Добро училище за 1 клас по линията на метрото

  • 5 978
  • 37
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 3 816
Бианkа , хиляди благодарности!   bouquet

Vache , за 30-то не са много добри отзивите, аз ще го пропусна.  Rolling Eyes

# 31
  • София
  • Мнения: 13 204
Бианkа , хиляди благодарности!   bouquet

Vache , за 30-то не са много добри отзивите, аз ще го пропусна.  Rolling Eyes

Уфф, нямах време днес да ровя за 30-то. От какво не са доволни? Май ще трябва утре да поровя  Rolling Eyes

# 32
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Недейте така под общ знаменател, търсете УЧИТЕЛ най-вече, не училище.

# 33
  • София
  • Мнения: 13 204
Недейте така под общ знаменател, търсете УЧИТЕЛ най-вече, не училище.

Ами аз същото си мислех, обаче пак трябва да е в някое от удобните училища  Wink

# 34
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Недейте така под общ знаменател, търсете УЧИТЕЛ най-вече, не училище.

Ами аз същото си мислех, обаче пак трябва да е в някое от удобните училища  Wink

Vache ти имаш време, отиваш по училищата, по-добре през ваканциите, когато няма ученици, за да имаш възможност да разгледаш. На днешно време и тоалетните са важни и хигиената. Влизаш и то сърцето само ще ти подскаже - дават така да се разглежда, като се обадиш на охраната

# 35
  • София
  • Мнения: 13 204
Недейте така под общ знаменател, търсете УЧИТЕЛ най-вече, не училище.

Ами аз същото си мислех, обаче пак трябва да е в някое от удобните училища  Wink

Vache ти имаш време, отиваш по училищата, по-добре през ваканциите, когато няма ученици, за да имаш възможност да разгледаш. На днешно време и тоалетните са важни и хигиената. Влизаш и то сърцето само ще ти подскаже - дават така да се разглежда, като се обадиш на охраната

Благодаря Дороти. Ще трябва да разгледаме, защото до Нова година искам да имам яснота какво ще правя  Wink

# 36
  • София
  • Мнения: 3 659
76 ОУ също е по линията на метрото, по  диагонал на 32-ро. Малко основно училище. Охраната познава не само децата, но и родителите. Няма гимназисти да избутват малките. С две думи - много доволна.

# 37
  • София
  • Мнения: 13 204
76 ОУ също е по линията на метрото, по  диагонал на 32-ро. Малко основно училище. Охраната познава не само децата, но и родителите. Няма гимназисти да избутват малките. С две думи - много доволна.

Ахаа, сега ще видя то къде е  Wink

Общи условия

Активация на акаунт