Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Деца от 1 до 6 г.
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Велико Търново

Здравейте,

Дъщеричката ми е на 1 год и 9 м. и много и се услажда от моето Nestle fitness с мляко. Та въпросът ми е от кога давате зърнени закуска на децата си? И кои ще ми препоръчате   newsm78
Цитирай

Варна

Каката яде, а малката давам само да си опита.Услажда и се ,но има още време.Нека си яде попарата.
Цитирай

Щом е захранено с глутен няма проблем.

Но лично аз не ги предпочитам, преработени са, не знаеш какво има вътре, подсладени, оцветени ...
Тестените също не приемам, подобно на горните са минали сума ти етапи на обработка и докато стигнат до формата на сухар/хляб, то вече са далеч от истиснката зърнена храна.

Препоръчвам ти да се стремиш максимално към разнообразие, т,е, успоредно с преработените. Освен попара, кус кус, грис, да даваш и натурални: фини овесени ядки с масло, мляко и сирене или настъргани плодове, пшеничени ядки (пак така приготвени), просо или микс от трите. Става много вкусно и имаш 10-11 поредни дни различно меню Smile
Цитирай

Велико Търново

Препоръчвам ти да се стремиш максимално към разнообразие, т,е, успоредно с преработените. Освен попара, кус кус, грис, да даваш и натурални: фини овесени ядки с масло, мляко и сирене или настъргани плодове, пшеничени ядки (пак така приготвени), просо или микс от трите. Става много вкусно и имаш 10-11 поредни дни различно меню Smile

Всичко това вече го давам, мо же би само просо не съм му давала на гугутчето  Mr. Green
Цитирай

Можеш да се посъветваш с личната си лекарка.
Аз имам дъщеря на 2г. която обожава зърнени закуски ,но иска всичко да и е пасирано!
Цитирай

София-България, Израел - където си поискам

започнах да давам след като навършиха годинка и сега им давам за разнообразие Peace
Цитирай

Чак след 3 години започнах да давам от тези и то на сухо, защото прясно мляко не яде.
Цитирай

Аз лично дадох на детето си след като навърши 3 години.
Цитирай

Варна

Не помня точно, кога и дадох за първи път. Някъде около три годишна възраст  newsm78, когато търсех заместител на бонбоните. Купих стафиди, една кутия шоколадови топчета. Не ги яде редовно, аз съм им по -голям фен  newsm22.
Цитирай

Започнах да давам на децата ми след третата им годинка.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.