. Green
Класика просто!  35 hahaha 35
Цитирай

София

Shocked 35
Цитирай

София

Ох, как може на човек да му хрумне подобна глупост  Crazy
Цитирай

Русе

Ти направо ме разби,а все си мисля че вече съм чула всички странности...да не кажа щуротии Crazy

35 И това сега го чувам,малееее изостанала съм с информацията 35
Цитирай

София

За пръв път чувам Rolling Eyes
Цитирай

Иди се прегледай. Аз бях така след раждането, оказа се че ми се е обострила жлъчката.
Така и ен разбраха от какво, но две вечери подред тичах в пирогов.
Няма как да стане иначе с прехвърлянето.
Цитирай

Стара Загора

Не съм чувала досега
Цитирай

София

Това е някакво съвпадение,не е възможно бебето ти да ти е прехвърлило коликите си,това са измишльотини разни.
Цитирай

Варна

Благодаря на всички, които се отзоваха и приеха серизоно въпроса ми. Останалите мога само да попитам каква точно е целта на форума?! Мислех, че майките тук задават въпроси, които ги вълнуват или притесняват. Едва ли идеята е да осмиват теми или да се отправят подигравки. А и не ми е "хрумнало" това с коликите, така съм чувала от други майки. Не знам защо ако нямаш мнение по зададената тема, трябва да напишеш някой ироничен отговор, излишно е.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 60 отговора