Какво бихте променили в днк-то си

  • 3 123
  • 73
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 38 210
Едно нещо кат не ти е пречка, по- добре не го пипай, щото може и да ти стане. Та затуй...

Т.е. If it is not broken, don't fix it.
Ако не е счупено, не го поправяй.

# 16
  • Мнения: 24 467
Както и да се оформи- същината е една и ясна.  Laughing

# 17
  • Мнения: 958
Нищо не бих махнала, защото ще ме е страх да не стане по-зле  Twisted Evil
Сега като се замисля, ако има ген за окосмяването, бих го отстранила Simple Smile
Разбира се в този случай, трябва да има и друг ген, в който са косата, веждите и миглите, иначе рискувам да остана плешива.
Все пак, това си е нож с две остриета, като махнеш едно, може да засилиш друго  newsm78

# 18
  • Plovdiv
  • Мнения: 545
ееее нямах предвид само за болести да говорим.

А-ха.  smile3555Да, бе, кви болести, кви пет лева.  Embarassed И аз съм една....
Ами, да започна: стъпала - с един номер по-малки, гръдна обиколка - с един номер по-голяма, ръст - с пет санта отгоре, очи - може и дзелени, уста - хубава  Wink......Нещо за годините?!? Ъъъъ, вечно млада, но умна.  smile3534
Другото отивам да го мисля докато вилнея с прахосмукачката. newsm68
ПП И на мен ми харесва Брат Пит. И не само. Laughing

# 19
  • Мнения: 1 924
Ще променя само наследствените си предразположености-късогледство и твърде чувствителни зъби!
Не искам да бъда някво барби,пък.Барбитата са кучки.

# 20
  • Мнения: X
Искам да съм черна или айде, да речем мургава. Забелязала съм, че тъмните хора не страдат от толкова алергии, колкото белушковците като мен. Друго предимство е, че лесно ще хващам тен лятото, а няма да ходя както сега оранжево-жълта. Съответно в комплект с тена искам да имам голееееми тъмнокафеви изразителни зъркели, с които да гледам влажно....като крава, чумерейки учудени вежди- гайтани.
Иначе ако може само временно да ми го променят бих пожелала да ми барнат гена за ръст, за да видя какво е да си дангалачка , дори ако могат временно да смалят една моя върлинеста позната бих се радвала за малко да си разменим местата и да видя ще има ли някаква разлика като започнат да ни се присмиват, като ни видят двенките в комплект или пак ще си е същото.

Последна редакция: вт, 20 яну 2009, 12:45 от Анонимен

# 21
  • Мнения: 660
Ох знам ли какво,да не съм такъв нервак,по-спокоен човек да съм и чувствителната кожа също ще променя,че зимата все се зачервявам и беля в лицето от студа и ставам  с рани в ъгълчетата на устата...Друго нищо може би,това са ми дертовете сериозните.Няма изпадам в суета,ще си стоя така визуално,не съм чак толкова зле хехехх Mr. Green

# 22
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 374
Може би само да съм по-търпелива, да се науча да чакам, да не искам всичко да става на момента.
Съответно това ми носи много нерви.
Само това искам да променя, останалото си харесвам.

# 23
  • Мнения: 2 448
Много минимални корекции бих направила - малко по дълги мигли и обмяната да ми е такава, че ако ще да ям по кило шоколад да не ми се лепи.  Laughing  

Към другото, което не е външен вид , такава съм си каквато искам, така, че нищо не бих променила.

п.п. болестите няма да говоря за тях, защото не знам какви са ми генетичните, за щастие още не съм ги разбрала.

# 24
  • Мнения: 145
Labrador, възмущаваш биологичното ми аз,ДНК е киселина,пише се с главни букви и какво е това окончание  -то ...
На въпроса ти - нищо не бих променила.Срещу природата не се рита.

# 25
  • Мнения: 2 070
Ще си направя косата малко по-чуплива, нещо там обем да има повече

# 26
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 374
Ще си направя косата малко по-чуплива, нещо там обем да има повече

Искаш ли размяна?
Давам моята чуплива коса.... с МНОГО обем за права коса  Wink
Обем нИ щЪ  Stop

# 27
  • София
  • Мнения: 15 435
Бих си добавила ген за непрекъснат растеж на зъбите, както е при акулите или гризачите, един падне друг израства. Лошото е, че тогава зъболекарите ще останат без работа.И един за ускорен метаболизъм.И един ген отговарящ за самовъзстановяването на разни части от тялото и на увредените органи, както е при гущерите - откъсне им се опашката ,израства им нова.

# 28
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 374
Ееее, Тайна, ти безсмъртна май искаш да бъдеш  Mr. Green

# 29
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
хайде безсмъртието да го оставим на страна,
и безсмъртна тъща и безсмъртна свекърва е проклятие ...
но за зъбите е добра идея

Общи условия

Активация на акаунт