Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 32 отговора

Пловдив

И това изобщо не е майтап или поне се е случило на един човек - http://www.dailymail.co.uk/health/article-1123109/How-wine-turn- … -news-joking.html
Понякога хората са носители на гени на разни заболявания и не знаят какво може да ги провокира.Ако имате инфо за такива странни случки, споделете ги тук.
Цитирай

А глупостта превръща хората в...?
Цитирай

Пловдив

то е ясно в какво, предполгам, че това не е намек, просто статийката ми се видя интересна и реших да я пусна тук.
Цитирай

Варна

In vino veritas.
Цитирай

София

Не било виното, а и той не знае какво.
Не било върколак, а рядката болест порфирия.
И не му растяли ноктите, а му падали.

Не били компютри, а конфитюри. Mr. Green
Цитирай

На мен за сега само ми се оцветяват зъбите, и то от червеното. От бялото пък започвам да хълцам. Гити, като ми се появят обаче косми по гърба ще ти се обадя.
Цитирай

Пловдив

Вярно е, че тук става въпрос за медицински проблем, но понякога природата си прави шеги с нас. Rolling EyesНе сте ли се замисляли колко странни неща могат вече да се обяснят с помощта на медицината.Дори крал Джордж е бил болен от тази болест.Не знаем какво провокира човек да се променя, неговото ДНК също, но в този случай виждаме, че виното може да има и отрицателни последици, въпреки че в малки дози е добро антиоксидантно средство.
Цитирай

Пловдив

Браво на Бутински и Дилянка, абе хора тук е Клюкарник, проявете чувство за хумор.
Цитирай

София

Аз от виното какъв дзвер ставам! Mr. Green
Цитирай

София

Най-вече от червеното  Drunk
Цитирай

Браво на Бутински и Дилянка, абе хора тук е Клюкарник, проявете чувство за хумор.

Ей сега Вълчан ще дойде и може да се почувства засегнат, че се смеете на събрат!  Naughty
Цитирай

35 Дано да е пил по-малко вино днес.  Praynig
Цитирай

Обикновено по-големи дози вино спокойно ме превръщат е прасе,обичайната доза прибавя допълнителен блясък и сексапил към иначе нездравословно големия ми чар.Без вино при наличие на две буйни деца съм кисела заядлива домакиня.Просто отчаяна съпруга.Затова си пийвам.Старая се метаморфозата да спре на фаза едно,просто превръщането обратно от прасе в човек е болезнен и труден процес.Пия само червени вина,белите ми докарват киселини ,демек подкисляват допълнително и без това киселата ми структура когато не съм консумирала Mr. Green
Наздраве!
Цитирай

Аз пък ставам машина. Секс машина  Mr. Green
Цитирай

Ей сега Вълчан ще дойде и може да се почувства засегнат, че се смеете на събрат!  Naughty
Ха така.   Popcornsmile
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 32 отговора