Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 19 ян. 2009, 14:24 ч.

CV за Германия

• 1 206
  • 3
  •   1
Отговори
  • Варна
Здравейте! Живея в България с семейството си, но смятам да се местя в Германия. В момента уча немски и тъй като не съм още напреднала не зная как трябва да оформя CV, пък и предполагам че техните изисквания са съвсем различни. Много ще ви бъда благодарна, ако ми дадете примерни, за да се ориентирам....ще кандидатствам за мебелен проектант и не ми се иска да се изложа  Embarassed Благодаря много предварително  Hug

# 1
  • France
Ето ти сайт, имаш и пример в Уърд формат.

КЛИК

# 2
Пусни в гугъл Lebenslauf и ще намериш много.

В Германия по важното е  Anschreiben, което е мотивационното писмо към автобиографията. Задължително потърси иz интернета, обикновенно мотивационното писмо се пише конкретно zа фирмата, но ще намериш много примери.

Успех   bouquet

Ако не си сигурна в правопис и т.н. можеш да ни го дадеш в немската тема, ще ти проверим "творението"  Wink

# 3
  • Bergisch Gladbach DE
Много е важно да имаш изрядна папка с мотивационно писмо по техния стандарт, биографията , дипломата и вски4ки видове характериски и курсове за квалификация, ако имаш такива.
Ако не са в изрядно състояние и по немския стандарт, никой няма да те вземе насериозно. Ще ти ги върнат най-любезно обартно по пощата.
Съветвам те ако можеш да намериш фирма посредник, която тя да ти търси работодател. Тогава те ти оформят вси4ко.

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт