Със секс не се отслабва

  • 3 199
  • 52
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 675
Което е много жалко, защото тогава щяхме да ударим с един куршум два заяка, а издателствата предлагащи книги с разни диети щяха да фалират. Ето източника на инфото - http://netinfo.bg/?tid=40&oid=1267165
Вие мислите ли, че със секс наистина може да се отслабне, според е едно решението и то е глад и само глад.Погледнете на темата с хумор, нали това е целта на Клюкарника.

# 1
  • Мнения: 516
gitadam, днес ти е ден, а?  Laughing

# 2
  • Мнения: 3 675
Нека малко и аз да се развихря, няма да оставам по назад. Hug

# 3
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
глупости на таркалета .... я да прави поза хеликоптер 30 мин да видим ....

# 4
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Аз като знам как после се огладнява, та нищо чудно и да е вярно.

То и от бирата не се пълнее, а от мезетата й.

# 5
  • Мнения: 1 671
Винаги съм твърдяла, че отслабването е точно толкова физически, колкото и психически процес.

Желан секс + глад = отслабване

# 6
  • Мнения: 3 675
Моли е права, не е достатъчно само физическо упражнение, но и глад.

# 7
  • Мнения: 2 448
Ми не знам ама като правя повече секс си харесвам повече задника, което е най важното.  Crazy

# 8
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Ми не знам ама като правя повече секс си харесвам повече задника, което е най важното.  Crazy

ъъъ гледаш го по време на секс ???

# 9
  • Мнения: 2 448
Ми не знам ама като правя повече секс си харесвам повече задника, което е най важното.  Crazy

ъъъ гледаш го по време на секс ???

Случва се и това, като има огледало, а понякога и след това на запис.  Sunglasses

# 10
  • Мнения: 4 585
Със секс не се отслабва. Отслабва се с много секс.
Отслабващия да е отгоре, да лашка. Я да имаш мускулна треска всеки ден, да видим
дали няма да отслабнеш. Много лашкане, с много ищах.
Огледалото също помага, започваш неволно да се състезаваш с огледалния образ.

# 11
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
ти пък мускулна треска .... то това първите 2-3 дена
и вярно, че заслабва лашкащия .... ако някой разчита на оргазми да отслабва по-добре да гладува.

# 12
  • Мнения: 14 654
Най-много отслабнах едно лято като пътувах на автостоп, заради многото километри пеш ще да е било. Движението помага, но и от лошотия можеш да отслабнеш, а сексът пък помага срещу лошотията при жените, така че не може да се разчита на него.

# 13
  • Мнения: 3 675
Този, който най се уморява по време на секс, той яде повече.Обикновено мъжете са тези, които са вечно гладни. Rolling Eyes

# 14
  • Мнения: 1 877
Със секс не се отслабва. Отслабва се с много секс.
Отслабващия да е отгоре, да лашка. Я да имаш мускулна треска всеки ден, да видим
дали няма да отслабнеш. Много лашкане, с много ищах.
Огледалото също помага, започваш неволно да се състезаваш с огледалния образ.

Леле, сигурно заради това отслабнах последните месеци. Ми кат' съм само отгоре Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт