Януари ще ни донесе тестове с чертички две 19-25.01.09

  • 12 593
  • 254
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 589
Привет банда!!!

Благодарско за кафето и закуската.

Мамче, поплачи си, може да ти олекне. И аз колко сълзи съм изплака и колко пъти съм се питала "Защо точно аз?"
Но явни така ни е било писано, рано или късни ще стане. Само трябва да не се даваме, да сме силни и да вярваме.

Маринексче с теб съм мислено мило.

Хубав ден мацки!!!

# 61
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 041
Ами какво да кажа тогава.....и на мен си ми дойде поредната леля...ама не знам защо,но не ми горчи толкова много.Дали не се примирих със ситуацията?
Мамче,горе нослето!Съжалявам,че не попадате на добри доктори,които да изяснят ситуацията.Твоята бъдеща малка кукла изчаква най-подходящия момент сигурно,когато да се появи и да те направи за втори път щастлива мама! Hug
Цецито,стискам палчета за добри резултати..За другото-каквото и да кажа,ще е малко!Прегръщам те!
Миле,трай,трай.. Praynig
Маринекс,за съжаление и аз "протистирам"само на страничката в нет пространството!С вас съм!
п.п.
Вижте как съм се разголила на аватара си!Вече започнах да мятам доста неща зад гърба си-чувства,мисли,взаимоотношения!От което се чувствам май по-добре!
Прегръщам ви,кукли!

# 62
  • София
  • Мнения: 1 197
докато се наканя да пиша и то добър ден - станало!!!
cecitooo   Hug Hug Hug бъди силна!!! както казва една много мъдра жена, ще имаме специални деца и още не им е дошло правилното време - трябва да сме търпеливи - колкото и да е трудно. знам че ти е тежко, изплачи си мъката наспи се нощес и сънувай приказни сънища и от утре те искам с високо вдигната глава и с блясък в очите за новото начало. Hug Hug Hug
nikolina-pikolina само напред и нагоре, милооо  Peace Praynig Hug  bouquet Hug
изпуснах новините Close какво става???
marinex   благодарско за кафенцето. утре със сигурност съм там!!! Peace
Black_rose великолепна почерпка - благодаря!!! Hug  bouquet Hug
МАIA вярно, че от скоро се знаем, но аз съм с волна програма и ако решиш да идваш пиши на лични за компания Rolling Eyes Peace Wink
Mam4е   Hug Hug Hug ужасно съжалявам пак да те видя в такова настроение!!! знам че е неизбежно да ни потънат гемиите от време на време, но те моля от все сърце да си силна!! чудото ще стане рано или късно, но ще си е твоето чудо, вярвай!!! то чака да се пребориш за него, така че никакво отказване!!!
миле   Praynig Praynig Praynig
сврачето   Hug Hug Hug съжалявам за лелката, но се възхищавам на духа ти!!! само така Peace Hug  bouquet
желая на всички весел, усмихнат и топъл ден и  повече чудеса!!! Hug Peace  bouquet

# 63
  • Мнения: 1 062
Мамче, дано скоро всеки ден да се усмихваш и да не си тъжна.....   bouquet

Миле  Hug Praynig

Свраче  Heart Eyes Hug

# 64
  • Мнения: 3 246
Миле Praynig Praynig Praynig Hug
Мамче,   Hug знам че сега ти е много тежко, но приятелката ти е права, поплачи си днес, а утре ще продължиш с нови сили, понякога падаме но после бързо се поотупваме и се изправяме, важното е да не губим посоката, и пътя може да  е пълен със завои, но някъде след следващия неминуемо те чака нещо много хубаво. Стискам палци много скоро сълзичките да са от щастие Hug
Свраченце, може да не си се примирила, но да поглеждаш по - философски на нещата Hug радвам ти се на настроението Hug

# 65
  • Мнения: 1 062
.... Hug радвам ти се на настроението Hug
А аз се радвам на аватара на Сврачева....харесва ми новата визия  Crazy Heart Eyes

# 66
  • Мнения: 2 422
МАIA вярно, че от скоро се знаем, но аз съм с волна програма и ако решиш да идваш пиши на лични за компания Rolling Eyes Peace Wink

Мъж ми ме отряза, щял да ходи със шефа си ииии не му трябвам и за мен да мисли не знаел каква ще е програмата така че ще си кротувам в къщи.

