Финландия- тема 11

  • 20 184
  • 281
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 2 999
Добро утро сладурки   love001

Пчеличко  Hug Страхотна закуска, кафе, чай и сок си сервирала newsm51 Как да не опитам, като толкова хубаво ухае  Hug Камината гори, а и музика за душата звучи  hug   bouquet

Момичета хубав и спокойен неделен ден  newsm03

# 271
  • Мнения: 2
малеее,момичета,ако знаете Пъпито снощи как се напи  ooooh! мъжо продаде мотора и отиде да плати на комшията тук за помощта.по едно време се обажда,че няма да се прибере скоро,да ида при него.и като разпъняхме една голяяяма маса и като ударихме лафче с комшийката (естонка, била тук от 4 години,луда глава) .на тръгване свекито ме предупреди,че имали навика да сервират водка с портокалов сок...каква ти водка,ние го подкарахме на чист коняк и шоколадови бонбони за мезе Joy помня,че пушехме пурети в двора,а аз учех мадамата как да играе хоро,а тя ми показваше казачок.а мъжете ни се смееха  Joy прибираме се с мъжо посред нощ,и двамата зачервили бузите,и двамата захилени...добре, че не събудихме свекито,че щеше да ни трепе  Joy ако нещата се уредят,другия уикенд пак запооой  Mr. Green
забравихме на Прасинка да и сложим антибиотика,ама днес крачето изобщо не е надуто,мисля,че е здрава  Heart Eyes
айде после пак ще хвърля 1 око,гледаме с мъжо филми  Wink
приятен ден на всички  Peace

# 272
  • Мнения: 2 999
 smile3532 Браво Пъпи, само така -  newsm44
Важно е веселба да става, а като те слушам добре сте си прекарали. Страхотно, че Праска милинката се е пооправила докато родителите й са се забавлявали  newsm10  love001
Хайде реанимирай пълноценно и да поздравиш съседите от мен и само така продължавайте  Party

# 273
  • Мнения: 58
Днес се виждах с една приятелка, която ми разправя, че утре прави годишнина откакто се познава с мъжа си. Впечатли ме идеята й за подарък, която е намерила в интернет и взех, че и аз се порових и я намерих. Нали преди време Виви говори за подаръци за св. Валентин, та реших да ви я споделя.
Можете да я видите тук:
http://podaraci.info/101-%d0%bf%d1%80%d0%b8%d1%87%d0%b8%d0%bd%d0 … 0%b1%d0%be%d0%b2/

И нали съм си егоист, предпочитам аз да получа такъв подарък.  Sick Та, споделих с моята приятелка, че сега трябва да кажа на приятеля ми, че и аз искам такъв подарък.  Joy Обаче моята приятелка набързо ме нахока, че само ще разваля изненадата.   Crazy


Пъпи, мила, внимавай с алкохола.  Hug Да не те пропият тия финландци  .... и мен се опитват приятелите на Juha да ме учат да пия, да ходя на сауна и пр. Дори съм обещала на едно момиче, като отида следващия път у тях – да ида с нея на сауна  Sick, защото се дърпах доста последният път. А когато обещавах това - тогава се чудих как да се отърва от тая „покана” с 4 голи финландки в една малка сауна: метър на метър ... просто идилия!  Mr. Green

# 274
  • Мнения: 58
И Валя, Пъпи ... не се подценявайте относно клуба - Шеф и кройка. Според мен са малко хората от нашето поколение, което шие, плете и прочие. Или поне моето обкръжение е такова. Така че - аз, лично ви се възхищавам.

# 275
  • Мнения: 2 999
Добро утро сладурки  smile3525
Нова седмица, нов късмет  newsm44

Хайде на ароматното кафенце   love001




Хубав ден   love001

# 276
  • Мнения: 35
Дъндиииии за кафенцето!

Добро утро, мили снежинчета! Хубава седмица ви пожелавам!

# 277
  • Мнения: 703
ЗДРАСТИ И ОТ МЕН СНЕЖИНКИ!


Мерси за кафенцето  love001

музичкаhttp://www.youtube.com/watch?v=O4PDiR8dOm8  bouquet

Последна редакция: пн, 09 фев 2009, 08:10 от Bee.

# 278
  • Мнения: 703
http://www.youtube.com/watch?v=sjPsDCh0PdY&feature=related

Грипозна съм мили девойки,затуй почивам активно...
Надявам се да сте здрави,а не като мен да подсмърчате  Tired Face

# 279
  • Мнения: 25
Здравейте снежинки!
Марги, мила, дано се оправиш скоро Hug!
И аз не бях много добре уикенда, особено в съботата-като течащ парен локомотив. Обаче яко мазане, инхалации..чайчета (четох в нета за чай от джинджифил- пробвай и ти,ако искаш). И днес съм вече добре. Добре,че на дребосъка нищо му няма.
Дано утре вече и ти да си ок.
Дънди, мерси за кафенцето Hug Wink.
Мимота, мерси/но аз съм повче по разни други идейки..кое как да направя в нас..шарено hahaha.
От една страна сауната е полезна, от друга , наистина не е приятно да ти се разчекнат ..каки..Но..всичко зависи от ситуацията и споиред мен, ако веднъж го преодолееш това чувство, ще ти е лесно, даже приятно после и няма да забелязваш даже,че са голи. Все едно отиваш на нудистки плаж- 1 път ти е неприятно, 2 път се оглеждаш (и осъзнаваш, че на никой не му пука дали си гола или не ) и 3 път ти е кеф Sunglasses.
Ако, обаче, не можеш- по-добре според мен директно да им кажеш,че при нас манталитета е малко друг и не ти е приятно. Едва ли биха се обидили..а и на теб няма да ти се налага да се обясняваш..
Аз едно време бая 'практика' имам от лагери..и не ми пука особено дали съм гола, дебела..или 'подвижни кокали' (както ме наричаха по едно време hahaha). Но сестра ми имаше такъв проблем и доста време и трябваше да го преодолее. Затова, не се притеснявай, щом не ти е приятно- режеш от раз, без извинения и обещания.
Как върви ученето?
Ехе, Пъпито както винаги се е забавлявало Laughing. Браво на вас..много хубаво, че сте си изкарали добре. Дано да продължите така Hug.
И Праска да не се разболява вече Hug.
Рали, Ео, мама, коте  love001
На всички момичета весел ден и мнооого успешна седмица Hug

# 280
  • Мнения: 2 999
 Hug Пчеличко бързо да оздравяваш  Party а сега си почивай, че ти май напоследък от много работа и грижи ти е отслабнала имунната система.  Hug

# 281
  • Мнения: 312
Здравейте момичета,

ето я и новата тема: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=370910.new#new

Целувки и  Hug за всички, както и пожелания за приятен ден и успешна седмица!!!

Общи условия

Активация на акаунт