Ти какво сготви? Снимай, покажи!? - 24-та тема

  • 47 358
  • 372
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 4 433
Страхотна тема  Пепика  bouquet

# 2
  • Мнения: 9 776
Пепика, благодаря  bouquet!

Копирам си питанката от предната тема:
Мама Цоцоланка, благодаря! Знаех си аз, че трябва да си купя царевичен, ама не взех, а ми беше пред очите вчера в магазина. А защо имам някакви спомени за запръжка някаква ? Дано не пиша глупости в момента .

# 3
  • Мнения: 11 607
Не знам дали е за запръжка или за пръжки.....Пръжки - пържена сланина......Някой слагат такива неща - но у нас те не се ядат. Избягвам запръжките по принцип. Но качамака е една много диетична храна, така че няма смисъл да се разваля.....

Пепика, а ти да се отчетеш?

# 4
  • Мнения: 9 776
Пръжки - пържена сланина и още джумерки Laughing, знам ги. Но наистина съм чувала за някакво запържване с червен пипер май беше. Както и да е. Ще си направя диетичен - по добре Peace.

# 5
  • Мнения: 4 496
Пепика, благодаря  bouquet!

Копирам си питанката от предната тема:
Мама Цоцоланка, благодаря! Знаех си аз, че трябва да си купя царевичен, ама не взех, а ми беше пред очите вчера в магазина. А защо имам някакви спомени за запръжка някаква ? Дано не пиша глупости в момента .

Не бъркаш за запръжката. Майка ми прави такава от олио и червен пипер и я изсипва върху качамака и сиренцето. Ммммм, прияде ми се чак... Laughing

Но и Мама Цоцоланка е права- който както го обича! Hug

# 6
  • Мнения: 9 776
♥ мис арк ♥, знаех си аз, че имаше нещо такова Peace. Направо си го представих и аз как цвърчи Laughing...

# 7
  • Мнения: 1 117
и аз да се отчета, че кога друг път на първа страница ще успея!  Laughing

тази вечер - руло стефани със задушени картофи със зехтин

http://farm4.static.flickr.com/3375/3210669544_3c70770f47_b.jpg

и нещо, което уж се казвало "Страта", но баба ми му казваше баница от стар хляб  Joy

http://farm4.static.flickr.com/3340/3210670156_400dff810e_b.jpg
а? къде са ми снимките? не разбирам защо не се показват, правя го като всеки предишен път, за това давам и линкчета

уф, разбрах къде е грешката

Последна редакция: пн, 19 яну 2009, 22:00 от Lois

# 8
  • Мнения: 1 352
- размазана пица, за закуска

и размазани картофени кюфтета със сьомга, зелен фасул, и маслини

# 9
  • varna
  • Мнения: 676
Lois,Стефанито изглежда страхотно.Напомни ми ,че скоро не съм правила такава вкусотия.

# 10
  • Мнения: 9 107
ха, адаш изхващах темата навреме този път, доде не е стигавала четвърта  Laughing

Днес за обяд супа от свинцко



тази вечер

салати - зеленчукова и  фреш със сирена





пълнени яйца; фунийки от прошуто с бобена салата; домашна пастърма и още нещо



печени картофи с печени бутчета



десерта е шоколадовия сладкиш от снощи  Grinning

# 11
  • Мнения: 1 313
Привет и в новата темичка Hug
Пепика, благодарим за кето!  bouquet
Мама Цоцоланка, вкусно беше много ни хареса, ще я напиша и ще я дам рецертата Peace
Пепчо, много вкусно.........
Лоис, интересно защо не се виждат снимките?!?!Е, ние не, че не ги видяхме де, страхотно е всичко, а снимките ти стават все по-уникално професионални и красиви!Радвам се, че споделяш всичко това с нас! Grinning
И да не съм голословна само ето и тази фокача с розмарин от вечерта, мислех да не я показвам, че снимката не струва но.... Confused

# 12
  • Мнения: 1 283


Мене много мъ йе срам!! Embarassed Embarassed Embarassed Wink

Пепчо,стегнах си куфарите и вече съм на стоп за ГАРАТА, ГАРАТА, ЦАБАДАП. Нъл знайш, че съм от канибалките, домашната пастърма с яйчицата добре ще ми дойде Hug

Последна редакция: пн, 19 яну 2009, 22:42 от Пепика

# 13
  • Мнения: 9 107
ама ти трайно ли с тези куфари   newsm78 newsm78 Остави ги, да не ти пречат, пък идвай   Peace докато не са тръгнали да закусват из къщи  Laughing Laughing  Явно и на нас множко ни дойде канибализма тези дни, но до сутринта може и да им мине  Thinking Thinking

# 14
  • Мнения: 1 461
и аз да се разпиша в новата тема
с бухти

грах с пиле

крилца с кока кола и соев сос по рецептата на Габи С станаха страхотни крехки и вкусни

фъч

Общи условия

Активация на акаунт