Доре аз да имам парички в джобето хммм ... баирите ги знам Twisted Evil оооооооооо то пишело БирарЙиитттеее Laughing Joy малиии къв съм патиЦа Joy

Мамче гушкам те знам какво ти е до болка познато офффф ... твоята приятелка правилно ти казва Confused Sad

Миле незнам ти как траеш ама аз ще се пръсна от към гърба искам да черпиш вече хайде деее моля тееее... кога ще го правиш пустия му тесттт нямам търпение:blush: Hug Heart Eyes

# 67
  • Мнения: 4 700
Ами утре Ще ми вzемат кръв, ама реzултата Ще го zнам чак в четвъртък вечерта. Това zаЩото Ще ми вzемат кръв при джипито и аz Ще я прабЩам по поЩата. Не ми се пътуват 100 км до клиниката в едната посока само zа да ми вzемат кръвчица.  Rolling Eyes Чудя се дали да не напиШкам един уринарен, ама след толкова отрицателни тестове хич неЩа и да ги видя вече. 

# 68
  • България
  • Мнения: 128
  Добър ден и от мене момичета-кокичета Hug.
Маринекс благодаря за кафето,Рози за закуската,големи домакини сте ей Party.за утре,ще видим.После ще пиша,като поговорим с мъжо на 4 очи #2gunfire Mr. Green.
Мамче Hug и на мене ми е мъчно Cry за тебе,ама няма да се отчайваш-утре ще е по добър ден борбата да продължава.Няма спиране Peace,нали.
Свраче Hug.
Миле Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed,изтрай още 3 дни Hug.
Айде на обяда
   
      ,да ви е сладко.

# 69
  • Мнения: 2 422
Миле зарежи ги тия напишканите ........... и аз ги МРАЗЯЯЯЯЯЯЯ Embarassed

# 70
  • Мнения: 3 294
Мамче , не се извинявай , всяка от нас е изпадала в такова сътояние , разбираемо е , но ние сме тук да ти помагаме да излизаш по-бързо от дупката . Днес може да си поплачеш , но от утре само усмивки искаме от теб . Твоята мечта ще се сбъдне , вярвай в това  Hug Hug

Миле силно ти стискам палци  Praynig Praynig Praynig

Пак много почерпки , имайте милост  Mr. Green

# 71
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
Ами какво да кажа тогава.....и на мен си ми дойде поредната леля...ама не знам защо,но не ми горчи толкова много.Дали не се примирих със ситуацията?
п.п.
Вижте как съм се разголила на аватара си!Вече започнах да мятам доста неща зад гърба си-чувства,мисли,взаимоотношения!От което се чувствам май по-добре!
Свраче и аз се чувствам като теб - и мойта лелка дойде и вече и не очаквах друго. Не ми прави впечатление. А някога как плачех като ме посетеше, няякога преди 4 г. Сега се примирих и знам, че ще стане трудно и без икси май няма шанс.
Харесва ми това с мятането зад гърба. Peace

# 72
  • Мнения: 4 589
Добра вечер на всички,

аз утре съм при д-р Стаменов на преглед, да видим има ли полип, няма ли!!!

Хайде на калоричната вечеря, да не хапвам сама. Да ви е сладко и леко на душата.

# 73
  • Мнения: 1 768
Единственото което ще ви кажа за сега е утре всички на площада.Днес бяхме в МС , разказахме им играта  Joy Joy Joy Толкова си изтървах нервите , че се разревах.Ама се разревах от яд.Питам ги какво става с Фонда ? До къде го докарахте?Казвам им , че имам инфо какво е изтекло вчера в медийното пространство , а те ме гледат жално и нъц не могат да ми кажат нищо.Обаче сцената си струваше.Тази вечер ми се обадиха от парламента и шепнешком ми казаха , че трябва да стискаме палци в четвъртък. Praynig Praynig PraynigМолете се , щото ако не стане тогава , кака ви отива в парламента на 27-ми и тогава им взима тока на 100% #Cussing out Twisted Evil

Та утре на площада , да ги мотивираме мощно с викове ДА на Фонд за репродуктивно здраве!

# 74
  • Мнения: 7 201
Благодаря ви много за съпричасността,момичета! Hug Hug
Определено се чувствам по-добре и знаех,че тук ще намеря нужното разбиране и приятелско рамо.Невероятни сте!  bouquet
Маринекс-само така,мила! Peace Разбий ги! box (ама словесно...)
Ники-късмет утре на прегледа. fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover Страшна вечеря,ама си ометох всичкото,не гоня диети! Wink
Уютна вечер Ви желая и гушвайте любимите си хора,те имат нужда от нас!(не само от сълзите ни) kiss

Общи условия

Активация на акаунт