problem

  • 63 469
  • 1 222
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 471
Какво им става на хората!!! Не разбирам, каква е тази злоба и агресия  ooooh!
Написаното е от много комплексиран индивид.

Последна редакция: вт, 10 фев 2009, 12:30 от Голям заплес

# 61
  • Мнения: 413
На три пъти тръгвам да пиша......... ooooh!
Нямам думи просто......... ooooh!

# 62
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
teodoro , купи и на нас по една ФаФла. За мен Мура Трио, като си решил вафли да купуваш Mr. Green Като си толкова пич , що не пишеш в темата? Не ти стиска ли, кво? Или само на ЛС можеш да се правиш на мъж  .  Twisted Evil   


Има продължение, момичета......

# 63
  • Мнения: 2 471
Бе, що не се видим на живо с тоз "мъж"? Да види кон боб яде ли ....

Последна редакция: вт, 10 фев 2009, 16:07 от Голям заплес

# 64
  • Мнения: 2 584
ей аман от пухлоьвци, не обиждайте мъжете моля ви, това не е мъж а нещо от среден род Joy

# 65
  • Мнения: 2 471
Да взема да го запозная с моят мъж, как обича такива комплексари .... А аз, само ше седна върху него. Каквато съм дребна, ще изквичи и ще е последен звук, излезнал от устата му..

# 66
  • Бургас
  • Мнения: 1 762
Виждам, че се справяте, ама да питам нужда от помощ, някаква конкретна има ли? Или за сега само морална подкрепа?

# 67
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
madlena, скъпа, ако ще идваш насам, вземи малко рибка, от мен биричката.  beer2
 На мъжкара и аз бих се зарадвала Twisted Evil newsm66

# 68
  • Бургас
  • Мнения: 1 762
Охх ако знаеш с какъв кеф бих се търкулнала на някъде, ама това моито бебе като е решило да ме тормози и затруднява всякакво пътуване, направо го чакам да излезе и да се саморазправя с нея  Mr. Green /пропускам дори ходене до Франция.........- ще се пукна, и то не само от кг./  Joy hahaha Joy

# 69
  • София
  • Мнения: 796
Абе, нищо не разбирам!! Аз ли съм бавно-загряваща или вие всички знаете нещо, което не пишете...?? newsm78 Кой е тоя нещастник (да не казвам каквото по-подхожда за такъв.... немъж....) и какви ги пише и защо напада точно нея?? Наталия, кажи нещо повече. И има ли нужда от по-.....  Twisted Evil груба намеса?

# 70
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Илианка, не си мила,  бавнозагряваща. Просто някакъв нещастник, се появява от някъде и започва да обижда Вики на ЛС. От една страна все едно я познава, но пък не си казва кой е, а и изхожда само от информацията, която тя е изложила тук във форума. Ако я познава лично, ще пише други неща, които ние тук във форума няма как да знаем.  Та така. Предлага да й купи кутия с вафли, а пък и аз имам ЛС - на мен ми обеща шоколад  Embarassed bowuu Ама искам лично да ми го донесе  Twisted Evil Mr. Green

# 71
  • Мнения: 908
Еее, на мен няма ли да ми купи нещо? Кат е почнал всички за почерпи, много е невъзпитан  Naughty Да пише и на мен Wink  Чувствам се дискриминирана  Shocked

# 72
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Еее, на мен няма ли да ми купи нещо? Кат е почнал всички за почерпи, много е невъзпитан  Naughty Да пише и на мен Wink  Чувствам се дискриминирана  Shocked

 Ако искаш, ще си поделя шоколада с тебе  Hug Ама искам ЛИЧНО да ми го донесе Twisted Evil

# 73
  • Мнения: 2 471
Теди и тя се бута.  Обещавате си тук вкусотии и ми потекоха лигите  newsm64

# 74
  • София
  • Мнения: 796
Хм.... Rolling Eyes Интересна форма на ухажване... Вафли и шоколад...  Да вземем всички да си качим снимките и да видим на кой ще му излезе късмета...! Joy

Общи условия

Активация на акаунт